Podpora od Marlus Group UV lampa na vodu Chorvátsky Grob - Marlus Group

Výhody UV lampy na vodu v Chorvátskom Grobe

V oblasti Chorvátsky Grob sa v poslednom období stretávame s množstvom problémov spojených s kvalitou pitnej vody. Či už ide o vysoký obsah vápnika, nežiaduce mikroorganizmy, alebo len jednoducho o nepríjemnú chuť a zápach vody. Riešením týchto problémov môže byť UV lampa na vodu Chorvátsky Grob, ktorú ponúka uznávaná slovenská rodinná firma MARLUS GROUP.

Ako sa používa UV lampa na vodu

UV lampa na vodu funguje na jednoduchom princípe – využíva účinky ultrafialového žiarenia na likvidáciu škodlivých mikroorganizmov a baktérií vo vode. Vo vode sa nachádzajú rôzne typy mikroorganizmov, ktoré sú škodlivé pre človeka. UV lampa funguje tak, že počas prechodu vody okolo UV lampy sú tieto mikroorganizmu vystavené ultrafialovému žiareniu, ktoré poškodí ich DNA a tým zabráni ich ďalšiemu množeniu a prežitie.

Spoločenské a kultúrne hodnoty MARLUS GROUP

Firma MARLUS GROUP je uznávaným poskytovateľom tohto typu zariadení na Slovensku. So svojím servisnými strediskami v Nitre, Bratislave a Trnave pokrýva väčšinu západného Slovenska a zaručuje tak osobný a promptný prístup k riešeniu problémov súvisiacich s vodou. Firma tvorí súčasť nášho regiónu už od roku 1998 a veľmi si váži svoje spoločenské a kultúrne hodnoty. Pri výrobe svojich produktov dbá na to, aby boli v súlade s environmentálnymi normami a snaží sa prispieť k tomu, aby sme žili v čistom a zdravom prostredí.

Význam UV lampy na vodu Chorvátsky Grob v našej oblasti

UV lampa na vodu výrazne pozitívne ovplyvňuje kvalitu vody v Chorvátskom Grobe. Nielen že eliminuje škodlivé mikroorganizmy, ale tiež zlepšuje chuť a zápach vody, čím podporuje jej denné pitie. Voda ošetrená UV lampou je tiež výrazne mäkšia, čo pomáha predchádzať usadzovaniu vodného kameňa na kúpeľňových zariadeniach a spotrebičoch.

Dbáte na kvalitu vody, ktorú pijete a používate na každodenné potreby? Je pre Vás dôležitá vaša vlastná bezpečnosť a zdravie aj zdravie vašich blízkych? Prezrite si ponuku UV lámp na vodu v Chorvátskom Grobe a urobte zdravú voľbu pre seba aj svoju rodinu. Pre viac informácií navštívte našu web stránku a oboznámte sa s ponukou a výhodami použitia UV lampy na vodu od MARLUS GROUP.

Potrebujete poradiť
s výberom produktu?

Vyplňte kontaktný formulár a urobíme vám bezplatnú obhliadku a poradenstvo. Alebo nám zavolajte a radi Vám zodpovieme všetky otázky.

25 rokov skúseností

Napíšte nám
Obálka

Zákaznícka podpora

Obhliadku si môžete objednať aj vyplnením tohto kontaktného formuláru

  Chránené testom reCAPTCHA - Ochrana súkromia, Zmluvné podmienky

  Sme hrdými partnermi

  sponzor4sponzor3Airwatec logojohnguest logoGreenfilter logoLogo Krausen
  NOVINKA!
  ONLINE
  OBHLIADKA
  CEZ MOBIL
  REGISTROVAŤ SA
  velka kvapkavelka kvapka
  MERANIE
  TVRDOSTI
  VODY
  ZADARMO
  CHCEM TO
  velka kvapkavelka kvapka