Podpora od Marlus Group Pitná fontánka Sereď - Marlus Group

Voda v Seredi a jej problémy: Kvalita, Ktorú Môže Riešiť pitná fontánka

Problémy s kvalitou vody sú často ignorované, pritom môžu mať významný dopad na naše zdravie. V meste Sereď je tieto otázka voda, nanešťastie, aktuálna. Nie vždy je zaručená kvalita pitnej vody, a to hlavne kvôli znečisteniu alebo nerovnomernému rozloženiu minerálov vo vode. Preto je potrebné hľadať alternatívy a riešenia, ako je pitná fontánka.

Ako môže pitná fontánka pomôcť?

Pitná fontánka je jedným z účinných spôsobov, ako zaručiť čistú a zdravú vodu pre vašu domácnosť alebo firmu. Filter v fontánke dokáže odstrániť všetky nečistoty a bakterie, ktoré sa môžu v pitnej vode nachádzať. Zároveň voda prejde procesom zmäkčovania, ktorý zabezpečí jej ideálnu chuť a obsah minerálov.

Prečo MARLUS GROUP?

MARLUS GROUP je výrobca pitných fontánok, ktorý už mnoho rokov ponúka slovenským domácnostiam a firmám spoľahlivé riešenia problémov s pitnou vodou. Jej výrobky sú vysoko hodnotené vďaka kvalitnej výrobe a použitým technológiám. Práve táto spoločnosť ponúka riešenie aj pre obyvateľov Serede – pitnú fontánku.

Početné inštalácie a servis po celom Slovensku

Spoločnosť má za sebou mnoho úspešných realizácií inštalácií nielen v domácnostiach, ale aj v firmách, hoteloch, nemocniciach a gastronomických prevádzkach po celom Slovensku. Zastúpenie firmy a servisné strediská v mestách ako je Nitra, Bratislava a Trnava zaručujú, že zákazník má vždy k dispozícii rýchlu a kvalitnú pomoc.

Záväzok pre lokálnu komunitu a kultúru

Ak si vyberiete pitnú fontánku Sereď od tejto spoločnosti, podporíte firmu, ktorá si váži spoločenské a kultúrne hodnoty svojho regiónu. Pre MARLUS GROUP je dôležité, v akom prostredí žijeme a akú vodu používame a pijeme. Preto je jej cieľom prinášať produkty, ktoré zlepšujú kvalitu nášho života.

Vyzývame vás, aby ste si prehliadli ponuku produktov od MARLUS GROUP a presvedčili sa sami o výhodách pitnej fontánky. Vyriešte problémy s vodou v Seredi a zaistite zdravú pitnú vodu pre seba a svojich blízkych.

Potrebujete poradiť
s výberom produktu?

Vyplňte kontaktný formulár a urobíme vám bezplatnú obhliadku a poradenstvo. Alebo nám zavolajte a radi Vám zodpovieme všetky otázky.

25 rokov skúseností

Napíšte nám
Obálka

Zákaznícka podpora

Obhliadku si môžete objednať aj vyplnením tohto kontaktného formuláru

  Chránené testom reCAPTCHA - Ochrana súkromia, Zmluvné podmienky

  Sme hrdými partnermi

  sponzor4sponzor3Airwatec logojohnguest logoGreenfilter logoLogo Krausen
  NOVINKA!
  ONLINE
  OBHLIADKA
  CEZ MOBIL
  REGISTROVAŤ SA
  velka kvapkavelka kvapka
  MERANIE
  TVRDOSTI
  VODY
  ZADARMO
  CHCEM TO
  velka kvapkavelka kvapka