Podpora od Marlus Group Tajomstvo ochrany prírody je aj v ekologickom a ekonomickom pitnom režime - Marlus Group
pitny-rezim-ekologicky

V dnešnej dobe ide konečne do popredia myšlienka ochrany prírody.

Moderným trendom je ekologický prístup ku všetkému – k doprave, k priemyslu či k životu všeobecne.

Ak vlastníte firmu alebo v nejakej pracujete, iste viete, o čom hovoríme.

Aj pitný režim môže byť k prírode šetrnejší

Určite aj vo vašej spoločnosti robíte všetko pre to, aby ste životné prostredie zaťažovali čo najmenej. No vždy sa dá urobiť ešte viac. Rozmýšľali ste už nad ekologickým riešením pri používaní barelov pre pitný režim vo vašej firme? O čo ide?

Poznáte to – voda je materiál, ktorý sa niekde jednoducho musí uskladniť. Vo firmách a rôznych spoločnostiach sa uskladňuje väčšinou v bareloch.

A tu je obrovský priestor na odpad, ktorý tak ničí našu planétu. Práve zmenou prístupu k zastaraným barelom môžete pridať ruku k ochrane životného prostredia.

Ponúkame moderné automaty a dávkovače vody, ktoré nahradia všetky nemotorné barely! Zaobstaraním si takýchto výdajníkov vody sa zbavujete problémov s neustálym vymieňaním barelov, ich uskladňovaním a vymýšľaním rôznych spôsobov ich zbavenia sa.

Zmenšujete tak isto objem vášho odpadu a neznečisťujete Zem obrovským množstvom plastov. Ak je možné urobiť takýto krok, prečo váhať?

 

„Ekologický“ aj pre vašu peňaženku

Výdajníky vody vám umožnia moderné a praktické zásobovanie vašej firmy pitnou vodou. Žiadne osádzanie, skladovanie či prenášanie!

A čo je najlepšie – nielen že chránite prírodu, chránite aj svoju peňaženku! Využívanie dávkovačov vody je veľmi ekonomickým krokom k prosperite vo vašej firme. Ušetríte si nemalé financie a tak isto aj starosti.

Odstránením barelov z vašej firmy odstraňujete aj ich zdravotnú závadnosť, pretože sa v nich zhlukujú nebezpečné baktérie. V Austrálii už preto dávnejšie zakázali barelovú vodu!

Potrebujete ešte viac argumentov? Výdajníky vody sú ekologickou a ekonomickou budúcnosťou!

Odporúčané produkty

Najnovšie články

REVERZNÁ OSMÓZA NANOPAD
2.4.2024

Prečo si vybrať osmotický filter? 3 najdôležitejšie fakty

Je osmotický filter to najlepšie riešenie pre úpravu mestskej, alebo studničnej vody ? Ako filtruje vodu? Čo dokáže filtrovať ? Ako filtruje vodu ? Čo je to reverzná osmóza? Je naozaj voda po filtrácii bez minerálov?

Prečítať článok
spravna-instalacia-zmakcovaca-vody
5.3.2024

Inštalácia technológie na úpravu vody alebo filtrácie

Vybrali ste si filtráciu alebo úpravu vody? Našli sme pre vás riešenie ako upraviť vašu mestskú, alebo studničnú vodu? To čo sme navrhli, alebo ste si vybrali vám aj nainštalujeme. Je pripravených 8 technikov čo denne inštalujú, servisujú technológie na úpravu vody.

Prečítať článok
uprava-vody-podla-potreby
5.3.2024

Návrh úpravy vody podľa vašich potrieb

Voda v našich domácnostiach sa používa na veľa účelov, ako na pitie, varenie, kúpanie, pranie, kúrenie. Ale mať dnes kvalitnú vodu je v dnešnej dobe nie otázkou šance, ale voľby. Každý z nás sa môže rozhodnúť akú kvalitnú vodu bude mať na dennodenné používanie.

Prečítať článok
co-je-zmakcovac
26.12.2023

ČO JE a ČO NIE JE zmäkčovač vody?

Ak vo vyhľadávači zadáte, aby vám našlo zmäkčovač vody, nie vždy sa Vám naozaj ukážu skutočné zmäkčovače vody.

Prečítať článok

Sme hrdými partnermi

sponzor4sponzor3Airwatec logojohnguest logoGreenfilter logoLogo Krausen
MERANIE
TVRDOSTI
VODY
ZADARMO
CHCEM TO
velka kvapkavelka kvapka
VYBRAŤ
VHODNÝ
ROZBOR
VODY
VYBRAŤ
velka kvapkavelka kvapka