Podpora od Marlus Group Sodobar Hviezdoslavov - Marlus Group

Sodobar vo vašom domácnosti – kvalita vody na dosah ruky

V oblasti Hviezdoslavov čelíme problémom s tvrdosťou vody, ktoré sú typické pre mnohé regióny na Slovensku. Neraz sa stáva, že voda z nášho kohútika je príliš tvrdá a to môže mať negatívny vplyv na náš domov, zdravie, ako aj na naše financie. Spoločnosť MARLUS GROUP má na tieto nástrahy riešenie – výrobok menom Sodobar. Zmeňte kvalitu vody vo vašej domácnosti a zažite výhody, ktoré ponúka Sodobar!

Prečo je dôležité mať kvalitnú vodu?

Podcenovať hodnotu kvalitnej vody je častou chybou. Trpí tým nielen náš zdravotný stav, ale aj domáce spotrebiče. Tvrdá voda obsahuje vysoké množstvo minerálov, ktoré sa môžu usadzovať na stenách rúr, v spotrebičoch a taktiež na nádobí. Tým nielenže skracuje ich životnosť, ale navyše ich prevádzka je menej efektívna a drahšia. Mnohí z nás si lámu hlavu s otázkou, ako tento problém efektívne a trvalo riešiť. Odpoveďou je investícia do kvalitného filtračného systému – Sodobar.

Ako funguje Sodobar?

Sodobar od slovenskej rodinnej firmy MARLUS GROUP je zariadenie, ktoré funguje na princípe iontovej výmeny. Jednoducho povedané, extrahuje z vody nadbytočné minerály, ktoré ju robia tvrdou. Aj keď je tento systém jednoduchý, jeho účinky na kvalitu vody sú vskutku pozoruhodné. Nevýhodou tvrdej vody je nielen negatívny vplyv na domácnosť, ale aj na naše zdravie. Po použití Sodobar budete môcť vychutnávať mäkšiu vodu, ktorá je nielen chutnejšia, ale aj zdravšia. Taktiež spôsobuje menšie usadeniny na nádobí a je šetrnejšia k našej pokožke a vlasom.

Výhody použitia Sodobar na úpravu vody

Filtrom Sodobar predĺžite životnosť domácim spotrebičom, vylepšíte chuť vody a budete môcť bez obáv používať vodu z kohútika na prípravu jedál či kávy. Navyše, šetríte nielen zdravie, ale aj peniaze – spotrebiče budú fungovať efektívnejšie a nebudete musieť investovať do ich predčasnej výmeny. Sodobar zohráva kľúčovú rolu v starostlivosti o zdravú domácnosť a zaručuje vysoko kvalitnú vodu pre vás a vašu rodinu.

MARLUS GROUP má za sebou tisícky úspešne realizovaných inštalácií po celom Slovensku a zákaznícke hodnotenia sú výborným dôkazom kvality tohto výrobku. Tak neváhajte a staňte sa aj vy jedným zo spokojných majiteľov tohto výnimočného filtračného systému. Začnite už dnes s vylepšováním kvality vody v oblasti Hviezdoslavov a okolí s pomocou Sodobar od spoločnosti MARLUS GROUP.

Zhrnutie

Investícia do kvalitného filtračného systému sa oplatí. Systém Sodobar vás o tom presvedčí. Nielenže prináša výhody pre zdravie vďaka mäkšej a chutnejšej vode, ale aj úspory a predĺženú životnosť domácim spotrebičom. Ak aj vy žijete v oblasti Hviezdoslavov a čelíte problémom s tvrdou vodou, Sodobar je tu pre vás.

Pre viac informácií o našom produkte, prosím, prezrite si našu ponuku. Začnite už dnes s vylepšovaním kvality vody vo vašej domácnosti!

Potrebujete poradiť
s výberom produktu?

Vyplňte kontaktný formulár a urobíme vám bezplatnú obhliadku a poradenstvo. Alebo nám zavolajte a radi Vám zodpovieme všetky otázky.

25 rokov skúseností

Napíšte nám
Obálka

Zákaznícka podpora

Obhliadku si môžete objednať aj vyplnením tohto kontaktného formuláru

  Chránené testom reCAPTCHA - Ochrana súkromia, Zmluvné podmienky

  Sme hrdými partnermi

  sponzor4sponzor3Airwatec logojohnguest logoGreenfilter logoLogo Krausen
  NOVINKA!
  ONLINE
  OBHLIADKA
  CEZ MOBIL
  REGISTROVAŤ SA
  velka kvapkavelka kvapka
  MERANIE
  TVRDOSTI
  VODY
  ZADARMO
  CHCEM TO
  velka kvapkavelka kvapka