ionizovaná voda

Predstavte si ryby, ktoré žijú v krásnom akváriu. Sú šťastné a zdravé, pretože  žijú v zdravej vode, ktorá je neustále filtrovaná, upravená a čistená.

Teraz pomyslite na bunky vo vašom tele. Vedeli ste, že aj vaše telo je zložené z viac ako 70% vody? Akú vodu pijete?

 

Vplyv ionizovanej vody na živé bunky

Ak pijete filtrovanú, čerstvú zásaditú ionizovanú vodu každý deň, tak aj vaše bunky sú zdravé a majú takú istú výhodu, ako ryby, ktoré žijú v čistom akváriu s filtrovanou vodou. Ryby sú veľmi citlivé na čistú vodu, ak ju neudržiavate, alebo použijete zlú vodu – zomrú. Aj vaše bunky sú príliš citlivé a vidíme ako bunky reagujú na zlú vodu.

Choroby, alergie, ochorenia srdca, vrásky, artritída, rakovina, osteoporóza, a tak ďalej. Upravená alkalická voda skutočne dokáže zvrátiť starnutie a choroby u ľudí, ktorí trpia na prekyslenie.

Vzhľadom k tomu, že také veľké percento vášho tela je voda, tak prečo nie ionizovaná? Ionizácia vody je najefektívnejšia a skutočne lacná zmena, akú  kedy môžete urobiť pre vaše zdravie. Prečo to neskúsiť?

 

Výhody zásaditej vody z ionizátora

  • Voda z ionizátora vody má antioxidačný účinok, ktorý pomáha udržiavať zdravé bunky .
  • Koža a orgány majú väčšiu šancu na zachovanie mladistvého vzhľadu a funkčnosti používaním vody so správnym pH z ionizátora.
  • Bolo dokázané, že rakovine sa nebude dariť u toho, kto pije zásaditú ionizovanú vodu. Infekcie a vírusy majú oveľa menšiu šancu sa presadiť u toho, kto pije veľa zásaditej ionizovanej vody.
  • Zdravie srdcovo-cievneho systému ako celku, sú jedným z najdôležitejších orgánov v našom tele a ischemická choroba srdca je jednou z najväčších príčin úmrtí na svete. Celý  srdcovo-cievny systém sa výrazne zlepšuje z antioxidantov, ktoré  poskytuje ionizovaná voda. Prednedávnom bolo  zistené, že vnútorné obloženie stien ciev a tepien môžu byť poškodené oxidáciou a nedokážu produkovať potrebné chemické hormóny. Bez tejto chemickej reakcie má osoba  vysoké riziko vzniku srdcových chorôb. Takže neustále kúpanie vnútorného obloženia  stien vašich tepien a žíl alkalickou ionizovanou  vodou má  ďalekosiahle výhody pre vaše srdce a srdcovo-cievny systém.

Každodenný pitím ionizovanej vody s vysokým pH sa neutralizujú kyseliny a zásadité prostredie v tele. Tento proces je detoxikácia. Naše telá fungujú najlepšie, keď nie sú ani príliš kyslé, ani príliš zásadité. Kyslosť alebo zásaditosť sa meria pomocou "pH", ktorá sa pohybuje od 0 čo je kyselina a na druhej strane 14  čo je alkalické. Neutrálne je pH 7.

 

Kyslé prostredie je pôvodcom nedostatočnej obranyschopnosti

Naša krv je vždy ucelený systém a  pracuje, tak aby sa udržala v úzkom rozmedzí medzi pH 7,35 až 7,45. Pitná voda by mala byť alkalická a pomáhať telu udržať zdravú úroveň pH. Zatiaľ čo ovocie a zelenina sú zásadité potraviny, mnoho ďalších bežných potravín produkujú kyselinu.

Stres, fajčenie, alkohol, sedavý spôsob života tiež prispievajú na kyslosť tela.

Nášmu telu môžeme pomôcť tým, že budeme konzumovať  viac zásaditej  potravy, alebo si môžete vybrať: jesť 80% alkalických potravín (ovocie a zelenina) / 20% kyslej strava (obilie atď), alebo to doplniť alkalickými látkami (ako sú zeleninové šťavy - najmä z cukrovej repy , mrkva a zelené potraviny). Ale stále sledovanie a kontrolovanie alkalickej stravy môže byť ťažké a sledovanie sa môže sa stať po čase nudné.

Najjednoduchší spôsob, ako pomôcť svojmu telu byť čoraz viac alkalické, je pitie alkalickej vody. Alkalická voda je produktom ionizátora vody. Budete piť silný antioxidant. To je najlepší prínos z požívania ionizátora vody. Zo všetkých bežných dostupných typov vôd, ktoré sú  k dispozícii je len alkalická ionizovaná voda silne antioxidačná.

V dnešnej dobe sú vynakladané obrovské sumy na antioxidačné vitamíny (napr. Vitamine C a E), enzýmy, bylinky a potraviny, napriek tomu pohár zásaditej vody má väčšiu antioxidačnú silu ako čerstvý pomarančový džús!

Obhliadka Zadarmo