Podpora od Marlus Group Filter na vodu Sereď - Marlus Group

Kvalitná voda jeklúčom k zdravému životu

V mestách ako Sereď, sme často konfrontovaní s problémom tvrdej a znečistenej vody, ktorá môže mať nejedno zdravotného znevýhodnenie. Na riešenie týchto problémov ponúkame ideálne riešenie – Filter na vodu Sereď.

Znečistená voda, vec minulosti

Voda priamo z vodovodu môže obsahovať široké spektrum nečistôt a škodlivín. Baktérie, vírusy, laky, pesticídy a ďalšie nebezpečné látky sú len niektoré z nich. Filter na vodu Sereď je ideálnym spôsobom, ako sa týmto problémom účinne vyhnúť. Filtračný systém je schopný odstrániť 99,9% všetkých nečistôt.

Tvrdá voda už nebude problém

Druhým, často prehliadaným problémom je tvrdá voda. Nadmerné množstvá vápnika a horčíka môže spôsobiť nielen zdravotné problémy ako sú srdcovo-cievne ochorenia ale aj poškodiť domáce spotrebiče. Účinný filter na vodu znižuje množstvo týchto minerálov a zabraňuje tak aj usadzovaniu vodného kameňa v rúrach.

Za vysokou kvalitou stojí MARLUS GROUP

Produkty od ich zavedenej slovenskej firmy sú robustné a spoľahlivé, tým je zaručená dlhá životnosť a vysoká účinnosť. MARLUS GROUP realizovala inštalácie po celom Slovensku – v domácnostiach, firmách, hoteloch, nemocniciach a gastronomických prevádzkach.

Čestné miesto v portfóliu MARLUS GROUP má aj Filter na vodu Sereď. Spoločnosť si váži spoločenské a kultúrne hodnoty svojho regiónu a je jej záležitosťou, v akom prostredí žijeme a akú vodu používame a pijeme.

Schengenservis a prístup

Rozsiahle servisné pokrytie západného Slovenska vrátane servisných stredísk v Nitre, Bratislave a Trnave zaručuje, že v prípade potreby je k dispozícii rýchla a odborná pomoc.

Takže ak už naozaj chcete zlepšiť kvalitu vody vo svojej domácnosti alebo firme neváhajte a obzrite si ponuku produktov od MARLUS GROUP. Investícia do kvalitnej filtračnej technológie sa Vám určite vráti – nielen vo forme zdravejšej vody, ale aj úspory nákladov na vašich spotrebičoch.

Potrebujete poradiť
s výberom produktu?

Vyplňte kontaktný formulár a urobíme vám bezplatnú obhliadku a poradenstvo. Alebo nám zavolajte a radi Vám zodpovieme všetky otázky.

25 rokov skúseností

Napíšte nám
Obálka

Zákaznícka podpora

Obhliadku si môžete objednať aj vyplnením tohto kontaktného formuláru

  Chránené testom reCAPTCHA - Ochrana súkromia, Zmluvné podmienky

  Sme hrdými partnermi

  sponzor4sponzor3Airwatec logojohnguest logoGreenfilter logoLogo Krausen
  NOVINKA!
  ONLINE
  OBHLIADKA
  CEZ MOBIL
  REGISTROVAŤ SA
  velka kvapkavelka kvapka
  MERANIE
  TVRDOSTI
  VODY
  ZADARMO
  CHCEM TO
  velka kvapkavelka kvapka