Podpora od Marlus Group Sodobar Záhorská Bystrica - Marlus Group

Význam kvalitnej pitnej vody pre zdravý život

Podcenenejša voda vo svete pitkyh! Voda je základným životodarným prvkom, ktorý ovplyvňuje naše zdravie a kvalitu života. V Záhorskej Bystrici, rovnako ako v množstve iných lokalít, sú však problémy aj s kvalitou vody. Tá býva často tvrdá, zaťažená vápnikom a horčíkom a pre svoje čisté pitie potrebuje primeranú úpravu. Riešením je systém na úpravu vody, ktorý dokáže vodu nejen prečistiť, ale aj výrazne zlepšiť jej chuť. Práve tu nastupuje Sodobar od spoločnosti MARLUS GROUP.

Prečo zvoliť Sodobar pre zmäkčenie a úpravu vody?

Na trhu je mnoho produktov na úpravu vody, no nie všetky sú rovnako efektívne. A právě tu vyniká Sodobar. Tento systém bol vyvinutý odborníkmi so zameraním na vysokú účinnosť, dlhú životnosť a jednoduchú inštaláciu. Má rovnako široké využitie- domácnosti, firmy, hotely, nemocnice či gastronomické prevádzky, to sú len niektoré z miest, kde sa tento výkonný systém na úpravu vody osvedčil.

Široké servisné pokrytie od spoločnosti MARLUS GROUP

Dôveryhodnosť a záruka kvality sú pri takomto produkte nevyhnutné. Firma MARLUS GROUP je uznávaná a rešpektovaná slovenská rodinná firma, založená už v roku 1998, a s úspešnou realizáciou inštalácií po celom Slovensku. Okrem toho vám zaručuje osobný prístup a miestnu prítomnosť, vďaka širokému servisnému pokrytiu západného Slovenska, vrátane servisných stredísk v Nitre, Bratislave a Trnave.

Kvalita vody je kvalita života

Voda, ktorú používame a pijeme, má priamy dopad na naše zdravie. Tým, ako ju spracovávame, ovplyvňujeme nielen seba, ale aj prostredie, v ktorom žijeme. Firma MARLUS GROUP rozumie týmto potrebám a hodnotám a venuje sa im viac ako 20 rokov. Preto je výberom pre tých, ktorí sa o svoje zdravie a zdravie svojho okolia chcú starať s ohľadom na kvalitu aj spoľahlivosť.

Objavte výhody Sodobaru

Horčík a vápnik vo vode sú stopové prvky, ktoré môžu narúšať jej kvalitu. Sodobar dokáže tieto prvky efektívne odstrániť, čím voda získa úplne novú úroveň chuti. Zároveň jej úprava Sodobarom pomôže predchádzať tvorbe vodného kameňa a je vhodná pre inštaláciu do bytov, rodinných domov, ale aj hotelov, nemocníc a ďalších prevádzok.

Neváhajte a preskúmajte na našej webstránke ponuku produktov. Objevte, ako môže kvalitná úprava vody so Sodobarom zmeniť váš život, zdravie aj kvalitu podnikania.

Potrebujete poradiť
s výberom produktu?

Vyplňte kontaktný formulár a urobíme vám bezplatnú obhliadku a poradenstvo. Alebo nám zavolajte a radi Vám zodpovieme všetky otázky.

25 rokov skúseností

Napíšte nám
Obálka

Zákaznícka podpora

Obhliadku si môžete objednať aj vyplnením tohto kontaktného formuláru

  Chránené testom reCAPTCHA - Ochrana súkromia, Zmluvné podmienky

  Sme hrdými partnermi

  sponzor4sponzor3Airwatec logojohnguest logoGreenfilter logoLogo Krausen
  NOVINKA!
  ONLINE
  OBHLIADKA
  CEZ MOBIL
  REGISTROVAŤ SA
  velka kvapkavelka kvapka
  MERANIE
  TVRDOSTI
  VODY
  ZADARMO
  CHCEM TO
  velka kvapkavelka kvapka