Podpora od Marlus Group Pitná fontánka Senec - Marlus Group

Kvalitná voda v Senci? Riešenie prináša Pitná fontánka

V oblasti Senec sa mnohí obyvatelia a firmy stretávajú s problémami spojenými s kvalitou pitnej vody. Či už diaľkové zásobovanie vodou prináša zvýšený podiel vápnika alebo nežiadúce látky, vyriešené to môže byť jednoducho a účinne. Riešením je Pitná fontánka od firmy, ktorá má v tejto oblasti dlhodobé skúsenosti.

Problémy s vodou v Senci

Senec je známy vyhľadávaným miestom, ktoré však má jedno citlivé miesto – kvalitu vody. Tvrda voda, zvýšený obsah chloru alebo iné nečistoty môžu vytvárať problém. Či už pre zdravie obyvateľov, pre životnosť domácich spotrebičov alebo pre chuť vody. A tu vstupuje do hry kľúčový hráč – Pitná fontánka Senec.

Prečo je Pitná fontánka riešením?

Vďaka patentovaným technológiám, prispôsobeným slovenským podmienkam, dokáže upraviť vodu priamo pre Vaše podmienky. Zároveň lišiace sa potreby domácností, firiem, hotelov či nemocníc dokáže firma pokryť vďaka širokej ponuke produktov a dlhoročným skúsenostiam.

Ako môže pomôcť konkrétne v Senci?

Inštalácie „Pitnej fontánky“ sú realizované po celom Slovensku, vrátane Senca. Súčasťou servisu je aj jej údržba a kontrola. Firma navyše disponuje servisnými strediskami v Nitre, Bratislave a Trnave, ktoré zabezpečujú promptnú reakciu na prípadné problémy a ich rýchle odstránenie.

Spoločenské a kultúrne hodnoty sú súčasťou firmy

Práve na Slovensku, v regióne, kde firma úspešne pôsobí, sú vytvárané produkty a riešenia, ktoré zdôrazňujú dôležitosť kvalitnej vody. Firma si váži spoločenské a kultúrne hodnoty regiónu a je jej záležitosťou, v akom prostredí žijeme a akú vodu používame a pijeme.

Záver

Chuťové a zdravotné potreby, ale aj technické požiadavky na vodu v Seneci sú teda riešiteľné jednoducho a efektívne vďaka Pitnej fontánke. Nechajte sa presvedčiť kvalitou a skúsenosťami a prezrite si ponuku produktov. Uvidíte, že riešenie existuje a je na dosah ruky.

Potrebujete poradiť
s výberom produktu?

Vyplňte kontaktný formulár a urobíme vám bezplatnú obhliadku a poradenstvo. Alebo nám zavolajte a radi Vám zodpovieme všetky otázky.

25 rokov skúseností

Napíšte nám
Obálka

Zákaznícka podpora

Obhliadku si môžete objednať aj vyplnením tohto kontaktného formuláru

  Chránené testom reCAPTCHA - Ochrana súkromia, Zmluvné podmienky

  Sme hrdými partnermi

  sponzor4sponzor3Airwatec logojohnguest logoGreenfilter logoLogo Krausen
  NOVINKA!
  ONLINE
  OBHLIADKA
  CEZ MOBIL
  REGISTROVAŤ SA
  velka kvapkavelka kvapka
  MERANIE
  TVRDOSTI
  VODY
  ZADARMO
  CHCEM TO
  velka kvapkavelka kvapka