Podpora od Marlus Group Zmäkčovač vody Nové Zámky - Marlus Group

Voda v Nových Zámkoch a možnosti jej úpravy

Voda v oblasti Nových Zámkov je známa svojou tvrdosťou. Je to spôsobené vysokým obsahom vápnika a horčíka, ktoré môžu spôsobiť problémy nielen pre naše zdravie, ale aj pre domácnosti a podnikateľské prevádzky. Medzi najčastejšie problémy patrí ukladanie vodného kameňa, nechcené zmeny chuti alebo výskyt škodlivých baktérií. Našťastie však existuje riešenie – Zmäkčovač vody Nové Zámky od renomovanej spoločnosti, ktorá sa špecializuje na úpravu vody na Slovensku.

Jednoduché riešenie pre tvrdú vodu v Nových Zámkoch

Už viac ako dvadsať rokov sa spoločnosť MARLUS GROUP venuje poskytovaniu komplexných riešení v oblasti úpravy vody. S úspechom realizovala inštalácie svojich výrobkov v domácnostiach, firmách, hoteloch, nemocniciach a gastronomických prevádzkach po celom Slovensku. Kľúčovým produktom tejto spoločnosti, ktorý slúži na riešenie problémov s tvrdou vodou, je Zmäkčovač vody Nové Zámky.

Výhody kúpy Zmäkčovača vody

Zmäkčovač vody od tejto spoločnosti je vysoko efektívna technológia, ktorá vám umožní zabrániť ukladaniu vodného kameňa, zlepšiť chuť vody a zabrániť výskyt škodlivých baktérií. Okrem toho je veľkou výhodou nízka spotreba soli, ľahké ovládanie a možnosť regulácie podľa potreby. Nielenže si vylepšíte kvalitu pitnej vody, ale predĺžite životnosť vašich domácich spotrebičov.

Profesionálny prístup a miestna prítomnosť

Výhodou je profesionálny prístup a rozsiahle servisné pokrytie západného Slovenska vrátane servisných stredísk v Nitre, Bratislave a Trnave. Vďaka zákazníckemu servisu, ktorý ju odlišuje od ostatných, je značka MARLUS GROUP obľúbenou voľbou mnohých zákazníkov – a to práve vďaka kombinácii kvality, efektivity a zákazníckeho servisu.

Kvalita pitnej vody je jednou z priorít spoločnosti MARLUS GROUP, ktorá si váži spoločenské a kultúrne hodnoty svojho regiónu. Jej záležitosťou je v akom prostredí žijeme a akú vodu používame a pijeme. Preto si vyberte produkt, ktorý vám prináša garanciu kvality a profesionality.

Presvedčte sa o kvalite produktov a služieb spoločnosti a pozrite sa na našu ponuku Zmäkčovač vody Nové Zámky na našej webovej stránke. Zlepšite kvalitu vody vo svojej domácnosti už dnes.

Potrebujete poradiť
s výberom produktu?

Vyplňte kontaktný formulár a urobíme vám bezplatnú obhliadku a poradenstvo. Alebo nám zavolajte a radi Vám zodpovieme všetky otázky.

25 rokov skúseností

Napíšte nám
Obálka

Zákaznícka podpora

Obhliadku si môžete objednať aj vyplnením tohto kontaktného formuláru

  Chránené testom reCAPTCHA - Ochrana súkromia, Zmluvné podmienky

  Sme hrdými partnermi

  sponzor4sponzor3Airwatec logojohnguest logoGreenfilter logoLogo Krausen
  NOVINKA!
  ONLINE
  OBHLIADKA
  CEZ MOBIL
  REGISTROVAŤ SA
  velka kvapkavelka kvapka
  MERANIE
  TVRDOSTI
  VODY
  ZADARMO
  CHCEM TO
  velka kvapkavelka kvapka