Podpora od Marlus Group Pitná fontánka Hlohovec - Marlus Group

Problémy s kvalitou vody v Hlohovci a ich riešenie

Aj keď máme na Slovensku šťastie na relatívne dobrú kvalitu vody, nie všetky oblasti sú rovnako privilegované. Jedným z takých miest je aj Hlohovec, kde je kvalita pitnej vody často komplikovanou záležitosťou.

Mnoho obyvateľov Hlohovca sa potýka s vysokou tvrdosťou vody, prítomnosťou nežiaducich látok alebo jednoducho s nepríjemnou chuťou a zápachom vody z vodovodu. Toto všetko môže mať negatívny dopad na naše zdravie, pohodlie, ale aj na životnosť domácich spotrebičov.

V týchto prípadoch Pitná fontánka od spoločnosti MARLUS GROUP môže priniesť riešenie. Ako je to možné?

Výhody kúpy Pitnej fontánky v Hlohovci

Prvou a najdôležitejšou výhodou je zlepšenie kvality vody. Pitná fontánka od MARLUS GROUP je vybavená špičkovými filtračnými technológiami, vďaka ktorým dokáže odstrániť z vody nežiaduce látky, zmäkčiť ju a zlepšiť jej chuť a zápach. Užívateľ tak dostáva vodu najvyššej kvality priamo z vlastného kohútika.

Okrem toho, fontánka je energeticky úsporným riešením pre domácnosti, pretože spotreba vody a energie je optimalizovana na minimum. Tak môžeme nielen chrániť naše zdravie, ale aj šetriť na účtoch za energie a prispieť k ochrane životného prostredia.

Ďalšími výhodami sú jednoduchá inštalácia a obsluha, rovnako ako dlhá životnosť a nízke náklady na údržbu.

Servis a podpora v Hlohovci

Keď sa rozhodnete pre kúpu Pitnej fontánky v Hlohovci, môžete sa spoľahnúť na kompletný servis a podporu zo strany MARLUS GROUP. Firma má servisné strediska nielen v Nitre, ale aj v Bratislave a Trnave, takže sa môžete vždy spoľahnúť na rýchlu a profesionálnu pomoc.

Pre MARLUS GROUP je dôležitá spokojnosť a pohodlie svojich zákazníkov. Firma úzko spolupracuje s obyvateľmi Hlohovca a pozná ich potreby a problémy. To zaručuje individuálny prístup a riešenie prispôsobené konkrétnym potrebám každej domácnosti.

Ak teda máte v Hlohovci problémy s kvalitou pitnej vody, zvážte kúpu Pitnej fontánky. Tá vám môže priniesť čistú a chutnú vodu každý deň a zlepšiť tak kvalitu vášho života.

Výber správnej Pitnej fontánky do vašej domácnosti či firmy môže byť náročný. Prezrite si našu ponuku a vyberte si ten najvhodnejší model pre vaše potreby. Sme tu pre vás, aby sme vám so všetkým pomohli.

Potrebujete poradiť
s výberom produktu?

Vyplňte kontaktný formulár a urobíme vám bezplatnú obhliadku a poradenstvo. Alebo nám zavolajte a radi Vám zodpovieme všetky otázky.

25 rokov skúseností

Napíšte nám
Obálka

Zákaznícka podpora

Obhliadku si môžete objednať aj vyplnením tohto kontaktného formuláru

  Chránené testom reCAPTCHA - Ochrana súkromia, Zmluvné podmienky

  Sme hrdými partnermi

  sponzor4sponzor3Airwatec logojohnguest logoGreenfilter logoLogo Krausen
  NOVINKA!
  ONLINE
  OBHLIADKA
  CEZ MOBIL
  REGISTROVAŤ SA
  velka kvapkavelka kvapka
  MERANIE
  TVRDOSTI
  VODY
  ZADARMO
  CHCEM TO
  velka kvapkavelka kvapka