Podpora od Marlus Group Destilátor Nové Zámky - Marlus Group

Problémy s vodou v oblasti Nových Zámkov

Známe je, že voda, ktorou domácnosti v regione Nové Zámky zásobujeme svoje domácnosti, môže obsahovať nežiadúce chemikálie a nečistoty. Tento problém sa netýka len Nových Zámkov, ale aj mnohých iných regiónov na Slovensku. Hodnota PH vody a prítomnosť ťažkých kovov môžu mať vplyv na naše zdravie a chod domácnosti. Na túto potrebu odpovedá Destilátor, produkt od MARLUS GROUP.

Výhody Destilátora pre obyvateľov Nových Zámkov

Destilátor Nové Zámky je ideálnym riešením pre všetkých, ktorí chcú mať vždy k dispozícii čistú a zdravú vodu. Prístroj účinne odstraňuje všetky nečistoty, baktérie a vírusy, ktoré sa môžu v pitnej vode vyskytovať. Navyše, destiláciou sa do vody nepridávajú žiadne chemické látky, takže si môžete byť istí, že voda, ktorú pijete, je čo najčistejšia.

Použitie Destilátora v domácnostiach a podnikoch

Voda z Destilátora je ideálna nielen pre pitie, ale aj na varenie, pranie a iné domáce práce. Je vhodná taktiež pre podniky, kde je nevyhnutná čistá voda, napríklad v gastronomických prevádzkach alebo hoteloch. Otázka kvality vody je dôležitá nielen pre zdravie zamestnancov, ale aj pre chod celého podniku. Destilátor od MARLUS GROUP tak prináša komplexnú odpoveď na tieto potreby.

Osobný prístup a servis od MARLUS GROUP

Spoločnosť neponúka len kvalitné produkty, ale aj servis a osobný prístup ku klientom. S rozsiahlou sieťou servisných stredísk po celom západnom Slovensku zaručuje rýchle a efektívne servisné služby. Záleží nám na kvalite vody vo vašej domácnosti alebo podniku. Preto sa venujeme každému klientovi individuálne a ponúkame mu najlepšie možné riešenie.

Ukončenie

Takže ak aj vy chcete investovať do kvality svojej vody, prezrite si našu ponuku produktov. Na výber je Destilátor a mnoho ďalších produktov pre úpravu a zmäkčovanie vody. Nechajte sa inšpirovať a zbavte sa problémov s vodou raz a navždy.

Potrebujete poradiť
s výberom produktu?

Vyplňte kontaktný formulár a urobíme vám bezplatnú obhliadku a poradenstvo. Alebo nám zavolajte a radi Vám zodpovieme všetky otázky.

25 rokov skúseností

Napíšte nám
Obálka

Zákaznícka podpora

Obhliadku si môžete objednať aj vyplnením tohto kontaktného formuláru

  Chránené testom reCAPTCHA - Ochrana súkromia, Zmluvné podmienky

  Sme hrdými partnermi

  sponzor4sponzor3Airwatec logojohnguest logoGreenfilter logoLogo Krausen
  NOVINKA!
  ONLINE
  OBHLIADKA
  CEZ MOBIL
  REGISTROVAŤ SA
  velka kvapkavelka kvapka
  MERANIE
  TVRDOSTI
  VODY
  ZADARMO
  CHCEM TO
  velka kvapkavelka kvapka