Podpora od Marlus Group Filter na demineralizáciu vody Piešťany - Marlus Group

Kvalitná voda v kúpeľnom meste Piešťany

Voda, životodarná látka, ktorú si väčšina z nás berie ako samozrejmosť, má významný vplyv na naše zdravie a komfort života. Nemenej dôležitá je aj v meste Piešťany, známom kúpeľnom centre, kde pramenia termálne pramene, no aj mieste, kde nás voda môže niekedy aj neprijemne prekvapiť.

Priamym dôsledkom tvrdosti vody, ktorá je vo veľkej miere spôsobená vysokým obsahom vápnika a horčíka, sú problémy s vápenatými usadeninami na kúpeľňových zariadeniach, rýchlejšie opotrebovávanie spotrebičov a zhoršená chuť vody. Tam môže významnú úlohu zohrať Filter na demineralizáciu vody od spoločnosti MARLUS GROUP.

Kvalita vody v rukách odborníkov MARLUS GROUP

Táto uznávaná slovenská rodinná firma založená v roku 1998 sa špecializuje na riešenia zmäkčovania vody, úpravy vody a domáce filtre na pitnú vodu. Firma realizuje inštalácie po celom Slovensku – v domácnostiach, firmách, hoteloch, nemocniciach ale aj gastronomických prevádzkach.

Filter na demineralizáciu vody Piešťany z portfólia MARLUS GROUP pomáha riešiť problémy s vodou tým, že odstraňuje pri liečebnom procese nežiadúce minerály a znečisťujúce látky. Filtrácia vody pritom zostáva zachovalá, čo znamená, že sa do vody nedostanú žiadne škodlivé látky.

Osobný prístup a miestna prítomnosť

Spoločnosť si váži spoločenské a kultúrne hodnoty svojho regiónu a je jej záležitosťou, v akom prostredí žijeme a akú vodu používame a pijeme. Rozsiahle servisné pokrytie západného Slovenska vrátane servisných stredísk v Nitre, Bratislave a Trnave zaručuje osobný prístup a miestnu prítomnosť.

Filter na demineralizáciu vody Piešťany od firmy, ktorá je významným hráčom na poli úpravy vody, je tak ideálnym riešením nielen pre domácnosti, ale aj pre firmy, hotely či nemocnice prístupné pre všetkých obyvateľov aj návštevníkov Piešťan.

Zvoľte kvalitu, zvoľte si práve nás

Chráňte svoje zdravie, zdravie svojej rodiny a zabezpečte dlhšiu životnosť spotrebičov. Ak ste z Piešťan a okolia, neváhajte a prezrite si našu ponuku Filter na demineralizáciu vody Piešťany. Pretože voda je základom nášho života a kvalitná voda je fundamentom nášho zdravia.

Potrebujete poradiť
s výberom produktu?

Vyplňte kontaktný formulár a urobíme vám bezplatnú obhliadku a poradenstvo. Alebo nám zavolajte a radi Vám zodpovieme všetky otázky.

25 rokov skúseností

Napíšte nám
Obálka

Zákaznícka podpora

Obhliadku si môžete objednať aj vyplnením tohto kontaktného formuláru

  Chránené testom reCAPTCHA - Ochrana súkromia, Zmluvné podmienky

  Sme hrdými partnermi

  sponzor4sponzor3Airwatec logojohnguest logoGreenfilter logoLogo Krausen
  NOVINKA!
  ONLINE
  OBHLIADKA
  CEZ MOBIL
  REGISTROVAŤ SA
  velka kvapkavelka kvapka
  MERANIE
  TVRDOSTI
  VODY
  ZADARMO
  CHCEM TO
  velka kvapkavelka kvapka