Podpora od Marlus Group Inštalácia technológie na úpravu vody alebo filtrácie - Marlus Group
Správna inštalácia zmäkčovača vody - kroky a tipy na úspešnú montáž zariadenia

Vybrali ste si filtráciu alebo úpravu vody? Našli sme pre vás riešenie ako upraviť vašu mestskú, alebo studničnú vodu? To čo sme navrhli, alebo ste si vybrali vám aj nainštalujeme. Je pripravených 8 technikov čo denne inštalujú, servisujú technológie na úpravu vody.

Denne je tu pre vás team v kancelárii čo preberá vaše požiadavky, objednávky alebo odpovedá na vaše otázky.

Každý deň sme pre vás od 7,00 do 15,30 na adrese Zlievarenská 227 , Nitra 94901

Alebo na tel. číslach : 0907 503 133 , 0915 714 424

Inštalácie prevádzajú skúsení inštalatéri, všetci vyškolení priamo od výrobcu technológie na úpravu vody. Majú viac ako 15 ročné skúsenosti s inštaláciami úprav vody, filtrov na vodu, servisom zmäkčovačov, kontrolou osmotických filtrov a iného.

Majú vybavenie na akúkoľvek inštaláciu, na všetky možné pripojenia a rozvody vody. Náradie potrebné na zväčšenie otvoru v stene, vŕtanie do steny, rezanie sadrokartónu. Ale majú aj čerpadlo ak by ste mali šachtu plnú vody , kde je potrebné urobiť inštaláciu, alebo servis úpravy vody.

Ročne inštalujeme klientom cca. 450 technológií na úpravu vody, robíme cca. 400 servisov domácich filtrov, zmäkčovačov vody, destilátorov na vodu, UV lampy, výdajníky vody, výrobníky sódy a ďalšie.

Všetky tieto skúsenosti sú dôležité, aby sme vám vedeli poskytnúť tú najlepšiu inštaláciu, aby sme vám navrhli tú najlepšiu filtráciu, alebo úpravu vody.

V roku 2022 sme sa stali servisnými partnermi významných spoločností ako je Viessmann a firma Honeywell (teraz RESIDEO). Ak máte zmäkčovače vody od týchto firiem , tak sme pripravený vám urobiť potrebnú kontrolu, nastavenie, opravu. Alebo dodať soľ do zmäkčovača vody aby ste mali dokonalé zmäkčenie vody.

Inštalujeme tieto technológie:

Ak hľadáte firmu, ktorá nie len predá, ale vám aj všetko odborne nainštaluje. Ale hlavne sa nestratí a v čase ak je problém, tak vám aj pomôže, tak sme denne od 7,00 do 15,30 k dispozícii na tel. čísle 0907 503 133 , alebo 0915 714 424.

Regióny kde sa denne pohybujeme :

  • Nitra smer Komárno
  • Nitra smer Bratislava – Lozorno- Stupava – Malacky
  • Nitra smer Trnava – Senica – Skalica – Holíč
  • Nitra smer Piešťany , Trenčín, Púchov
  • Nitra smer Zlaté Moravce – Žarnovica – B. Bystrica
  • Nitra smer Levice – Dudince

Ak potrebujete inštaláciu, servis, opravu, bezplatnú obhliadku neváhajte nás kontaktovať.

Najnovšie články

Zabíja zmäkčovač vody baktérie vo vode?
3.7.2024

Zabíja zmäkčovač vody baktérie vo vode?

Baktérie môžu byť škodlivé pre vaše zdravie, ale môžu byť pre vás aj dobré! Ale ako je to so zmäkčovačom vody? Zmäkčovač vody premieňa tvrdú vodu výmenou iónov , ktoré spôsobujú tvrdosť vody ako vápnik a horčík , železo, za mäkšie ióny sodíka a draslíka. Mineráli vo vode nie sú škodlivé, ale ak ich je veľa spôsobujú veľké škody a prejavujú sa ako vodný kameň. Poznáte to ako zanesené batérie, tvrdé slamené vlasy, nefunkčné kávovary, bojlery, vysoké náklady na elektriku. Naopak, mäkká voda prináša do vášho domova veľa výhod i keď zmäkčovač vody nezabíja baktérie ani neodstraňuje zápach vody a dusičnany.

Prečítať článok
Môžu sa vyskytnúť v zmäkčovači vody baktérie
25.6.2024

Môžu sa vyskytnúť v zmäkčovači vody baktérie?

Je možné aby sa množili baktérie v našom zmäkčovači vody?

Prečítať článok
Koľko soli nasypať do soľankovej nádrže
24.6.2024

Koľko soli nasypať do soľankovej nádrže

Počas servisovania zmäkčovačov vody sa často stretávame s otázkou koľko soli by malo byť v soľankovej nádrži, alebo koľko soli je vhodné, ideálne dosypať na bežnú prevádzku. Tabletovaná soľ je nevyhnutná pre správny proces zmäkčovania vody. A je dobré vedieť koľko soli je potrebné mať, alebo dosýpať do soľankovej nádrže.

Prečítať článok
Reverzná osmóza s NanoPad1 - efektívna technológia pre čistú a zdravú pitnú vodu
2.4.2024

Prečo si vybrať osmotický filter? 3 najdôležitejšie fakty

Je osmotický filter to najlepšie riešenie pre úpravu mestskej, alebo studničnej vody ? Ako filtruje vodu? Čo dokáže filtrovať ? Ako filtruje vodu ? Čo je to reverzná osmóza? Je naozaj voda po filtrácii bez minerálov?

Prečítať článok

Sme hrdými partnermi

sponzor4 Honeywellsponzor3 ResideoAirwatec logojohnguest logoGreenfilter logoLogo Krausen
NOVINKA!
ONLINE
OBHLIADKA
CEZ MOBIL
REGISTROVAŤ SA
velka kvapkavelka kvapka
MERANIE
TVRDOSTI
VODY
ZADARMO
CHCEM TO
velka kvapkavelka kvapka