Podpora od Marlus Group Tajomstvo ochrany prírody je aj v ekologickom a ekonomickom pitnom režime - Marlus Group
pitny-rezim-ekologicky

V dnešnej dobe ide konečne do popredia myšlienka ochrany prírody.

Moderným trendom je ekologický prístup ku všetkému – k doprave, k priemyslu či k životu všeobecne.

Ak vlastníte firmu alebo v nejakej pracujete, iste viete, o čom hovoríme.

Aj pitný režim môže byť k prírode šetrnejší

Určite aj vo vašej spoločnosti robíte všetko pre to, aby ste životné prostredie zaťažovali čo najmenej. No vždy sa dá urobiť ešte viac. Rozmýšľali ste už nad ekologickým riešením pri používaní barelov pre pitný režim vo vašej firme? O čo ide?

Poznáte to – voda je materiál, ktorý sa niekde jednoducho musí uskladniť. Vo firmách a rôznych spoločnostiach sa uskladňuje väčšinou v bareloch.

A tu je obrovský priestor na odpad, ktorý tak ničí našu planétu. Práve zmenou prístupu k zastaraným barelom môžete pridať ruku k ochrane životného prostredia.

Ponúkame moderné automaty a dávkovače vody, ktoré nahradia všetky nemotorné barely! Zaobstaraním si takýchto výdajníkov vody sa zbavujete problémov s neustálym vymieňaním barelov, ich uskladňovaním a vymýšľaním rôznych spôsobov ich zbavenia sa.

Zmenšujete tak isto objem vášho odpadu a neznečisťujete Zem obrovským množstvom plastov. Ak je možné urobiť takýto krok, prečo váhať?

 

„Ekologický“ aj pre vašu peňaženku

Výdajníky vody vám umožnia moderné a praktické zásobovanie vašej firmy pitnou vodou. Žiadne osádzanie, skladovanie či prenášanie!

A čo je najlepšie – nielen že chránite prírodu, chránite aj svoju peňaženku! Využívanie dávkovačov vody je veľmi ekonomickým krokom k prosperite vo vašej firme. Ušetríte si nemalé financie a tak isto aj starosti.

Odstránením barelov z vašej firmy odstraňujete aj ich zdravotnú závadnosť, pretože sa v nich zhlukujú nebezpečné baktérie. V Austrálii už preto dávnejšie zakázali barelovú vodu!

Potrebujete ešte viac argumentov? Výdajníky vody sú ekologickou a ekonomickou budúcnosťou!

Odporúčané produkty

Najnovšie články

co-je-zmakcovac
26.12.2023

ČO JE a ČO NIE JE zmäkčovač vody?

Ak vo vyhľadávači zadáte, aby vám našlo zmäkčovač vody, nie vždy sa Vám naozaj ukážu skutočné zmäkčovače vody.

Prečítať článok
mapa-tvrdosti-vody-slovensko
1.12.2023

Mapa tvrdosti vody na Slovensku

Pod tvrdosťou vody rozumieme množstvo rozpustených solí vo vode. Konkrétne sa jedná o súčet obsahu vápnika a horčíka. Údaje na tejto mape pochádzajú z dlhodobých meraní vodárenských spoločností z verejných vodovodov na Slovensku.

Prečítať článok
teplo-z-podlahovky
28.11.2023

Teplo, ktoré lieči bolesti kĺbov a nevíri prach

Určite ste zažili ten pocit v starých veľkých domoch, kde je vám neustále zima. A tak sa tisnete čo najbližšie k radiátorom, aby ste sa ohriali. Ak ste predtým vonku poriadne premrzli, tak zdroj tepla bude prirodzene vaša prvá cesta.

Prečítať článok
tvrda-voda-a-zdravie
19.11.2023

V tvrdej vode sa horšie rozpúšťa mydlo, má však dôležité benefity pre zdravie

Slovensko je rozmanitá krajina s rôznou kvalitou vody, ale aj s rôznym stupňom tvrdosti vody. Kým na západnom Slovensku prevláda najmä tvrdá a veľmi tvrdá voda, stred Slovenska má mäkkú vodu. Jednotlivé rozdiely v takejto kvalite vody vplývajú nielen na zdravie, ale aj na spotrebiče.

Prečítať článok

Sme hrdými partnermi

sponzor4sponzor3Airwatec logojohnguest logoGreenfilter logoLogo Krausen
MERANIE
TVRDOSTI
VODY
ZADARMO
CHCEM TO
velka kvapkavelka kvapka
VYBRAŤ
VHODNÝ
ROZBOR
VODY
VYBRAŤ
velka kvapkavelka kvapka