ekologický a ekonomický pitný režim

V dnešnej dobe ide konečne do popredia myšlienka ochrany prírody.

Moderným trendom je ekologický prístup ku všetkému – k doprave, k priemyslu či k životu všeobecne.

Ak vlastníte firmu alebo v nejakej pracujete, iste viete, o čom hovoríme.

 

Aj pitný režim môže byť k prírode šetrnejší

Určite aj vo vašej spoločnosti robíte všetko pre to, aby ste životné prostredie zaťažovali čo najmenej. No vždy sa dá urobiť ešte viac. Rozmýšľali ste už nad ekologickým riešením pri používaní barelov pre pitný režim vo vašej firme? O čo ide?

Poznáte to – voda je materiál, ktorý sa niekde jednoducho musí uskladniť. Vo firmách a rôznych spoločnostiach sa uskladňuje väčšinou v bareloch.

A tu je obrovský priestor na odpad, ktorý tak ničí našu planétu. Práve zmenou prístupu k zastaraným barelom môžete pridať ruku k ochrane životného prostredia.

Ponúkame moderné automaty a dávkovače vody, ktoré nahradia všetky nemotorné barely! Zaobstaraním si takýchto výdajníkov vody sa zbavujete problémov s neustálym vymieňaním barelov, ich uskladňovaním a vymýšľaním rôznych spôsobov ich zbavenia sa.

Zmenšujete tak isto objem vášho odpadu a neznečisťujete Zem obrovským množstvom plastov. Ak je možné urobiť takýto krok, prečo váhať?

 

"Ekologický" aj pre vašu peňaženku

Výdajníky vody vám umožnia moderné a praktické zásobovanie vašej firmy pitnou vodou. Žiadne osádzanie, skladovanie či prenášanie!

A čo je najlepšie – nielen že chránite prírodu, chránite aj svoju peňaženku! Využívanie dávkovačov vody je veľmi ekonomickým krokom k prosperite vo vašej firme. Ušetríte si nemalé financie a tak isto aj starosti.

Odstránením barelov z vašej firmy odstraňujete aj ich zdravotnú závadnosť, pretože sa v nich zhlukujú nebezpečné baktérie. V Austrálii už preto dávnejšie zakázali barelovú vodu!

Potrebujete ešte viac argumentov? Výdajníky vody sú ekologickou a ekonomickou budúcnosťou!

Obhliadka Zadarmo