Podpora od Marlus Group UV lampa na vodu Pezinok - Marlus Group

Kvalita pitnej vody v Pezinku – problém s riešením od MARLUS GROUP

Čistota pitnej vody je na Slovensku, a konkrétne v Pezinku, stále aktuálna témou. Mnoho domácností v tomto regióne sa so žiaľom stretáva s pretrvávajúcimi problémami spojenými s vlastnosťami vody, ako je vysoký obsah železa, vápna alebo bakterií. Práve na takýto druh problémov ponúka firma MARLUS GROUP UV lampa na vodu, ktorá dokáže zaručiť čistú a kvalitnú vodu priamo z vodovodnej batérie.

Ako funguje UV lampa na vodu?

Princípom fungovania UV lampy na vodu je proces ultraviolového žiarenia, ktoré dokáže efektívne odstrániť z vody nepriateľské vírusy, baktérie a parazity, ako aj mnohé ďalšie mikroorganizmy bez zmien v chuti, farbe alebo zápachu vody. Výsledkom je kvalitná a hygienicky nezávadná pitná voda, ktorá splní náročné požiadavky ohľadom zdravotnej nezávadnosti nie len v domácnostiach, ale aj v podnikoch pôsobiacich v regióne Pezinka.

Výhody UV lampy na vodu od MARLUS GROUP

UV lampa na vodu od MARLUS GROUP ponúka mnohé výhody. Okrem efektívnej dezinfekcie vody bez použitia chemikálií, umožňuje jej použitie aj významnú úsporu. UV lampa na vodu nevyžaduje žiadne príslušenstvo, pracuje ticho a spoľahlivo, čo ju radí medzi obľúbené riešenia k problémom s kvalitou vody. Na jej inštaláciu nie je potrebné žiadne špeciálne povolenie ani zásahy do vodovodnej siete.

Spoločnosť MARLUS GROUP je uznávaná slovenská firma, ktorá realizovala inštalácie UV lampy na vodu po celom Slovensku, nielen v domácnostiach, ale aj v rôznych podnikoch. Firma využíva svoje servisné pokrytie západného Slovenska, vrátane servisných stredísk v Nitre, Bratislave a Trnave, čo zaručuje osobný prístup a miestnu príjomnosť.

Ďalej je potrebné zdôrazniť, že firma si váži spoločenské a kultúrne hodnoty svojho regiónu a je jej záležitosťou, v akom prostredí žijeme a akú vodu používame a pijeme, čo je pri používaní UV lampy na vodu veľmi významné.

Jednoduché riešenie pre zdravú a čistú vodu

Voda je základným životodarným prvkom pre každého z nás. Preto sa oplatí investovať do kvalitného a efektívneho riešenia, ktoré nám dokáže zabezpečiť čistú a zdravú vodu priamo z vodovodnej batérie. UV lampa na vodu od zavedenej a renomovanej slovenskej firmy MARLUS GROUP je jednoduchým a efektívnym riešením problémov s kvalitou pitnej vody nielen v Pezinku, ale aj na celom Slovensku.

Zaujalo Vás naše riešenie? Prezrite si naše produkty a ponuky na stránke spoločnosti alebo nás kontaktujte pre poradenstvo pri výbere toho správneho produktu pre Vaše potreby a podmienky.

Potrebujete poradiť
s výberom produktu?

Vyplňte kontaktný formulár a urobíme vám bezplatnú obhliadku a poradenstvo. Alebo nám zavolajte a radi Vám zodpovieme všetky otázky.

25 rokov skúseností

Napíšte nám
Obálka

Zákaznícka podpora

Obhliadku si môžete objednať aj vyplnením tohto kontaktného formuláru

  Chránené testom reCAPTCHA - Ochrana súkromia, Zmluvné podmienky

  Sme hrdými partnermi

  sponzor4sponzor3Airwatec logojohnguest logoGreenfilter logoLogo Krausen
  NOVINKA!
  ONLINE
  OBHLIADKA
  CEZ MOBIL
  REGISTROVAŤ SA
  velka kvapkavelka kvapka
  MERANIE
  TVRDOSTI
  VODY
  ZADARMO
  CHCEM TO
  velka kvapkavelka kvapka