Podpora od Marlus Group Prípojky na dom - Marlus Group

Vodovodná, kanalizačná, elektrická prípojka na kľuč?

Potrebujete osadiť kanalizáciu k rodinnému domu, firme? Hľadáte firmu čo nie len vykope, ale aj vybaví všetky potrebné doklady? Máme pre vás komplexné služby.

Chystáte sa stavať dom, podnikateľský objekt? Budete potrebovať inžinierske siete. Pripojiť na elektriku, vodu, odpad, poprípade aj na plyn. Patrí to k najdôležitejším úkonom, lebo keby chýbala iba jedna z prípojok nedalo by sa existovať.

Dom bez prípojky je ako auto bez paliva, bez energie a bez pohybu. Máte ho, je pekné, ale je vám k ničomu. Preto mať dobrú prípojku na inžinierske siete veľmi dôležitá a treba si na to dávať pozor aby to bolo dobre urobené. Asi to poznáte, ak ste sa rozhodli robiť výkopové práce na inžinierske, mali ste problém zavolať naraz viacerých dodávateľov aby vám urobili potrebné pripojenie a práce s tým spojené.

Ponúkame všetky činnosti potrebné ku zapojeniu inžinierskych sietí pre vašu nehnuteľnosť. Navrhneme vám technické riešenie prípojok a následne aj práce zrealizujeme. Pripojíme vám vodu elektrinu, plyn k nehnuteľnosti, komplet so všetkým čo k tomu patrí. Pripojíme vás na kanalizáciu, vytvoríme a pripojíme dažďový rozvod vody do kanalizácie, poprípade do trativodov.

Čo vám vieme realizovať:

Kanalizačná prípojka:

Sú rôzne možnosti napojenia na kanalizačnú prípojku. Niekto sa napojí na verejnú kanalizáciu, niekto na žumpu, niekto na čističku odpadových vôd. Pri týchto prípojkách je dôležité myslieť aký bude spád, nesmie byť ani malý, ale ani moc strmý. Musí byť urobené vhodné lôžko aby sa rozvodné potrubia nepoškodili. Urobíme vám všetko tak aby to bolo funkčné a všetko prešlo do kanalizácie, alebo žumpy.

Vodovodná prípojka:

Niekto sa pripojí na studničnú vodu, niekto na verejný rozvod vody. Ale aj tu je potrebné dodržať minimálnu hĺbku pod upraveným povrchom, typ šachty, rozmer šachty, ako ďaleko by to malo byť od domu. Vieme ako nato a poradíme s realizáciou.

Elektrická prípojka:

Tak tá musí byť vždy na pozemku umiestnená tak , aby bola prístupné pre priebežné meranie od dodávateľa elektriky. Výkopové práce do hĺbky aspoň 50 – 70 cm. Máme všetko potrebné aby sme vám ju zrealizovali.

Aký je ideálny postup?

Ideálne riešenie je si dohodnúť stretnutie. Obhliadku miesta kde by sa realizovali prípojky. Prejednali spolu možnosti napojenia, skontrolovali potrebné podklady pre dodávateľov inžinierskych sietí. Dohodnime si stretnutie a obhliadku miesta kde bude potrebné urobiť inžinierske siete.

Čo všetko pre vás vieme urobiť?

Inžinierske siete, prípojky k rodinným domom plyn, voda, kanalizácia, elektrina:

Potrebujete poradiť
s výberom produktu?

Vyplňte kontaktný formulár a urobíme vám bezplatnú obhliadku a poradenstvo. Alebo nám zavolajte a radi Vám zodpovieme všetky otázky.

25 rokov skúseností

Napíšte nám
Obálka

Realizácia prípojok, bezplatná obhliadka, návrh riešenia

Dohodnite si bezplatnú obhliadku kde by sme prejednali všetko potrebné, ako aj cenu realizácie

Zákaznícka podpora

Obhliadku si môžete objednať aj vyplnením tohto kontaktného formuláru

  Chránené testom reCAPTCHA - Ochrana súkromia, Zmluvné podmienky

  Sme hrdými partnermi

  sponzor4 Honeywellsponzor3 ResideoAirwatec logojohnguest logoGreenfilter logoLogo Krausen
  NOVINKA!
  ONLINE
  OBHLIADKA
  CEZ MOBIL
  REGISTROVAŤ SA
  velka kvapkavelka kvapka
  MERANIE
  TVRDOSTI
  VODY
  ZADARMO
  CHCEM TO
  velka kvapkavelka kvapka