Podpora od Marlus Group Zmäkčovač vody Trnava - Marlus Group

Problémy s vodou v Trnave a ako ich riešiť

Jedným z najväčších problémov, ktorými sa môže obyvateľ mesta Trnava stretnúť, je tvrdosť vody. Mnohé domácnosti v Trnave čelia problémom spojeným s tvrdou vodou – od usadzovania vodného kameňa v potrubí po spôsobovanie podráždenia pokožky. Ale prečo to riešiť pomocou zmäkčovača vody?

Význam zmäkčovania vody pre domácnosti v Trnave

Zmäkčovač vody nielenže rieši problémy spojené s tvrdou vodou, ale tiež zlepšuje kvalitu života. Zmäkčovač vody napríklad môže predĺžiť životnosť spotrebičov a tiež môže zlepšiť pocit pokožky a vlasov po sprche. S tvrdou vodou môžu vznikať aj problémy so zdravím, ako je napríklad ekzém, ktorý sa môže zlepšiť po použití zmäkčenej vody.

Kvalitné riešenie od MARLUS GROUP

Spoľahlivé riešenie pre všetky tieto problémy ponúka MARLUS GROUP svojim Zmäkčovačom vody. Táto slovenská rodinná firma už viac ako 20 rokov ponúka riešenia pre úpravu vody a vo svojom portfóliu má množstvo rôznych produktov pre domácnosti, firmy, hotely, nemocnice a gastronomické prevádzky.

Osobný prístup a servisné pokrytie

MARLUS GROUP nerozumie len produktom, ale má aj rozsiahle servisné pokrytie západného Slovenska. Firma má servisné strediská aj v meste Trnava a teda zaručuje osobný prístup a miestnu prítomnosť. Toto je dôležité nielen v momente inštalácie Zmäkčovača vody, ale aj pri jeho následnej údržbe.

Výhody Zmäkčovača vody od MARLUS GROUP

Zmäkčovač vody MARLUS GROUP vám navyše prináša aj iné výhody. Jedná sa o ekologické a energiu šetriace riešenie, takže okrem skvalitnenia vody poskytuje aj prínos pre životné prostredie. Firma si totiž váži spoločenské a kultúrne hodnoty svojho regiónu a je jej záležitosťou, v akom prostredí žijeme a akú vodu používame a pijeme.

Investujte do zdravia a komfortu

Investovanie do zmäkčovača vody je investíciou nielen do zdravia vašej rodiny, ale aj do komfortu v domácnosti. S kvalitným Zmäkčovačom vody od MARLUS GROUP môžete očakávať, že vaša voda bude zdravšia, vaša pokožka mäkšia a životnosť vašich spotrebičov dlhšia.

Prezrite si ponuku produktov MARLUS GROUP a nájdite ideálne riešenie pre vašu domácnosť. Predsa len, život s mäkkou vodou je jednoducho lepší!

Potrebujete poradiť
s výberom produktu?

Vyplňte kontaktný formulár a urobíme vám bezplatnú obhliadku a poradenstvo. Alebo nám zavolajte a radi Vám zodpovieme všetky otázky.

25 rokov skúseností

Napíšte nám
Obálka

Zákaznícka podpora

Obhliadku si môžete objednať aj vyplnením tohto kontaktného formuláru

  Chránené testom reCAPTCHA - Ochrana súkromia, Zmluvné podmienky

  Sme hrdými partnermi

  sponzor4sponzor3Airwatec logojohnguest logoGreenfilter logoLogo Krausen
  NOVINKA!
  ONLINE
  OBHLIADKA
  CEZ MOBIL
  REGISTROVAŤ SA
  velka kvapkavelka kvapka
  MERANIE
  TVRDOSTI
  VODY
  ZADARMO
  CHCEM TO
  velka kvapkavelka kvapka