Podpora od Marlus Group Osmotický filter Hlohovec - Marlus Group

Osmotický filter: riešenie problémov s vodou v Hlohovci

Problemy s kvalitou pitnej vody sa nás všetkých dotýkajú, či už žijeme v väčšom meste alebo menšej oblasti Slovenska. V blízkosti malebného mesta Hlohovec sa pohybujeme v regióne, kde sa môžeme stretnúť s viacerými problémami, ktoré narušujú kvalitu našej pitnej vody.

Jedným z najčastejších je prítomnosť vysokého obsahu vápnika a ťažkých kovov v pitnej vode. Tieto látky môžu spôsobovať zdravotné komplikácie a tiež negatívne vplývať na domáce spotrebiče. Riešením týchto problémov je Osmotický filter.

Výhody Osmotického filtra od MARLUS GROUP

Tohto moderného riešenia v oblasti úpravy pitnej vody si všimla aj rodinná firma MARLUS GROUP so sídlom v Nitre. Firma poskytuje Osmotický filter, ktorý je efektívnym a práve pre obyvateľov Hlohovca ideálnym riešením.

Osmotický filter Hlohovec odstráni z vody takmer všetky nežiaduce látky vrátane škodlivých výrobkov, pesticídov, ťažkých kovov, chlóru a baktérií. Ďalšou výhodou je aj to, že tento filter znižuje obsah vápnika a magnézia v pitnej vode, takže voda sa stáva zmäkčenou. Práve obsah týchto látok spôsobuje často problémy s domácimi spotrebičmi.

Odstránením nečistôt a zmiernením tvrdosti vody nám Osmotický filter poskytuje vysoko kvalitnú vodu, ktorá je nielen zdravá ale tiež chutná. Nemusíme sa teda báť, že by sme napríklad pri príprave kávy alebo čaju cítili cudziu príchuť.

Po celom Slovensku získava Osmotický filter uznanie

Úspech tohto filtra je potvrdený mnohými inštaláciami vo firmách, nemocniciach, hoteloch, gastronomických prevádzkach a domácnostiach po celom Slovensku. Je tu však dôležité zdôrazniť, že MARLUS GROUP si váži spoločenské a kultúrne hodnoty svojho regiónu.

MARLUS GROUP je ako lokalita blízkej Nitry a západného Slovenska ideálne umiestnená na to, aby mohla poskytovať kvalitný servis a zabezpečovať funkčnosť Osmotických filtrov po celom západnom Slovensku, vrátane miest ako sú Nitra, Bratislava alebo Trnava.

Prezrite si naše produkty a rozhodnite sa pre zdravšiu a chutnejšiu vodu vďaka Osmotickému filtru. Vaša spokojnosť s našimi produktmi je pre nás najdôležitejšia.

Potrebujete poradiť
s výberom produktu?

Vyplňte kontaktný formulár a urobíme vám bezplatnú obhliadku a poradenstvo. Alebo nám zavolajte a radi Vám zodpovieme všetky otázky.

25 rokov skúseností

Napíšte nám
Obálka

Zákaznícka podpora

Obhliadku si môžete objednať aj vyplnením tohto kontaktného formuláru

  Chránené testom reCAPTCHA - Ochrana súkromia, Zmluvné podmienky

  Sme hrdými partnermi

  sponzor4sponzor3Airwatec logojohnguest logoGreenfilter logoLogo Krausen
  NOVINKA!
  ONLINE
  OBHLIADKA
  CEZ MOBIL
  REGISTROVAŤ SA
  velka kvapkavelka kvapka
  MERANIE
  TVRDOSTI
  VODY
  ZADARMO
  CHCEM TO
  velka kvapkavelka kvapka