5 dôvodov prečo mať výdajník vody bez barelov

Svet v ktorom žijeme sa dnes riadi v duchu: hneď a teraz.

S výdajníkom vody je vaša voda v momente zohriata a môžete zalievať vašu šálku kávy, čaju, instantnej polievky a ďalších instantných pokrmov a nápojov, čo prináša úplne novú úroveň a to len jediným stlačením tlačidla.

Výdajník vody na teplú vodu pozostáva z vrchného zásobníka vody (zvyčajne skrytého vo vnútornom priestore výdajníka).

Výdajník vody na teplú a studenú vodu sa najčastejšie montuje na chodbu či do kuchynky ako samostatne stojaci výdajník.

Poprípade menšie výdajníky sa umiestnia na drez kuchynskej linky (vedľa klasického kohútika na pitnú vodu), no môže byť namontovaný aj hocikde inde kde je prístup k prívodu vody a kde je vhodné miesto pre výdajník vody.

Voda je v ňom vedená do nádrže, kde je zohrievaná a pripravovaná na výdaj / ďalšie použitie. Väčšina nádrží má v sebe zabudovanú nastaviteľnú kontrolu teploty, aby ste tak mali vodu takej teploty akú preferujete.

 

Prečo by ste si mali nainštalovať výdajník vody aj na teplú vodu? Tu je 5 dôvodov:

 

1. Už nikdy viac nemusíte čistiť kanvicu...

Vznikne Vám nové miesto na kuchynskej doske / policiach, zabudnite na čistenie usadenín, ku ktorým sa na dne kanvice takmer nedá dostať.

Tlačidlá na teplú vodu sú prakticky bez údržbové.

 

2. …alebo čakať kým vám zovrie voda

Zminimalizujte váš raňajší zhon o polovicu:

  • spravte si kávu v zlomku sekundy,
  • odbremeňte sa od čakania pri príprave čaju alebo kávy,
  • dokonca si dokážete urýchlene predhriatou vodou pripraviť cestoviny alebo polievky,
  • s okamžite teplou vodou hneď a zaraz umyjete mastné riady s väčšou efektivitou.

A navyše sa už nemusíte starať o žiadne menenie prázdnych plastových barelov vody pri uspokojovaní potrieb vo vašej firme. Vo výdajníku vody bez barelov je zásobník horúcej vody z ktorého tečie v zlomku sekundy horúca voda a máte toľko teplej vody koľko len treba.

 

3. Skvelý vzhľad

Vaša kanvica už viac nebude zaberať miesto na kuchynskej linke, už sa nemusíte strachovať o to či máte kanvicu bez vodného kameňa.

Výdajník vody bez barelov svojim dizajnom a prevedením zapadne do vašich firemných priestorov. Alebo si vyberte iný dizajn výdajníka vody, ktorý ladí s vašim drezom, priestorom vo firme, kuchynkou a veríme, že bude ten pravý. A dokonca to pridá na firemnej kultúre Vašej firmy.

 

4. Nie je iba na horúcu vodu

Máte radi aj studené nápoje?

Doprajte si chladenú filtrovanú vodu a zároveň dajte zbohom ťažkým a drahým barelom vody. Výdajník vody Aquator bez barelov ponúka ako chladenú a / alebo filtrovanú vodu spolu so zohrievanou vodou v jednom zariadení.

Na jednom mieste tak môžete mať plne funkčný dávkovač ako teplej, tak aj studenej vody.

 

5. Je bezpečný

Výdajník vody na teplú a studenú vodu zaručuje pre vašich pracovníkov vyšší stupeň bezpečnosti ako obyčajná kanvica.

Pri výdajníku vody bez barelov s teplou vodou tak nehrozí nebezpečenstvo prevrhnutia a obarenia sa ako u takej kanvice. Poprípade obarenia sa zo stúpajúcej pary z kanvice, (tiež nepríjemné sprievodné zvuky spojené s pískaním čajníka).

Obhliadka Zadarmo