Podpora od Marlus Group Pitná fontánka Trnava - Marlus Group

Voda v Trnave – kvalita, ktorú si zaslúžite

Ak žijete v Trnave a potrelí vás kvalita dodávanej vody, tento článok je práve pre vás. Nečistoty, znečistenie, vápnikové usadeniny – tieto problémy sa nám všetkým stretávajú. Artézska voda je síce vo svojej prírodnej forme neznečistená, no pri svojej ceste k nám prechádza rôznymi vrstvami pôdy a vodovodnými rúrami, v ktorých sa nevyhnutne hromadí rôzne nečistoty. Odpoveďou na tieto problémy je však práve Pitná fontánka Trnava od spoločnosti, ktorej je kvalita vody na srdci.

Pitná fontánka Trnava – riešenie pre vašu vodu

Nečistoty v pitnej vode môžu spôsobiť nielen nepriaznivý vplyv na zdravie, ale aj na domáce spotrebiče a vaše odevy. Avšak, tu je Pitná fontánka Trnava, produkt, ktorý pretransformuje kvalitu vody v domácnosti, v práci alebo na verejných miestach na úplne inú úroveň. Táto fontánka je vyrobená na Slovensku, podkurobeneckmi rukami v rodinnej firme s dvadsaťročnou tradíciou.

Ako pitná fontánka rieši problémy s vodou

Pitná fontánka je napájaná z vodovodnej siete a obsahuje filtre, ktoré zabezpečujú vysokej kvality prečistenie vody. Tie sú určené na odstraňovanie chlóru, pesticide, organické látky, ťažké kovy a bakterie. Týmto spôsobom každý džbánek vody z nej je čistý, chutný a zdravý.

Výhody Pitnej fontánky Trnava

Pitná fontánka Trnava je spoľahlivé riešenie pre tých, ktorí si cenia kvalitu vody a chcú minimalizovať možné riziká spojené s jej konzumáciou. Výhodami tohto produktu sú nielen vysokokvalitné filtre a moderný dizajn, ale aj jednoduché ovládanie a rýchla inštalácia. Navyše, úspora na nákladoch za balenú vodu je takmer okamžitá. Očistená voda z Pitnej fontánky tiež predlžuje životnosť domácich spotrebičov, tým že minimalizuje vznik vodného kameňa.

Okrem toho, servis a údržba tohto produktu je zabezpečená v rámci západného Slovenska s dôrazom na klientov z oblasti Trnavy. Toto riešenie prichádza od firmy, ktorá si váži hodnoty svojho regiónu a chce zlepšiť kvalitu života svojich spoluobčanov.

Neváhajte a pripojte sa k tým, ktorí už využívajú Pitná fontánka Trnava vo svojich domovoch, kanceláriách a verejných priestoroch. Pre viac informácií, prezrite si naše produkty a presvedčte sa o mnohých výhodách tohto revolučného riešenia.

Potrebujete poradiť
s výberom produktu?

Vyplňte kontaktný formulár a urobíme vám bezplatnú obhliadku a poradenstvo. Alebo nám zavolajte a radi Vám zodpovieme všetky otázky.

25 rokov skúseností

Napíšte nám
Obálka

Zákaznícka podpora

Obhliadku si môžete objednať aj vyplnením tohto kontaktného formuláru

  Chránené testom reCAPTCHA - Ochrana súkromia, Zmluvné podmienky

  Sme hrdými partnermi

  sponzor4sponzor3Airwatec logojohnguest logoGreenfilter logoLogo Krausen
  NOVINKA!
  ONLINE
  OBHLIADKA
  CEZ MOBIL
  REGISTROVAŤ SA
  velka kvapkavelka kvapka
  MERANIE
  TVRDOSTI
  VODY
  ZADARMO
  CHCEM TO
  velka kvapkavelka kvapka