Podpora od Marlus Group Filter na demineralizáciu vody Nové Zámky - Marlus Group

Riešenie problémov s vodou v Nových Zámkoch

V úvodnej časti tohto článku by sme chceli poukázať na čoraz naliehavejšiu problematiku kvality vody v oblasti Nových Zámkov. Znečistenie, vysoká tvrdosť a nežiaduce minerály v pitnej vode môžu mať negatívny vplyv na zdravie obyvateľov, ako aj na stav domácich spotrebičov. Tieto problémy však môže efektívne riešiť produkt, ktorý ponúka firma MARLUS GROUP. Nazýva sa Filter na demineralizáciu vody a jeho účinky sú v našem regióne nielen potrebné, ale aj cenovo výhodné.

Výhody filtra na demineralizáciu vody

Kvalita vody, ktorú pijeme a používame v domácnosti, by mala byť našou prioritou. Filter na demineralizáciu vody od našej firmy dokáže odstrániť z vody všetky nežiaduce minerály, ako sú vápnik a horčík, ktoré spôsobujú tvrdosť vody. Voda tak stáva mäkšou, čistejšou a zdravšou. Dlhodobo tak môže prispieť k zlepšeniu zdravia obyvateľov i k dlhšej životnosti domácich spotrebičov. Filter navyše nemá vplyv na chut‘ vody alebo na jej pH hodnotu, a tak je možné ho používať aj na prípravu nápojov a jedál.

Spolupráca s MARLUS GROUP

MARLUS GROUP je uznávaná slovenská firma, ktorá sa od roku 1998 špecializuje na riešenia zmäkčovania vody, úpravy vody a filtre na pitnú vodu. Jej produkty sú inštalované po celom Slovensku, v domácnostiach, firmách, hoteloch, nemocniciach a gastronomických prevádzkach. Firma si váži spoločenské a kultúrne hodnoty svojho regiónu a dbá na to, v akom prostredí žijeme a akú vodu používame a pijeme.

Osobný prístup a lokálna prítomnosť

Vysokú kvalitu servisu zabezpečuje MARLUS GROUP vďaka rozsiahlemu servisnému pokrytiu západného Slovenska vrátane servisných stredísk v Nitre, Bratislave a Trnave. To zaručuje osobný prístup a miestnu prítomnosť firmy tam, kde je to nutné.

Pokiaľ túžite po zdravšej a kvalitnejšej vode v oblasti Nových Zámkov, neváhajte sa obrátiť na nás a vyskúšať náš Filter na demineralizáciu vody. Jeho efektivita a cenová dostupnosť Vás určite príjemne prekvapí. Pre viac informácií si prezrite naše produkty na našej webovej stránke. Ochutnajte rozdiel, ktorý dokáže priniesť kvalitný filter na demineralizáciu vody do Vášho domova.

Potrebujete poradiť
s výberom produktu?

Vyplňte kontaktný formulár a urobíme vám bezplatnú obhliadku a poradenstvo. Alebo nám zavolajte a radi Vám zodpovieme všetky otázky.

25 rokov skúseností

Napíšte nám
Obálka

Zákaznícka podpora

Obhliadku si môžete objednať aj vyplnením tohto kontaktného formuláru

  Chránené testom reCAPTCHA - Ochrana súkromia, Zmluvné podmienky

  Sme hrdými partnermi

  sponzor4sponzor3Airwatec logojohnguest logoGreenfilter logoLogo Krausen
  NOVINKA!
  ONLINE
  OBHLIADKA
  CEZ MOBIL
  REGISTROVAŤ SA
  velka kvapkavelka kvapka
  MERANIE
  TVRDOSTI
  VODY
  ZADARMO
  CHCEM TO
  velka kvapkavelka kvapka