Podpora od Marlus Group Sodobar Nové Zámky - Marlus Group

Riešenie problémov s vodou v Nových Zámkoch pomocou Sodobaru

Sodobar Nové Zámky sa stáva čoraz žiadanejším produktom. Dôvodom je rastúci problém tvrdej vody v tejto oblasti. Tá môže spôsobiť mnohé problémy – od zanesenia rúr a poškodenia domácich spotrebičov až po zhoršenie kvality vody určenej na pitie.

Ak sa potýkate s týmito problémami, prípadne chcete predísť ich vzniku, riešením pre vás môže byť produkt Sodobar od spoločnosti, ktorá sa už roky špecializuje na upravovanie vody.

Zmäkčovanie vody pomocou Sodobaru

Produkt Sodobar je profesionálne zariadenie na zmäkčovanie vody, ktoré využíva najnovšie technológie. Jeho hlavným účelom je odstraňovanie nadbytočných minerálov – najmä vápnika a horčíka, ktoré sú príčinou tvrdosti vody. Tým predchádza zaneseniu rúr a spotrebičov, ako aj tvorbe usadenín.

Bezpečnosť a kvalita pitnej vody

Sodobar Nové Zámky taktiež prispieva k zlepšeniu kvality pitnej vody. Naše zdravie je silne ovplyvnené kvalitou vody, ktorú konzumujeme. Produkty tejto firmy preto prispievajú k ochrane zdravia občanov Nových Zámkov.

Výhody produkcie Sodobar

Investícia do zmäkčovacieho zariadenia Sodobar prináša dlhodobé úspory. Môže predĺžiť životnosť spotrebičov, znížiť spotrebu energie a práškov na pranie a umyvanie riadu. Navyše, vylepšuje chuť pitnej vody a pokožku po sprchovaní robí jemnejšou.

Podpora a servis od spoločnosti

Spoločnosť, ktorá tento produkt realizuje, má rozsiahle servisné pokrytie západného Slovenska s možnosťou rýchleho zásahu a osobného prístupu. Navyše, sú tu pre vás pre prípad akýchkoľvek otázok a obáv ohľadom zmäkčovania vody.

Pokiaľ žijete v oblasti Nových Zámkov, a tvrdá voda je pre vás problém, Sodobar je vynikajúcou voľbou. Pozrite sa na ponuku produktov a ich výhody a urobte krok k lepšej kvalite vody v domácnosti.

Potrebujete poradiť
s výberom produktu?

Vyplňte kontaktný formulár a urobíme vám bezplatnú obhliadku a poradenstvo. Alebo nám zavolajte a radi Vám zodpovieme všetky otázky.

25 rokov skúseností

Napíšte nám
Obálka

Zákaznícka podpora

Obhliadku si môžete objednať aj vyplnením tohto kontaktného formuláru

  Chránené testom reCAPTCHA - Ochrana súkromia, Zmluvné podmienky

  Sme hrdými partnermi

  sponzor4sponzor3Airwatec logojohnguest logoGreenfilter logoLogo Krausen
  NOVINKA!
  ONLINE
  OBHLIADKA
  CEZ MOBIL
  REGISTROVAŤ SA
  velka kvapkavelka kvapka
  MERANIE
  TVRDOSTI
  VODY
  ZADARMO
  CHCEM TO
  velka kvapkavelka kvapka