Podpora od Marlus Group UV lampa na vodu Hviezdoslavov - Marlus Group

Voda v Hviezdoslavove – problém, ktorý zvláda UV lampa na vodu

Voda je základ života. Koľko krát ste tento výrok počuli? A koľkokrát ste sa zamysleli nad kvalitou vody, ktorú denno-denne vypočutávate?

Problémy s vodou v Hviezdoslavove

Práve obyvatelia Hviezdoslavova často hľadajú riešenia pre rôzne problémy spojené s kvalitou pitnej vody. Napriek úsiliu miestneho vodárenského podniku obsahuje voda nežiadúce látka a mikroorganizmy. To môže mať nepriaznivý vplyv na zdravie obyvateľov, ale aj na kvalitu života v domácnostiach. Za zmienku stojí problém s vápencom, ktorý môže spôsobiť závady na domácich spotrebičoch a tiež spôsobiť rôzne kožné problémy. Ďalším problémom je prítomnosť baktérií, ktoré môžu spôsobiť rôzne zdravotné problémy.

Jedno riešenie pre mnoho problémov – UV lampa na vodu

Ako riešiť tieto problémy? Odpoveďou je UV lampa na vodu Hviezdoslavov. Tento inovatívny produkt od firmy MARLUS GROUP účinne likviduje baktérie a mikroorganizmy v domácej vodnej nádrži. Rozdiel medzi tradičnými riešeniami, ako sú chlórovanie alebo filtre, a UV lampou spočíva v jej kratšej účinkovitej dobe a bezproblémovom užívaní. UV lampa na vodu znižuje riziko chorôb spojených s pitnou vodou o viac ako 99,99%.

Nenechajte sa odradiť nepriaznivými recenziami – skús hľadiť do budúcnosti

Možno ste narazili na niektoré negatívne recenzie na túto technológiu. „Je to drahé“, „Nefunguje to“, „Je to ťažké na údržbu“. Odpoveďou na tieto námietky je skutočnosť, že hoci vstupné náklady môžu byť vyššie, dlhodobé výhody a úspory, ktoré prináša UV lampa na vodu Hviezdoslavov, sú oveľa väčšie. Sú užívateľmi, ktorí uviedli, že po inštalácii UV lampy na vodu výrazne klesli ich výdavky za vodu a údržbu domácnosti.

Riešenie od MARLUS GROUP alebo čo môžete očakávať

Vendora MARLUS GROUP je bez pochyby dôveryhodným partnerom v riešení problémov s kvalitou vody v Hviezdoslavove. Okrem inštalácie po celom Slovensku ponúkajú aj rozsiahle servisné pokrytie, vrátane servisných stredísk v Nitre, Bratislave a Trnave.

Hľadáte spoľahlivé, efektívne a ekonomické riešenie pre váš dom, firmu alebo reštauráciu? Potom je tu pre vás UV lampa na vodu Hviezdoslavov. Sme presvedčení, že výsledky Vás presvedčia. Neváhajte a prezrite si naše produkty.

Potrebujete poradiť
s výberom produktu?

Vyplňte kontaktný formulár a urobíme vám bezplatnú obhliadku a poradenstvo. Alebo nám zavolajte a radi Vám zodpovieme všetky otázky.

25 rokov skúseností

Napíšte nám
Obálka

Zákaznícka podpora

Obhliadku si môžete objednať aj vyplnením tohto kontaktného formuláru

  Chránené testom reCAPTCHA - Ochrana súkromia, Zmluvné podmienky

  Sme hrdými partnermi

  sponzor4sponzor3Airwatec logojohnguest logoGreenfilter logoLogo Krausen
  NOVINKA!
  ONLINE
  OBHLIADKA
  CEZ MOBIL
  REGISTROVAŤ SA
  velka kvapkavelka kvapka
  MERANIE
  TVRDOSTI
  VODY
  ZADARMO
  CHCEM TO
  velka kvapkavelka kvapka