Podpora od Marlus Group Návrh úpravy vody podľa vašich potrieb - Marlus Group
uprava-vody-podla-potreby

Voda v našich domácnostiach sa používa na veľa účelov, ako na pitie, varenie, kúpanie, pranie, kúrenie. Ale mať dnes kvalitnú vodu je v dnešnej dobe nie otázkou šance, ale voľby. Každý z nás sa môže rozhodnúť akú kvalitnú vodu bude mať na dennodenné používanie.

S ohľadom na stav rozvodov vody, vek rozvodov vody, stav v akom sú zdroje vody sa stáva úprava vody veľmi aktuálna a dokonca niekedy nevyhnutná na to, aby sa dalo voda používať pre potrebu domácnosti.

Máme pre vás riešenie ako na úpravu mestskej vody ako aj studničnej. Vody ktorá je kontaminovaná dusičnanmi, baktériami , zápachom. Vodu ktorá má vysokú tvrdosť vody, zvýšený obsah železa , alebo mangánu. Technológie na úpravu vody, ktoré sa inštalujú na centrálny prívod vody ,alebo domáce filtre na úpravu vody na pitie.

Navrhneme riešenie ako pre domy čo majú technickú miestnosť, aj pre domy čo majú iba šachtu a obmedzené možnosti napojenia úpravy vody. Poskytujeme riešenie pre rodinné domy, altánky, byty, reštaurácie, firmy , lekárne, ambulancie. Pre každého vieme poskytnúť špecifický typ úpravy vody.

Technológie na úpravy vody ktoré používame:

Aby bola technológia úpravy vody čo najlepšia, robíme klientom bezplatnú obhliadku. Technik overí miesto vhodné na inštaláciu, skontroluje možnosti pripojenia na vodu ako aj na el. energiu, poprípade na odpad vody. Zároveň urobí potrebný test vody, odmeria tvrdosť vody, otestuje dusičnany, pH vody, zápach vody. Spoločne s vami vyberie potrebné riešenie na úpravu vody, ktorá bude spĺňať vaše požiadavky.

Aby sme vedeli rýchlo reagovať na potreby klientov sme vytvorili tri servisné strediská  Centrála je v Nitre , druhé stredisko je v Trnave kde má technik aj malý sklad v Bielom Kostole. Tretie stredisko v Bratislave. Denne vychádza ku klientom 8 technikov čo inštalujú, servisujú a nastavujú technológie na úpravu vody.

Ak máte problém s kvalitou vody, trápi vás vodný kameň, alebo potrebujete vodu spraviť pitnou volajte na 0905 644 330 a dohodnite si bezplatnú konzultáciu a obhliadku u vás doma, kde vám navrhneme najlepšie riešenie a technológiu úpravy vody.

Bezplatná obhliadka zahŕňa:

  • Overíme možnosti umiestnenia a či je miesto vhodné na inštaláciu
  • Urobíme test vody, odmeriame tvrdosť, dusičnany, ďalšie potrebné parametre vody
  • Overíme aký typ rozvodov máte a na čo sa treba pripraviť
  • Navrhneme riešenie buď na centrálny prívod vody, alebo do šachty, či do kuchyne
  • Predbežne vám vypočítame koľko by stála technológia s inštaláciou.
Sme firma kde to inštaláciou nekončí. Máte sa kde dovolať, sme firma ktorá má skutočné sídlo, kde si viete prísť pozrieť navrhnuté technológie na úpravu vody, poprípade kúpiť filtre na vodu, náhradné filtračné vložky, soľ do zmäkčovača.

Marlus Group – Zlievarenská 227/1 NITRA – Horné Krškany

Najnovšie články

REVERZNÁ OSMÓZA NANOPAD
2.4.2024

Prečo si vybrať osmotický filter? 3 najdôležitejšie fakty

Je osmotický filter to najlepšie riešenie pre úpravu mestskej, alebo studničnej vody ? Ako filtruje vodu? Čo dokáže filtrovať ? Ako filtruje vodu ? Čo je to reverzná osmóza? Je naozaj voda po filtrácii bez minerálov?

Prečítať článok
spravna-instalacia-zmakcovaca-vody
5.3.2024

Inštalácia technológie na úpravu vody alebo filtrácie

Vybrali ste si filtráciu alebo úpravu vody? Našli sme pre vás riešenie ako upraviť vašu mestskú, alebo studničnú vodu? To čo sme navrhli, alebo ste si vybrali vám aj nainštalujeme. Je pripravených 8 technikov čo denne inštalujú, servisujú technológie na úpravu vody.

Prečítať článok
co-je-zmakcovac
26.12.2023

ČO JE a ČO NIE JE zmäkčovač vody?

Ak vo vyhľadávači zadáte, aby vám našlo zmäkčovač vody, nie vždy sa Vám naozaj ukážu skutočné zmäkčovače vody.

Prečítať článok
mapa-tvrdosti-vody-slovensko
1.12.2023

Mapa tvrdosti vody na Slovensku

Pod tvrdosťou vody rozumieme množstvo rozpustených solí vo vode. Konkrétne sa jedná o súčet obsahu vápnika a horčíka. Údaje na tejto mape pochádzajú z dlhodobých meraní vodárenských spoločností z verejných vodovodov na Slovensku.

Prečítať článok

Sme hrdými partnermi

sponzor4sponzor3Airwatec logojohnguest logoGreenfilter logoLogo Krausen
MERANIE
TVRDOSTI
VODY
ZADARMO
CHCEM TO
velka kvapkavelka kvapka
VYBRAŤ
VHODNÝ
ROZBOR
VODY
VYBRAŤ
velka kvapkavelka kvapka