Podpora od Marlus Group Sodobar Sereď - Marlus Group

Sodobar Sereď – optimálne riešenie pre vodu vo vašej domácnosti

V oblasti Sereď sa často stretávame s problémom tvrdej vody. Tuhá voda môže spôsobiť rôzne nepríjemnosti, poškodzovať domáce spotrebiče, ale aj zhoršovať kvalitu vody, ktorú pijeme a používame na varenie. Riešenie prináša Sodobar Sereď od uznávanej slovenskej firmy.

Kvalitná voda pre lepší život

Kvalita vody, ktorú denne konzumujeme a používame, má priamy dopad na naše zdravie, pohodlie, ale aj na životnosť domácich spotrebičov. Tvrdá voda môže zanechávať vodný kameň v potrubí, na kohútikoch, ale aj v kávovaroch či práčkach. To môže viesť k znižovaniu ich účinnosti, skracovaniu životnosti a zvyšovaniu nákladov na ich prevádzku alebo výmenu.

Jednoduché riešenie problému s vodou – Sodobar Sereď

Iba predstavte, aké by to bolo, ak by ste nemuseli riešiť neustále odstraňovanie vodného kameňa, ale mohli by ste sa spoľahnúť na kvalitnú vodu priamo z kohútika. To je presne to, čo vám ponúka Sodobar Sereď. Toto zariadenie je navrhnuté tak, aby efektívne zmäkčovalo vodu a eliminovanie nežiaducich minerálov.

Prečo zvoliť Sodobar od MARLUS GROUP

MARLUS GROUP je renomovaná slovenská firma, ktorá už roky prináša optimálne riešenia problémov s vodou na Slovensku. Ich produkty sú známe svojou kvalitou, spoľahlivosťou a dlhou životnosťou. Firma je navyše známa tým, že si váži hodnoty svojho regiónu a je jej záležitosťou, v akom prostredí žijeme a akú vodu pijeme.

Osobný prístup a servis po celom západnom Slovensku

MARLUS GROUP sa môže pochváliť rozsiahlym servisným pokrytím západného Slovenska vrátane servisných stredísk v Nitre, Bratislave a Trnave. To zaručuje osobný prístup a miestnu prítomnosť. Či už potrebujete poradiť pri výbere vhodného zariadenia, alebo potrebujete rýchly a kvalitný servis, môžete sa spoľahnúť na tím odborníkov z MARLUS GROUP.

Pozrite si naše produkty

Chcete skutočne kvalitnú vodu vo vašej domácnosti? Navštívte našu stránku a pozrite si, aké produkty a riešenia v oblasti úpravy vody ponúkame. Mezi našou ponukou sa iste nájde niečo aj pre vás. Neváhajte, pri kvalite vody a zdraví sa neoplatí šetriť.

Potrebujete poradiť
s výberom produktu?

Vyplňte kontaktný formulár a urobíme vám bezplatnú obhliadku a poradenstvo. Alebo nám zavolajte a radi Vám zodpovieme všetky otázky.

25 rokov skúseností

Napíšte nám
Obálka

Zákaznícka podpora

Obhliadku si môžete objednať aj vyplnením tohto kontaktného formuláru

  Chránené testom reCAPTCHA - Ochrana súkromia, Zmluvné podmienky

  Sme hrdými partnermi

  sponzor4sponzor3Airwatec logojohnguest logoGreenfilter logoLogo Krausen
  NOVINKA!
  ONLINE
  OBHLIADKA
  CEZ MOBIL
  REGISTROVAŤ SA
  velka kvapkavelka kvapka
  MERANIE
  TVRDOSTI
  VODY
  ZADARMO
  CHCEM TO
  velka kvapkavelka kvapka