Podpora od Marlus Group UV lampa na vodu Sládkovičovo - Marlus Group

Voda v Sládkovičove a jej problémy

Tam, kde sa stretávajú Dunajská nížina s Nitrianskou pahorkatinou, leží mesto Sládkovičovo. Kým prírodná krása tohto regiónu je neopakovateľná, mnohí obyvatelia sa stretávajú s nepríjemným problémom – kvalitou vody. Vysoký obsah vápnika a hliníka či prítomnosť baktérií a vírusov môžu spôsobiť nielen zdravotné komplikácie, ale aj skrátiť životnosť domácich spotrebičov.

Ako riešiť problém s vodou v Sládkovičove?

Pre všetkých, ktorí hľadajú účinné a trvalé riešenie na zlepšenie kvality svojej vody, MARLUS GROUP ponúka inovatívny produkt – UV lampa na vodu Sládkovičovo. Táto technológia je osvedčeným spôsobom, ako sa efektívne a bezpečne zbaviť nečistôt, baktérií a vírusov vo vode.

Výhody UV lampy na vodu od MARLUS GROUP

UV lampa na vodu Sládkovičovo je produkt, ktorý kombinuje špičkové technologické riešenia a širokú praktickú uplatniteľnosť. Prvoradým benefitom UV lampy je jej schopnosť výrazne znižovať množstvo nebezpečných mikroorganizmov vo vode. Funguje na báze ultravioletej radiácie, ktorá efektívne ničí DNA a RNA škodlivých baktérií a vírusov, čím zabraňuje ich množeniu a šíreniu. Týmto spôsobom voda z lampy je bezpečná na konzumáciu, kúpanie, pranie a varenie.

Používanie UV lampy na vodu – praktické informácie

UV lampa od MARLUS GROUP je jednoduchá na inštaláciu aj používanie. Stačí ju napojiť do vodovodnej siete a ihneď začne fungovať. Ničí 99,99% baktérií a vírusov a to všetko bez použitia akýchkoľvek chemických látok či prísad. Tým pádom je UV lampa šetrná k životnému prostrediu a nepredstavuje žiadne zdravotné riziko.

Servis a údržba

MARLUS GROUP poskytuje svojim zákazníkom široké servisné pokrytie západného Slovenska. To zahŕňa osobný prístup a miestnu prítomnosť, vrátane servisných stredísk v Nitre, Bratislave a Trnave. Obstarávanie náhradných dielov či údržbu tak nebude pre zákazníkov z Sládkovičova žiadny problém.

Prečo sa rozhodnúť pre UV lampu na vodu od MARLUS GROUP

UV lampa na vodu Sládkovičovo je efektívnym a ekologickým riešením na zabezpečenie kvalitnej vody v domácnosti či prevádzke. Za viac ako dvadsať rokov pôsobenia na slovenskom trhu si MARLUS GROUP vybudovala dôveru a spokojnosť svojich zákazníkov vďaka špičkovým technológiám, rýchlemu servisu a kvalitným službám. Zaručená je nielen kvalita ponúkaných produktov a služieb, ale aj ich spoľahlivosť a dlhodobá udržateľnosť.

Ak sú Vášou prioritou čistá a zdravá voda, neváhajte a prezrite si našu ponuku UV lámp na vodu a iných výrobkov. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a prispievanie k lepšej kvalite Vášho života.

Potrebujete poradiť
s výberom produktu?

Vyplňte kontaktný formulár a urobíme vám bezplatnú obhliadku a poradenstvo. Alebo nám zavolajte a radi Vám zodpovieme všetky otázky.

25 rokov skúseností

Napíšte nám
Obálka

Zákaznícka podpora

Obhliadku si môžete objednať aj vyplnením tohto kontaktného formuláru

  Chránené testom reCAPTCHA - Ochrana súkromia, Zmluvné podmienky

  Sme hrdými partnermi

  sponzor4sponzor3Airwatec logojohnguest logoGreenfilter logoLogo Krausen
  NOVINKA!
  ONLINE
  OBHLIADKA
  CEZ MOBIL
  REGISTROVAŤ SA
  velka kvapkavelka kvapka
  MERANIE
  TVRDOSTI
  VODY
  ZADARMO
  CHCEM TO
  velka kvapkavelka kvapka