Podpora od Marlus Group UV lampa na vodu Nitra - Marlus Group

Ako riešiť problém s kvalitou vody v Nitrianskom regióne? Jednoducho s UV lampou na vodu od MARLUS GROUP!

Áno, aj v oblasti Nitra sa občas stretávame s nekvalitnou vodou. Mnohí obyvatelia Nitry a jej okolia vedia, že pitná voda z vodovodného systému nemusí byť vždy kvalitná a čistá, ako by sme chceli. Napriek snahe údržbárov a radníc sa v niektorých oblastiach vyskytuje zvýšený výskyt rôznych pôvodcov chorôb ako sú baktérie, vírusy, plesne a ich spóry.

Voda je základným prvkom pre život a zdravie. Preto je potrebné dbať na jej čistotu a kvalitu. Práve v tom nám môže pomôcť UV lampa na vodu od MARLUS GROUP!

Ako funguje UV lampa na vodu

UV lampa na vodu funguje na jednoduchom princípe. Voda prechádza cez prístroj, kde vystavením ultrafialovému svetlu dochádza k zničeniu DNA mikroorganizmov, čím sa stávajú neživotaschopnými. Tým sa značne zvyšuje bezpečnosť vody bez použitia chémie, čo má pozitívny vplyv na naše zdravie i životné prostredie.

Výhody použitia UV lampy na vodu

V prvom rade sa bezpečne zbavíte nežiadúcich mikroorganizmov v pohodlí vášho domova. Ďalšou výhodou je, že UV lampa na vodu je nenáročná na prevádzku a údržbu. Stačí raz za rok vymeniť UV žiarivku a filter (ak je súčasťou systému) a máte istotu čistej vody na celý rok.

UV lampa na vodu je vhodná aj do občasných rekreačných chát alebo celoročne obývaných rodinných domov. Je rýchla, efektívna a účinná. Dbá na vaše zdravie a zdravie vašej rodiny.

Spoločnosť MARLUS GROUP ponúka širokú škálu UV lamp na vodu. Všetky sú certifikované a spĺňajú prísne normy EÚ. A čo je dôležité, táto firma má rozsiahle servisné pokrytie západného Slovenska vrátane servisných stredísk v Nitre, Bratislave a Trnave.

Prezrite si produkty MARLUS GROUP!

Ponúkame široký sortiment UV lamp na vodu, ktoré pomôžu zabezpečiť priezračnú a zdravú vodu pre vašu domácnosť. Pozrite sa na naše produkty a vyberte si ten, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám. Ak potrebujete poradiť, sme tu pre vás!

Potrebujete poradiť
s výberom produktu?

Vyplňte kontaktný formulár a urobíme vám bezplatnú obhliadku a poradenstvo. Alebo nám zavolajte a radi Vám zodpovieme všetky otázky.

25 rokov skúseností

Napíšte nám
Obálka

Zákaznícka podpora

Obhliadku si môžete objednať aj vyplnením tohto kontaktného formuláru

  Chránené testom reCAPTCHA - Ochrana súkromia, Zmluvné podmienky

  Sme hrdými partnermi

  sponzor4sponzor3Airwatec logojohnguest logoGreenfilter logoLogo Krausen
  NOVINKA!
  ONLINE
  OBHLIADKA
  CEZ MOBIL
  REGISTROVAŤ SA
  velka kvapkavelka kvapka
  MERANIE
  TVRDOSTI
  VODY
  ZADARMO
  CHCEM TO
  velka kvapkavelka kvapka