Podpora od Marlus Group Dezinfekcia priestorov a vody - Marlus Group
germicidne-uv-svetlo
29.11.2020

Germicídne žiarenie účinne sterilizuje vzduch v práci, či v škole

Pandémia priniesla priame ohrozenie pre zdravie človeka, ale aj neustále sa zvyšujúce obavy. Čoho sa dotknem, kde sa nakazím? Riešením môže byť aj sterilizácia prostredia prostredníctvom germicídneho žiarenia. Germicídne žiarenie predstavuje umelé žiarenie z časti spektra ultrafialového žiarenia (UV). Vlnové dĺžky UV žiarenia sa merajú v nanometroch – nm.

Prečítať článok
moderna-dezinfekcia-ozonom
24.9.2020

Čo je ozón? Spoznajte modernú dezinfekciu ozónom

Úprava ozónom je metóda dezinfekcie bez použitia chemikálií – chlóru, kde biocídnym činidlom je ozón, plyn so silnými oxidačnými vlastnosťami. Ošetrenie ozónom je ideálne všade tam, kde sa vyžaduje mikrobiologická čistota a sterilita v bezprostrednom ľudskom prostredí. Správne využitie ozónu, je aj v priestoroch, kde sa denne strieda veľa ľudí, obzvlášť chorých.

Prečítať článok
dezinfekcia-auta-ozonom
12.5.2020

Dezinfekcia auta ozónom - krok za krokom

Jedným z najbežnejších spôsobov použitia generátora ozónu je ozónovanie automobilov na odstránenie zápachu a dezinfekciu klimatizácie.  Auto po cigaretovom zápachu, pachom plesní po rozliatom mlieku, alebo inom nápoji, zápach po domácich zvieratách. Pomocou ozónu sa môžete ľahko zbaviť zápachov, plesní ak budete postupovať týmto postupom.

Prečítať článok
co-je-dezinfekcia-ozonom
11.5.2020

Čo je dezinfekcia ozónom - ozonizácia?

Úprava ozónom je metóda dezinfekcie bez použitia chemikálií, kde biocídnym činidlom je ozón, plyn so silnými oxidačnými vlastnosťami. Ošetrenie ozónom je ideálne všade tam, kde sa vyžaduje mikrobiologická čistota a sterilita v bezprostrednom ľudskom prostredí.

Prečítať článok
ozonacia-pre-lepsi-zivot
21.4.2020

Ozonácia - jednoduchá, ale účinná pomoc pre náš lepší život

Liečba ozónom je jednoduchá, nekomplikovaná aktivita, ktorá vám zlepší život.  Najskôr si pozorne prečítajte pokyny a pochopte ich. Ak je niečo nejasné alebo vyvoláva pochybnosti, položte nám otázku.

Prečítať článok
ozonovanie-bytov-firiem
19.4.2020

Ozónovanie bytov, predajní a firiem

Ozonizácia miestností je funkčná sterilizácia a dezinfekcia ovzdušia. Liečba ozónom umožňuje odstránenie škodlivých baktérií, vírusov, plesňových spór, plesní alebo alergénov, ako sú roztoče zo vzduchu a predmetov v miestnosti.  Neoceniteľnou výhodou tejto metódy je odstránenie zápachu.

Prečítať článok
cistenie-ozonom
23.3.2020

Čistenie ozónom - kde sa dá použiť?

Na čo sa môže použiť čistenie ozónom?

Vďaka veľmi reaktívnej povahe je ozón ideálnym okysličovadlom pre úpravu vzduchu a vody.

Nachádza sa prirodzene v atmosfére, kde plní viacero funkcií.

O jeho prínosoch pre čistenie vzduchu v našich domovoch sa hovorí menej. Rozoberme si preto podrobne na čo a ako sa využíva v rôznych oblastiach nášho života.

Prečítať článok
ozonovy-generator-velkost
23.3.2020

Návod - ako zvoliť veľkosť ozónového generátora?

Faktorov, ktoré pomôžu určiť veľkosť generátora ozónu je viac. Naším odporúčaním je, aby ste si všímali výkon miligramy za hodinu mg/h. Pri výbere generátora ozónu je potrebné zvážiť niekoľko otázok a niekoľko premenných.

Prečítať článok
ozon-co-je-to
22.3.2020

Čo je ozón a aké má vlastnosti?

Ozón je vysoko reaktívne a nestabilné spojenie troch atómov kyslíka. Samotné slovo pochádza z gréckeho ozeínu , čo znamená „cítiť“.

A veru nie bez dôvodu, pretože plyn má typický zápach, ktorý je niekedy badateľný na zle vetraných miestach s mnohými (starými) kopírovacími strojmi alebo po búrke s veľkým množstvom bleskov. Chemický vzorec je O3.

Prečítať článok

Sme hrdými partnermi

sponzor4sponzor3Airwatec logojohnguest logoGreenfilter logoLogo Krausen
MERANIE
TVRDOSTI
VODY
ZADARMO
CHCEM TO
velka kvapkavelka kvapka
VYBRAŤ
VHODNÝ
ROZBOR
VODY
VYBRAŤ
velka kvapkavelka kvapka