Podpora od Marlus Group Automat na vodu Nové Zámky - Marlus Group

Kvalitná voda z Automatu na vodu – kľúč k zdravému životnému štýlu

Nemusíte žiť na vidieku, aby ste mali problémy s kvalitou vody. Aj v meste Nové Zámky sa mnohí obyvatelia stretávajú s výzvami, ktoré sobotu prináša pitná voda priamo z vodovodu. Hardness minerálov, prítomnosť nečistôt a rôzny pokles kvality sú len niektoré z problémov, ktoré môžu mať vplyv na zdravie, ale aj na domácnosť.

Riešenie od MARLUS GROUP: Automat na vodu Nové Zámky

Aby ste týmto problémom čelili, jedným z najlepších riešení je Automat na vodu od MARLUS GROUP. Táto rodinná firma so sídlom v Nitre je uznávaná expert na riešenia zmäkčovania vody, úpravy vody a domáce filtre na pitnú vodu. Počas viac ako 20 rokov svojej existencie realizovala inštalácie po celom Slovensku – v domácnostiach, firmách, hoteloch, nemocniciach a gastronomických prevádzkach. Použitie automatu na vodu Nové Zámky od tejto firmy môže značne zlepšiť kvalitu vody, ktorou disponujete.

Výhody použitia automatu na vodu

Automat na vodu MARLUS GROUP nielen že poskytuje kvalitnú, filtrovanú vodu, ale aj šetí vaše peniaze. Bez kupovania plastových fliaš vody šetríte nielen prostriedky, ale aj životné prostredie. Rovnako, vďaka lepšej kvalite vody sa môžu predĺžiť aj životnosti domácich spotrebičov, ktoré vodu využívajú.

Použitie automatu na vodu Nové Zámky vylepšuje nielen chuť vody, ale aj vôňu. Tým nielenže významne prispieva k vášmu zdraviu, ale aj k celkovému pohodliu a komfortu vašej domácnosti.

Spotrebiteľský servis a podpora

MARLUS GROUP si zakladá na osobnom prístupe a miestnej prítomnosti. Ponúka rozsiahle servisné pokrytie západného Slovenska vrátane servisných stredísk v Nitre, Bratislave a Trnave. Táto spoločnosť si váži spoločenské a kultúrne hodnoty svojho regiónu a je jej záležitosťou, v akom prostredí žijeme a akú vodu používame a pijeme.

Objavte výhody automatov na vodu od MARLUS GROUP a skúste aj vy kvalitu, ktorú prinášajú. Prezrite si našu ponuku produktov a prispôsobte ich svojim potrebám a požiadavkám. Eleminujte problémy so vodou v meste Nové Zámky a investujte do skutočnej kvality.

Potrebujete poradiť
s výberom produktu?

Vyplňte kontaktný formulár a urobíme vám bezplatnú obhliadku a poradenstvo. Alebo nám zavolajte a radi Vám zodpovieme všetky otázky.

25 rokov skúseností

Napíšte nám
Obálka

Zákaznícka podpora

Obhliadku si môžete objednať aj vyplnením tohto kontaktného formuláru

  Chránené testom reCAPTCHA - Ochrana súkromia, Zmluvné podmienky

  Sme hrdými partnermi

  sponzor4sponzor3Airwatec logojohnguest logoGreenfilter logoLogo Krausen
  NOVINKA!
  ONLINE
  OBHLIADKA
  CEZ MOBIL
  REGISTROVAŤ SA
  velka kvapkavelka kvapka
  MERANIE
  TVRDOSTI
  VODY
  ZADARMO
  CHCEM TO
  velka kvapkavelka kvapka