Podpora od Marlus Group Výrobník sódy Šurany - Marlus Group

Zmysluplné Investovanie do Kvality Života s Výrobníkom Sódy

Vodou z kohútika denne pretekajú litry života. No aká je vlastne jej kvalita? Máme tu riešenie pre obyvateľov oblasti Šurany, ktorí sa denne zaoberajú problémami s tvrdou, často znečistenou vodou. Riešením je investíciou do Výrobníka sódy.

Voda a Problémy s ňou spojené

Bývanie v regióne Šurany, môže priniesť celý rad komplikácií s kvalitou vody. Najčastejšie sa stretávame s tým, že voda z vodovodných sieťi je príliš tvrdá. Obsahuje nadmerné množstvá vápnika a horčíka, ktoré môžu poškodzovať domáce spotrebiče, zanechávajú nežiaduce usadeniny a môžu nepriaznivo vplývať aj na našu pokožku a vlasy.

Investíciou do kvality vody pomáhame sebe aj prírode

Ako občan mesta Šurany sa môžete spoľahnúť na naše servisné strediská v Nitre, Bratislave a Trnave. Osobný prístup a miestna prítomnosť sú samozrejmosťou. Dbáme na to, aby naše služby boli vždy na dosah ruky a aby naše výrobky splňovali najprísnejšie normy.

Výrobník sódy – multifunkčný pomocník pre vašu domácnosť

Na trh prinášame unikátny produkt – Výrobník sódy. Je toto zariadenie, ktoré redukuje množstvo minerálov spôsobujúcich tvrdosť vody. Krom toho, kombináciou dostupných technológií znižuje množstvá škodlivín v pitnej vode a pomáha k jej celkovej úprave.

Výrobník sódy je špeciálne navrhnutý tak, aby bol čo najšetrnejší k životnému prostrediu. Jeho používanie redukuje spotrebu chemických prípravkov na čistenie a tým prispieva k ochrane prírody.

Čistá voda je zdravie

Výrobník sódy je ideálnym riešením pre rodiny s malými deťmi, alergikov a všetkých, ktorí si vážia čistotu a kvalitu vody, ktorú denne používajú a pijú. Týmto spôsobom sa vám naskytne jedinečná príležitosť vstúpiť do sveta čistej a bezpečnej vody bez bariér, v ktorom budete mať kontrolu nad tým, čo pijete a používate.

Inštaláciu a údržbu zariadenia zabezpečí naša profesionálna inštalačná a servisná sieť, ktorá je vám k dispozícii po celom Slovensku.

Aký je teda odkaz pre obyvateľov Šurian? Investujte do svojho zdravia a kvality života. Odmeňte sa kvalitnou vodou, ktorá pomôže vám aj vašej domácnosti.

Doprajte si kvalitu vody, akú si zaslúžite. Pozrite si naše Výrobníky sódy a výber si ten pravý pre vás.

Potrebujete poradiť
s výberom produktu?

Vyplňte kontaktný formulár a urobíme vám bezplatnú obhliadku a poradenstvo. Alebo nám zavolajte a radi Vám zodpovieme všetky otázky.

25 rokov skúseností

Napíšte nám
Obálka

Zákaznícka podpora

Obhliadku si môžete objednať aj vyplnením tohto kontaktného formuláru

  Chránené testom reCAPTCHA - Ochrana súkromia, Zmluvné podmienky

  Sme hrdými partnermi

  sponzor4sponzor3Airwatec logojohnguest logoGreenfilter logoLogo Krausen
  NOVINKA!
  ONLINE
  OBHLIADKA
  CEZ MOBIL
  REGISTROVAŤ SA
  velka kvapkavelka kvapka
  MERANIE
  TVRDOSTI
  VODY
  ZADARMO
  CHCEM TO
  velka kvapkavelka kvapka