Podpora od Marlus Group Pitná fontánka Modra - Marlus Group

Prečo je Pitná fontánka správna voľba pre obyvateľov Modry?

Niekedy sa môže zdať, že vo vode z vodovodného kohútika je niečo, čo tam nepatrí. Tým môže byť napríklad minerálny usadeniny alebo iné nežiaduce látky. Riešením pre tieto a mnohé ďalšie problémy s pitnou vodou je Pitná fontánka Modra.

Riešenie problémov s kvalitou vody

V meste Modra a jeho okolí je známe, že kvalita vody môže byť občas problematická. Mnohí obyvatelia si sťažujú na chutný nádych alebo prítomnosť prvkov ako je vápnik a horčík. Kúpou pitnej fontánky si však môžu byť istí, že dostávajú do tela len tou najkvalitnejšiu vodu.

Pitná fontánka je totiž vybavená technológiou, ktorá prachu nebo cokolvek, čo by mohlo byť v pitnej vode nebezpečné, zabráni dostať sa do vody. A to nielen vodu, ktorú pijete, ale aj vodu, ktorú používate na prípravu jedla alebo na umývanie.

Široké servisné pokrytie

Vďaka svojim servisným strediskám v Nitre, Bratislave a Trnave garantuje en firma osobný prístup a miestnu prítomnosť, a to nielen pri predaji, ale aj pri inštalácii a servise zariadení. Preto je Pitná fontánka správna voľba pre obyvateľov Modry.

Cena vs. kvalita

Napriek vysokému výkonu a kvalite, ktorú pitná fontánka ponúka, sa jedná o produkt, ktorý je cenovo dostupný. Dolárové úspory na fľašovanej vode, ktoré ako domácnosť ušetríte, sa veľmi rýchlo sčítajú a fontánka sa tak môže stať skvelou investíciou.

Podpora tradičnej slovenskej firmy

Pitná fontánka je produktom firmy, ktorá si váži spoločenské a kultúrne hodnoty svojho regiónu. Záleží jej na tom, v akom prostredí žijeme a akú vodu používame a pijeme.

Pozrite sa na naše produkty

Určite sa pozrite na naše produkty a presvedčte sa o kvalitách tejto pitnej fontánky. Máme pravidelné akcie a zľavy, takže máte možnosť získať ju za ešte lepšiu cenu!

Potrebujete poradiť
s výberom produktu?

Vyplňte kontaktný formulár a urobíme vám bezplatnú obhliadku a poradenstvo. Alebo nám zavolajte a radi Vám zodpovieme všetky otázky.

25 rokov skúseností

Napíšte nám
Obálka

Zákaznícka podpora

Obhliadku si môžete objednať aj vyplnením tohto kontaktného formuláru

  Chránené testom reCAPTCHA - Ochrana súkromia, Zmluvné podmienky

  Sme hrdými partnermi

  sponzor4sponzor3Airwatec logojohnguest logoGreenfilter logoLogo Krausen
  NOVINKA!
  ONLINE
  OBHLIADKA
  CEZ MOBIL
  REGISTROVAŤ SA
  velka kvapkavelka kvapka
  MERANIE
  TVRDOSTI
  VODY
  ZADARMO
  CHCEM TO
  velka kvapkavelka kvapka