Podpora od Marlus Group Inštalácia technológie na úpravu vody alebo filtrácie - Marlus Group
spravna-instalacia-zmakcovaca-vody

Vybrali ste si filtráciu alebo úpravu vody? Našli sme pre vás riešenie ako upraviť vašu mestskú, alebo studničnú vodu? To čo sme navrhli, alebo ste si vybrali vám aj nainštalujeme. Je pripravených 8 technikov čo denne inštalujú, servisujú technológie na úpravu vody.

Denne je tu pre vás team v kancelárii čo preberá vaše požiadavky, objednávky alebo odpovedá na vaše otázky.

Každý deň sme pre vás od 7,00 do 15,30 na adrese Zlievarenská 227 , Nitra 94901

Alebo na tel. číslach : 0907 503 133 , 0915 714 424

Inštalácie prevádzajú skúsení inštalatéri, všetci vyškolení priamo od výrobcu technológie na úpravu vody. Majú viac ako 15 ročné skúsenosti s inštaláciami úprav vody, filtrov na vodu, servisom zmäkčovačov, kontrolou osmotických filtrov a iného.

Majú vybavenie na akúkoľvek inštaláciu, na všetky možné pripojenia a rozvody vody. Náradie potrebné na zväčšenie otvoru v stene, vŕtanie do steny, rezanie sadrokartónu. Ale majú aj čerpadlo ak by ste mali šachtu plnú vody , kde je potrebné urobiť inštaláciu, alebo servis úpravy vody.

Ročne inštalujeme klientom cca. 450 technológií na úpravu vody, robíme cca. 400 servisov domácich filtrov, zmäkčovačov vody, destilátorov na vodu, UV lampy, výdajníky vody, výrobníky sódy a ďalšie.

Všetky tieto skúsenosti sú dôležité, aby sme vám vedeli poskytnúť tú najlepšiu inštaláciu, aby sme vám navrhli tú najlepšiu filtráciu, alebo úpravu vody.

V roku 2022 sme sa stali servisnými partnermi významných spoločností ako je Viessmann a firma Honeywell (teraz RESIDEO). Ak máte zmäkčovače vody od týchto firiem , tak sme pripravený vám urobiť potrebnú kontrolu, nastavenie, opravu. Alebo dodať soľ do zmäkčovača vody aby ste mali dokonalé zmäkčenie vody.

Inštalujeme tieto technológie:

Ak hľadáte firmu, ktorá nie len predá, ale vám aj všetko odborne nainštaluje. Ale hlavne sa nestratí a v čase ak je problém, tak vám aj pomôže, tak sme denne od 7,00 do 15,30 k dispozícii na tel. čísle 0907 503 133 , alebo 0915 714 424.

Regióny kde sa denne pohybujeme :

  • Nitra smer Komárno
  • Nitra smer Bratislava – Lozorno- Stupava – Malacky
  • Nitra smer Trnava – Senica – Skalica – Holíč
  • Nitra smer Piešťany , Trenčín, Púchov
  • Nitra smer Zlaté Moravce – Žarnovica – B. Bystrica
  • Nitra smer Levice – Dudince

Ak potrebujete inštaláciu, servis, opravu, bezplatnú obhliadku neváhajte nás kontaktovať.

Najnovšie články

REVERZNÁ OSMÓZA NANOPAD
2.4.2024

Prečo si vybrať osmotický filter? 3 najdôležitejšie fakty

Je osmotický filter to najlepšie riešenie pre úpravu mestskej, alebo studničnej vody ? Ako filtruje vodu? Čo dokáže filtrovať ? Ako filtruje vodu ? Čo je to reverzná osmóza? Je naozaj voda po filtrácii bez minerálov?

Prečítať článok
uprava-vody-podla-potreby
5.3.2024

Návrh úpravy vody podľa vašich potrieb

Voda v našich domácnostiach sa používa na veľa účelov, ako na pitie, varenie, kúpanie, pranie, kúrenie. Ale mať dnes kvalitnú vodu je v dnešnej dobe nie otázkou šance, ale voľby. Každý z nás sa môže rozhodnúť akú kvalitnú vodu bude mať na dennodenné používanie.

Prečítať článok
co-je-zmakcovac
26.12.2023

ČO JE a ČO NIE JE zmäkčovač vody?

Ak vo vyhľadávači zadáte, aby vám našlo zmäkčovač vody, nie vždy sa Vám naozaj ukážu skutočné zmäkčovače vody.

Prečítať článok
mapa-tvrdosti-vody-slovensko
1.12.2023

Mapa tvrdosti vody na Slovensku

Pod tvrdosťou vody rozumieme množstvo rozpustených solí vo vode. Konkrétne sa jedná o súčet obsahu vápnika a horčíka. Údaje na tejto mape pochádzajú z dlhodobých meraní vodárenských spoločností z verejných vodovodov na Slovensku.

Prečítať článok

Sme hrdými partnermi

sponzor4sponzor3Airwatec logojohnguest logoGreenfilter logoLogo Krausen
MERANIE
TVRDOSTI
VODY
ZADARMO
CHCEM TO
velka kvapkavelka kvapka
VYBRAŤ
VHODNÝ
ROZBOR
VODY
VYBRAŤ
velka kvapkavelka kvapka