Podpora od Marlus Group UV lampa na vodu Sereď - Marlus Group

Kvalita pitnej vody v oblasti mesta Sereď

V oblasti mesta Sereď je pitná voda predmetom častej kritiky, a to hlavne kvôli jej horšej kvalite. Napriek tomu, že voda je dodávaná z lokálnych zdrojov, je tlačená do našich domov cez staré a často zastaralé potrubie, čo prináša viacero problémov. Mezi tie najčastejšie patria prítomnosť baktérií, vírusov a iných mikroorganizmov, čo môže značne ovplyvniť jej kvalitu a jej negatívne dopady na naše zdravie.

Jedinečné riešenie od značky MARLUS GROUP

Riešením týchto problémov so zdravotnou hodnotou vody je však UV lampa na vodu od firmy MARLUS GROUP. Túto technológiu vo vodárskom priemysle využívajú po celom svete kvôli jej účinnosti a bezpečnosti. Pomocou ultrafialových lúčov dokáže zneškodniť alebo výrazne zredukovať množstvo baktérií a vírusov, ktoré sú vo vode prítomné, a tým zabezpečiť lepšiu kvalitu pitnej vody. Ďalšou dôležitou výhodou je, že táto technológia nepridáva do vody žiadne chemikálie, čo môže byť v prípade niektorých technológií závažným problémom.

UV lampa na vodu Sereď: ideálne riešenie pre obyvateľov regiónu

Pre obyvateľov Serede a jej okolia je UV lampa na vodu ideálnym riešením. Vďaka firme MARLUS GROUP môžeme mať takúto technológiu priamo v našich domoch alebo v podnikoch, kde sa voda využíva. Ich odborníci s rokmi praxe na trhu dodávajú a inštalujú UV lampy na vodu nielen v domácnostiach, ale aj v hoteloch, nemocniciach či gastronomických prevádzkach po celom Slovensku.

Miestna prítomnosť a odborný servis

Ďalším aspektom, ktorý odlišuje MARLUS GROUP od iných firiem na trhu, je ich miestna prítomnosť a servisné strediská, ktoré majú vo viacerých mestách na západnom Slovensku. To zaručuje rýchly a odborný servis, a taktiež osobný prístup k zákazníkom.

Spoločnosť si tiež váži spoločenské a kultúrne hodnoty svojho regiónu a je jej záležitosťou v akom prostredí žijeme a akú vodu používame a pijeme. V súlade s tym je i jej hlavný cieľ- zabezpečiť zdravú a kvalitnú pitnú vodu pre každého z nás.

Nie je ľahké zmeniť kvalitu vody na celom území mesta. Môžeme však zmeniť kvalitu vody vo svojich domovoch, a tým aj kvalitu nášho života. UV lampa na vodu Sereď je skvelou voľbou, ako dosiahnuť túto zmenu.

Prezrite si produkty na našom webe a uistite sa sami o kvalite a výhodách, ktoré UV lampa na vodu ponúka. Zmieňte uv lampu na vodu Sereď a firma sa postará o všetko ostatné.

Potrebujete poradiť
s výberom produktu?

Vyplňte kontaktný formulár a urobíme vám bezplatnú obhliadku a poradenstvo. Alebo nám zavolajte a radi Vám zodpovieme všetky otázky.

25 rokov skúseností

Napíšte nám
Obálka

Zákaznícka podpora

Obhliadku si môžete objednať aj vyplnením tohto kontaktného formuláru

  Chránené testom reCAPTCHA - Ochrana súkromia, Zmluvné podmienky

  Sme hrdými partnermi

  sponzor4sponzor3Airwatec logojohnguest logoGreenfilter logoLogo Krausen
  NOVINKA!
  ONLINE
  OBHLIADKA
  CEZ MOBIL
  REGISTROVAŤ SA
  velka kvapkavelka kvapka
  MERANIE
  TVRDOSTI
  VODY
  ZADARMO
  CHCEM TO
  velka kvapkavelka kvapka