Podpora od Marlus Group Sodobar Sládkovičovo - Marlus Group

Problémy s vodou v Sládkovičove a riešenia ponúkané Sodobarom

V regione Sládkovičovo sa stretávame s rôznymi problémami s pitnou vodou. Či už sa jedná o nadmernú tvrdosť vody, pachy alebo infekcie, riešenie nájdeme v produktu, ktorý vám predstavíme v tomto článku – v Sodobar od renomovanej spoločnosti.

Riešenie zmäkčovania vody

Potravinový kalcium a magnézium prítomné vo vode spôsobujú jej tvrdosť. Tá priamo ovplyvňuje kvalitu nášho života. Viac solí má vplyv na spotrebiče, účinnosť čistiacich prostriedkov alebo hydratáciu pokožky. Tu prichádza produk Sodobar do hry. Ide o unikátne zariadenie od MARLUS GROUP, ktoré sa špecializuje na zmäkčovanie vody bez použitia chémie.

Ochrana zdravia

Apart od zmäkčovania, Sodobar takoisto vyberá z vody škodlivé prímesi. Pomáha filtrovať vodu a odstraňovať častice, ktoré by mohli byť pre naše zdravie škodlivé. Pritom neodstraňuje dôležité minerály, ktoré pre náš organizmus potrebujeme.

Ekologické povedomie

S cieľom chrániť životné prostredie spoločnosť pri výrobe Sodobaru uprednostňuje trvalo udržateľné materiály a postupy. Týmto prispeje k zachovaniu kvality vody pre budúce generácie a znižovaniu odpadu.

Záväzok spoločnosti k oblasti Sládkovičova

Firma si uvedomuje, aké dôležité má kvalitná voda vplyv na komunity. Výsledkom snažení MARLUS GROUP sú zariadenia ako Sodobar, ktoré dokážu prispieť k lepšej kvalite života obyvateľov Sládkovičova.

Dostupnosť servisu

Podporu po nákupe zariadenia garantuje sústava servisných stredísk v Nitre, Bratislave a Trnave. Tie zabezpečujú, že k riešeniu prípadných problémov sa dostane skúsený technik v najkratšom možnom čase.

Vzhľadom na uvedené výhody, Sodobar predstavuje ideálne riešenie pre obyvateľov Sládkovičova. Ukázalo sa, že výrobky spoločnosti vylepšujú kvalitu vody a tým aj život obyvateľov tohto regiónu. Zvážte preto takúto investíciu do svojho zdravia a pohody.

V prípade, že máte záujem presvedčiť sa o kvalite našich služieb a produktov, neváhajte sa nám ozvať. Na našej internetovej stránke nájdete ďalšie informácie o našej ponuke, ako aj kontakty na našich odborníkov, ktorí vám radi poradia s výberom správnej technológie pre vašu domácnosť alebo podnik.

Potrebujete poradiť
s výberom produktu?

Vyplňte kontaktný formulár a urobíme vám bezplatnú obhliadku a poradenstvo. Alebo nám zavolajte a radi Vám zodpovieme všetky otázky.

25 rokov skúseností

Napíšte nám
Obálka

Zákaznícka podpora

Obhliadku si môžete objednať aj vyplnením tohto kontaktného formuláru

  Chránené testom reCAPTCHA - Ochrana súkromia, Zmluvné podmienky

  Sme hrdými partnermi

  sponzor4sponzor3Airwatec logojohnguest logoGreenfilter logoLogo Krausen
  NOVINKA!
  ONLINE
  OBHLIADKA
  CEZ MOBIL
  REGISTROVAŤ SA
  velka kvapkavelka kvapka
  MERANIE
  TVRDOSTI
  VODY
  ZADARMO
  CHCEM TO
  velka kvapkavelka kvapka