Podpora od Marlus Group Pitná fontánka Chorvátsky Grob - Marlus Group

Výhody kúpy Pitnej fontánky v Chorvátskom Grobe, riešenie problémov s vodou

V oblasti Chorvátsky Grob známej svojimi nádhernými vinohradmi a pôvabnou prírodou sa bohužiaľ stretávame aj s problémami spojenými s kvalitou vody. Vyriešiť tieto problémy však nie je tak ťažké, ako sa môže zdať. Riešením môže byť pitná fontánka, produkt od skúsených odborníkov na úpravu vody.

Riešenie problémov s vodou v Chorvátskom Grobe

Voda v oblasti Chorvátsky Grob má často vysokú koncentráciu vápnika a iných minerálov. To môže spôsobiť, že voda má špecifickú chuť a môže mať negatívny vplyv na spotrebiče, rastliny či naše zdravie. Namiesto neustálej kúpy fliaš vody alebo využívania filtrovacích kanvic je tu však efektívne a ekologické riešenie – Pitná fontánka od spoločnosti MARLUS GROUP.

Výhody pitnej fontánky

Účinná filtrácia vody, šetrnosť k životnému prostrediu, dlhodobá úspora peňazí, zlepšenie kvality pitnej vody a jej chuti, to sú hlavné výhody produktu Pitná fontánka. Pridajme k tomu estetický a moderný dizajn, ktorý sa hodí do každého interiéru. Fontánka je navyše jednoduchá na obsluhu a údržbu a jej inštaláciu zabezpečuje tím odborníkov.

Skúsená firma a lokálny prístup

MARLUS GROUP je renomovaná rodinná firma so špecializáciou na riešenia v oblasti úpravy a zmäkčovania vody. Spokojnými zákazníkmi sú nielen domácnosti, ale aj firmy, hotely, nemocnice či gastronomické prevádzky po celom Slovensku. Firma si váži spoločenské a kultúrne hodnoty svojho regiónu a zaujíma sa o to, v akom prostredí žijeme a akú vodu používame a pijeme. Záleží jej na blízkosti s klientom a osobnom prístupe, čoho dôkazom sú aj servisné strediská na západnom Slovensku.

Pitná fontánka môže byť presne to pravé riešenie pre problémy s vodou v Chorvátskom Grobe. Ak aj vy hľadáte spoľahlivé a efektívne riešenie, neváhajte preskúmať ponuku produktov od MARLUS GROUP. Investíciou do kvalitnej pitnej vody investujete nielen do vášho zdravia, ale aj do životného prostredia.

Potrebujete poradiť
s výberom produktu?

Vyplňte kontaktný formulár a urobíme vám bezplatnú obhliadku a poradenstvo. Alebo nám zavolajte a radi Vám zodpovieme všetky otázky.

25 rokov skúseností

Napíšte nám
Obálka

Zákaznícka podpora

Obhliadku si môžete objednať aj vyplnením tohto kontaktného formuláru

  Chránené testom reCAPTCHA - Ochrana súkromia, Zmluvné podmienky

  Sme hrdými partnermi

  sponzor4sponzor3Airwatec logojohnguest logoGreenfilter logoLogo Krausen
  NOVINKA!
  ONLINE
  OBHLIADKA
  CEZ MOBIL
  REGISTROVAŤ SA
  velka kvapkavelka kvapka
  MERANIE
  TVRDOSTI
  VODY
  ZADARMO
  CHCEM TO
  velka kvapkavelka kvapka