Podpora od Marlus Group Sodobar Hlohovec - Marlus Group

Voda v Hlohovci: problémy a ich riešenia

V meste Hlohovec sa stretáme s hlbokým problémom, ktorým je vysoký obsah vodného kameňa a chlóru v pitnej vode. Tieto zložky negatívne ovplyvňujú nielen naše zdravie, ale aj fungovanie domácich spotrebičov. Avšak existuje riešenie tohto problému – produkt Sodobar od renomovanej slovenskej firmy MARLUS GROUP.

Ako môže Sodobar pomôcť

Sodobar je vysokoefektívne zariadenie na úpravu vody, ktorého hlavným cieľom je vo vode znižovať obsah chlóru a vápnika. Jeho unikátna technológia zaručuje odfiltrovanie nečistôt a zníženie tvrdosti vody, čím pomáha predchádzať vzniku vodného kameňa.

Aplikácie Sodobaru

Spoločnosť MARLUS GROUP inštalovala Sodobar v mnohých domácnostiach, firmách, hoteloch, nemocniciach a gastronomických prevádzkach po celom Slovensku. Hodnoty, ktoré firma dodržiava, sú dôkazom toho, že jej záleží na kultúrnom dedičstve regiónu a na kvalite života obyvateľov.

Servis a podpora

Unikátnosť tohto produktu ešte umocňuje servisná podpora spoločnosti, ktorá si zakladá na osobnom prístupe a miestnej prítomnosti. Disponuje servisnými strediskami v Nitre, Bratislave a Trnave, čo zabezpečuje rýchle a profesionálne riešenia a servis.

Zakúpte Sodobar v Hlohovci

V oblasti Hlohovec si môžete Sodobar objednať priamo od spoločnosti MARLUS GROUP. Ako držiteľ Sodobaru získate nielen prístup k čistej a kvalitnej vode, ale aj možnosť dlhodobej podpory a údržby tohto zariadenia, čo je nepostrádateľné pre jeho správne a efektívne fungovanie.

Zhrnutie

Sodobar je riešením pre každého hľadajúceho dlhodobú a efektívnu ochranu pred vodným kameňom a chlórom vo vode. Kŕčením chlóru a vápnika investujete nielen do kvality vody, ale aj do dlhodobej údržby spotrebičov.

Začnite aj vy žiť zdravo s cistou a mäkkou vodou. Prezrite si naše produkty a zistite viac.

Potrebujete poradiť
s výberom produktu?

Vyplňte kontaktný formulár a urobíme vám bezplatnú obhliadku a poradenstvo. Alebo nám zavolajte a radi Vám zodpovieme všetky otázky.

25 rokov skúseností

Napíšte nám
Obálka

Zákaznícka podpora

Obhliadku si môžete objednať aj vyplnením tohto kontaktného formuláru

  Chránené testom reCAPTCHA - Ochrana súkromia, Zmluvné podmienky

  Sme hrdými partnermi

  sponzor4sponzor3Airwatec logojohnguest logoGreenfilter logoLogo Krausen
  NOVINKA!
  ONLINE
  OBHLIADKA
  CEZ MOBIL
  REGISTROVAŤ SA
  velka kvapkavelka kvapka
  MERANIE
  TVRDOSTI
  VODY
  ZADARMO
  CHCEM TO
  velka kvapkavelka kvapka