marlus logo

Štúrová 155

Nitra

Články a novinky - strana 1 z 13

Teplo, ktoré lieči bolesti kĺbov a nevíri prach

Určite ste zažili ten pocit v starých veľkých domoch, kde je vám neustále zima. A tak sa tisnete čo najbližšie k radiátorom, aby ste sa ohriali.

Ak ste predtým vonku poriadne premrzli, tak zdroj tepla bude prirodzene vaša prvá cesta.

Vodu získate aj v púšti

Aj na púšti prežiť bez zdroja pitnej vody.

Takýto ambiciózny plán si dali pred časom Kalifornskí vedci z univerzity v Berkeley. Ich zaujímavé zariadenie dokáže vyprodukovať 2,8 litra vody v priebehu 12 hodín.

A pýtate sa z čoho? Nuž, zo vzduchu.

Germicídne svetlo sterilizuje vzduch

Pandémia priniesla priame ohrozenie pre zdravie človeka, ale aj neustále sa zvyšujúce obavy. Čoho sa dotknem, kde sa nakazím?

Riešením môže byť aj sterilizácia prostredia prostredníctvom germicídneho žiarenia.

dezinfekcia ozónovým generátorom

Úprava ozónom je metóda dezinfekcie bez použitia chemikálií – chlóru, kde biocídnym činidlom je ozón, plyn so silnými oxidačnými vlastnosťami.

Ošetrenie ozónom je ideálne všade tam, kde sa vyžaduje mikrobiologická čistota a sterilita v bezprostrednom ľudskom prostredí. Správne využitie ozónu, je aj v priestoroch, kde sa denne strieda veľa ľudí, obzvlášť chorých.

úprava vody zo studne

Kvalitná studničná voda je dôležitá pre zdravie. Mnoho majiteľov studní však kvalitu a úpravu vody nerieši.

Podľa zverejnenej správy Úradu verejného zdravotníctva SR (ÚVZSR) približne štvrtina majiteľov nemá o kvalite svojej vody žiadnu informáciu. Netušia teda, čo dennodenne pijú a zvyčajne majú mylnú predstavu o kvalite svojej vody: „Ak by voda nebola čistá, zistil by som to podľa chuti a farby.“

Dezinfekcia auta ozónom

Jedným z najbežnejších spôsobov použitia generátora ozónu je ozónovanie automobilov na odstránenie zápachu a dezinfekciu klimatizácie. 

Auto po cigaretovom zápachu, pachom plesní po rozliatom mlieku, alebo inom nápoji, zápach po domácich zvieratách.

Pomocou ozónu sa môžete ľahko zbaviť zápachov, plesní ak budete postupovať týmto postupom.

Čo je dezinfekcia ozónom - ozonizácia?

Úprava ozónom je metóda dezinfekcie bez použitia chemikálií, kde biocídnym činidlom je ozón, plyn so silnými oxidačnými vlastnosťami.

Ošetrenie ozónom je ideálne všade tam, kde sa vyžaduje mikrobiologická čistota a sterilita v bezprostrednom ľudskom prostredí.

Ozonácia - jednoduchá , ale účinná

Liečba ozónom je jednoduchá, nekomplikovaná aktivita, ktorá vám zlepší život. 

Najskôr si pozorne prečítajte pokyny a pochopte ich. Ak je niečo nejasné alebo vyvoláva pochybnosti, položte nám otázku.

Ozónovanie bytov, predajní a firiem

Ozonizácia miestností je funkčná sterilizácia a dezinfekcia ovzdušia. Liečba ozónom umožňuje odstránenie škodlivých baktérií, vírusov, plesňových spór, plesní alebo alergénov, ako sú roztoče zo vzduchu a predmetov v miestnosti. 

Neoceniteľnou výhodou tejto metódy je odstránenie zápachu.

veľkosť ozónového generátora

Faktorov, ktoré pomôžu určiť veľkosť generátora ozónu je viac.

Naším odporúčaním je, aby ste si všímali výkon miligramy za hodinu mg/h. Pri výbere generátora ozónu je potrebné zvážiť niekoľko otázok a niekoľko premenných. 

Obhliadka Zadarmo