Podpora od Marlus Group Výrobník sódy Galanta - Marlus Group

Galanta a jej problém s tvrdou vodou

Reziduá, ktoré sa vytvárajú vo vodovodných rúrach v dôsledku tvrdej vody, sú často problémom občanov Galanty. Voda, ktorá je tvrdá, produkuje rôzne nepríjemnosti od poškodenia spotrebičov až po škodlivé účinky na naše zdravie. Nastal čas na radikálnu zmenu.

Prevratné riešenie od slovenského výrobcu

Výrobník sódy z dielne spoločnosti MARLUS GROUP prináša efektívne riešenie pre všetky domácnosti bojujúce s tvrdou vodou. Továrenský produkt ponúka užívateľsky prívetivé riešenie, kde potrebujeme iba sodu, vodu a elektrickú energiu na vyrábanie vlastnej sódy bicarbóny. Táto sóda bicarbóna sa následne používa na zmäkčovanie vody.

Výrobník sódy – výhody pre Galančanov

Výrobník sódy Galanta premení tvrdu vodu na vodu mäkkú, čo má okamžitý pozitívny vplyv na fungovanie spotrebičov, ale aj na kvalitu pitnej vody. Spoľahlivá a efektívna prevádzka výrobníka sódy predĺži životnosť a účinnosť spotrebičov, čo je výhodné rovnako pre životné prostredie, ako aj pre vaše peňaženky.

Produkt, na ktorý sa môžete spoľahnúť

MARLUS GROUP je silným menom na trhu v oblasti úpravy vody. Svoju skúsenosť a profesionálny prístup prinášajú do každej domácnosti, firmy či gastronómií, kde sa realizovali ich inštalácie. Spoločnosť má rozsiahle servisné pokrytie vrátane servisných stredísk v Nitre, Bratislave a Trnave.

Akú hodnotu prináša Výrobník sódy?

Najväčším benefitom je, že je jednoduché ho inštalovať, ekologický a ekonomický. Vďaka Výrobník sódy Galanta sa vaša spotreba vody zmení z tvrdej na mäkkú, čo má pozitívny vplyv na zdravie a kvalitu života. Zaistí pre vás čistú, hygienickú a bezpečnú pitnú vodu, čím sa stáva skvelou investíciou do vašej budúcnosti.

Záver

Neumožnite, aby tvrdá voda ničila vaše spotrebiče a ovplyvňovala vaše zdravie. Odstráňte tento problém s pomocou výrobníka sódy od MARLUS GROUP. Ak chcete vedieť viac alebo si prezrieť ďalšie produkty, neváhajte navštíviť našu webovú stránku. Kvalita a bezpečnosť pitnej vody by nemala byť v dnešnej dobe luxusom, skôr nevyhnutnosťou.

Potrebujete poradiť
s výberom produktu?

Vyplňte kontaktný formulár a urobíme vám bezplatnú obhliadku a poradenstvo. Alebo nám zavolajte a radi Vám zodpovieme všetky otázky.

25 rokov skúseností

Napíšte nám
Obálka

Zákaznícka podpora

Obhliadku si môžete objednať aj vyplnením tohto kontaktného formuláru

  Chránené testom reCAPTCHA - Ochrana súkromia, Zmluvné podmienky

  Sme hrdými partnermi

  sponzor4sponzor3Airwatec logojohnguest logoGreenfilter logoLogo Krausen
  NOVINKA!
  ONLINE
  OBHLIADKA
  CEZ MOBIL
  REGISTROVAŤ SA
  velka kvapkavelka kvapka
  MERANIE
  TVRDOSTI
  VODY
  ZADARMO
  CHCEM TO
  velka kvapkavelka kvapka