Podpora od Marlus Group Problémy s vodou - Marlus Group
tvrda-voda

Tvrdá voda a vodný kameň

Tvrdá voda a vodný kameň spôsobuje zvýšenie spotreby el. energie o 30 %. Znečistené obkladačky, sprchové kúty, batérie, práčku. Nenechajte si ničiť svoj dom nánosmi vodného kameňa.

Ako riešit problém?
dusicnany-v-pitnej-vode

Dusičnany vo vode

Najčastejším problémom studničných vôd sú dusičnany. Je to chemická látka z hnojenia dusíkatými hnojivami, ale veľmi nebezpečná pre vaše zdravie. Piť vodu s vysokým obsahom dusičnanov je životu nebezpečné.

Ako riešit problém?
TZMOw6puiq_20170528111901665

Baktérie a vírusy vo vode

Ak máte studňu a blízko nej hospodárske zvieratá, alebo presakujúcu žumpu, tak máte určite vo vode nebezpečné baktérie. Takéto  baktérie spôsobujú závažné zdravotné problémy. Takáto voda je nebezpečná aj na sprchovanie a kúpanie.

Ako riešit problém?
Capture

Mangán a železo vo vode

Veľa studničných vôd okrem tvrdosti má zvýšený obsah železa a mangánu. Tieto zložky poškodzujú rozvody vody,  zafarbujú obkladačky, toalety, biele prádlo. Pri vysokom obsahu železa vo vode sa stáva voda nepoužiteľná aj na technické účely.

Ako riešit problém?
zakalena voda

Zakalená voda

Studničná, alebo mestská voda s vyšším obsahom mechanických nečistôt.  Ak voda obsahuje piesok, tak značne poškodzuje ventily, batérie, domáce spotrebiče. Zvýšený zákal spôsobuje, že sa voda stáva nepitnou a zdravotne závadnou. Mechanické filtre sa stávajú nevyhnutné ako pre mestskú, tak pre studničnú vodu.

Ako riešit problém?
voda

Chlór vo vode

Chlór na jednej strane pomáha, ale má aj vedľajšie negatívne účinky. Vo vyspelých krajinách už zakázali chlórovanie bazénov, lebo chlór spôsobuje astmu. Chlór spôsobuje vysušovanie pokožky, štípanie očí, dýchacie problémy.

Ako riešit problém?
piesok

Piesok vo vode

Piesok vo vode je veľký problém, lebo poškodzuje všetky domáce technológie. Klasické mechanické filtre sú neúčinné, lebo sa rýchlo zapchajú a tým sa rýchlo znižuje tlak vody v systéme, čo pre priemysel nie je prípustné.

Ako riešit problém?
voda2

Zmena pH vody

Zvýšením pH vody sa voda stáva zásaditá a veľmi prospešná pre vaše zdravie. Je silne detoxikačná a vylepšuje ph rovnováhu vo vašom organizme , čo výrazne zlepšuje Váš zdravotný stav. Doprajte si to najlepšiu vodu pre vašu rodinu.

Ako riešit problém?
korozia

Korózia vo vode

Značná časť rozvodov vody po celej SR má veľa rokov a  je z kovových trubiek. Tie korodujú a voda sa zanáša čiastočkami korózie. Korózia poškodzuje ventily, zanáša rozvody vody, čím sa značne znižuje prietok , čo má za následok nákladné opravy rozvodov vody.

Ako riešit problém?
voda3

Zápach vody po sírovodíku

Ak Vám studničná voda zapácha po skazených vajciach, obsahuje plyn sírovodík.

Najčastejšie sa vyskytuje vo vodách, ktoré majú zvýšený obsah železa vo vode. Prejavuje sa to nepríjemným zápachom, a to hlavne v teplej vode.

Ako riešit problém?

Sme hrdými partnermi

sponzor4sponzor3Airwatec logojohnguest logoGreenfilter logoLogo Krausen
MERANIE
TVRDOSTI
VODY
ZADARMO
CHCEM TO
velka kvapkavelka kvapka
VYBRAŤ
VHODNÝ
ROZBOR
VODY
VYBRAŤ
velka kvapkavelka kvapka