Podpora od Marlus Group Návrh úpravy vody podľa vašich potrieb - Marlus Group
Úprava vody podľa potrieb - špecifické metódy a technológie na zlepšenie vody

Voda v našich domácnostiach sa používa na veľa účelov, ako na pitie, varenie, kúpanie, pranie, kúrenie. Ale mať dnes kvalitnú vodu je v dnešnej dobe nie otázkou šance, ale voľby. Každý z nás sa môže rozhodnúť akú kvalitnú vodu bude mať na dennodenné používanie.

S ohľadom na stav rozvodov vody, vek rozvodov vody, stav v akom sú zdroje vody sa stáva úprava vody veľmi aktuálna a dokonca niekedy nevyhnutná na to, aby sa dalo voda používať pre potrebu domácnosti.

Máme pre vás riešenie ako na úpravu mestskej vody ako aj studničnej. Vody ktorá je kontaminovaná dusičnanmi, baktériami , zápachom. Vodu ktorá má vysokú tvrdosť vody, zvýšený obsah železa , alebo mangánu. Technológie na úpravu vody, ktoré sa inštalujú na centrálny prívod vody ,alebo domáce filtre na úpravu vody na pitie.

Navrhneme riešenie ako pre domy čo majú technickú miestnosť, aj pre domy čo majú iba šachtu a obmedzené možnosti napojenia úpravy vody. Poskytujeme riešenie pre rodinné domy, altánky, byty, reštaurácie, firmy , lekárne, ambulancie. Pre každého vieme poskytnúť špecifický typ úpravy vody.

Technológie na úpravy vody ktoré používame:

Aby bola technológia úpravy vody čo najlepšia, robíme klientom bezplatnú obhliadku. Technik overí miesto vhodné na inštaláciu, skontroluje možnosti pripojenia na vodu ako aj na el. energiu, poprípade na odpad vody. Zároveň urobí potrebný test vody, odmeria tvrdosť vody, otestuje dusičnany, pH vody, zápach vody. Spoločne s vami vyberie potrebné riešenie na úpravu vody, ktorá bude spĺňať vaše požiadavky.

Aby sme vedeli rýchlo reagovať na potreby klientov sme vytvorili tri servisné strediská  Centrála je v Nitre , druhé stredisko je v Trnave kde má technik aj malý sklad v Bielom Kostole. Tretie stredisko v Bratislave. Denne vychádza ku klientom 8 technikov čo inštalujú, servisujú a nastavujú technológie na úpravu vody.

Ak máte problém s kvalitou vody, trápi vás vodný kameň, alebo potrebujete vodu spraviť pitnou volajte na 0905 644 330 a dohodnite si bezplatnú konzultáciu a obhliadku u vás doma, kde vám navrhneme najlepšie riešenie a technológiu úpravy vody.

Bezplatná obhliadka zahŕňa:

  • Overíme možnosti umiestnenia a či je miesto vhodné na inštaláciu
  • Urobíme test vody, odmeriame tvrdosť, dusičnany, ďalšie potrebné parametre vody
  • Overíme aký typ rozvodov máte a na čo sa treba pripraviť
  • Navrhneme riešenie buď na centrálny prívod vody, alebo do šachty, či do kuchyne
  • Predbežne vám vypočítame koľko by stála technológia s inštaláciou.
Sme firma kde to inštaláciou nekončí. Máte sa kde dovolať, sme firma ktorá má skutočné sídlo, kde si viete prísť pozrieť navrhnuté technológie na úpravu vody, poprípade kúpiť filtre na vodu, náhradné filtračné vložky, soľ do zmäkčovača.

Marlus Group – Zlievarenská 227/1 NITRA – Horné Krškany

Najnovšie články

Zabíja zmäkčovač vody baktérie vo vode?
3.7.2024

Zabíja zmäkčovač vody baktérie vo vode?

Baktérie môžu byť škodlivé pre vaše zdravie, ale môžu byť pre vás aj dobré! Ale ako je to so zmäkčovačom vody? Zmäkčovač vody premieňa tvrdú vodu výmenou iónov , ktoré spôsobujú tvrdosť vody ako vápnik a horčík , železo, za mäkšie ióny sodíka a draslíka. Mineráli vo vode nie sú škodlivé, ale ak ich je veľa spôsobujú veľké škody a prejavujú sa ako vodný kameň. Poznáte to ako zanesené batérie, tvrdé slamené vlasy, nefunkčné kávovary, bojlery, vysoké náklady na elektriku. Naopak, mäkká voda prináša do vášho domova veľa výhod i keď zmäkčovač vody nezabíja baktérie ani neodstraňuje zápach vody a dusičnany.

Prečítať článok
Môžu sa vyskytnúť v zmäkčovači vody baktérie
25.6.2024

Môžu sa vyskytnúť v zmäkčovači vody baktérie?

Je možné aby sa množili baktérie v našom zmäkčovači vody?

Prečítať článok
Koľko soli nasypať do soľankovej nádrže
24.6.2024

Koľko soli nasypať do soľankovej nádrže

Počas servisovania zmäkčovačov vody sa často stretávame s otázkou koľko soli by malo byť v soľankovej nádrži, alebo koľko soli je vhodné, ideálne dosypať na bežnú prevádzku. Tabletovaná soľ je nevyhnutná pre správny proces zmäkčovania vody. A je dobré vedieť koľko soli je potrebné mať, alebo dosýpať do soľankovej nádrže.

Prečítať článok
Reverzná osmóza s NanoPad1 - efektívna technológia pre čistú a zdravú pitnú vodu
2.4.2024

Prečo si vybrať osmotický filter? 3 najdôležitejšie fakty

Je osmotický filter to najlepšie riešenie pre úpravu mestskej, alebo studničnej vody ? Ako filtruje vodu? Čo dokáže filtrovať ? Ako filtruje vodu ? Čo je to reverzná osmóza? Je naozaj voda po filtrácii bez minerálov?

Prečítať článok

Sme hrdými partnermi

sponzor4 Honeywellsponzor3 ResideoAirwatec logojohnguest logoGreenfilter logoLogo Krausen
NOVINKA!
ONLINE
OBHLIADKA
CEZ MOBIL
REGISTROVAŤ SA
velka kvapkavelka kvapka
MERANIE
TVRDOSTI
VODY
ZADARMO
CHCEM TO
velka kvapkavelka kvapka