Podpora od Marlus Group Automat na vodu Matúškovo - Marlus Group

Zvyšovanie kvality života s Automatom na vodu v Matúškove

Obyvateľmi Matúškova sú mnohí, ktorí zaznamenávajú problémy s kvalitou vody. Tvrdosť vody, nadmerné množstvo minerálov či nepríjemný zápach a chuť, sú len niektoré z problémov, s ktorými sa musia obyvatelia Matúškova daily potýkať. Riešením týchto problémov môže byť Automat na vodu, ktorý ponúka spoločnosť MARLUS GROUP.

Výhody používanie Automatu na vodu

Používanie Automatu na vodu prináša množstvo výhod. Okrem jasnej zlepšenej chuti vody a odstránenia nepríjemných zápachov, má využívanie zmäkčovanej vody aj pozitívne dôsledky pre vašu domácnosť – podstatne predlžuje životnosť spotrebičov, zabráni ich kameneniu a znižuje spotrebu energie. Taktiež podporuje zdravie pokožky a vlasov tým, že odstraňuje nežiadúce minerály z vody.

Prečo si vybrať Automat na vodu od MARLUS GROUP

Spoločnosť MARLUS GROUP je na slovenskom trhu už viac ako 20 rokov a disponuje bohatými skúsenosťami so zabezpečením kvalitnej vody v domácnostiach, firmách, hoteloch, nemocniciach a gastronomických prevádzkach. Jej produkty sú technologicky pokročilé, energeticky účinné a prevažne slovenskej výroby. Firma sa aktívne podieľa na zlepšovaní životného prostredia a kvality života obyvateľov.

Osobný prístup a servis

Veľkou výhodou sú servisné strediská v Nitre, Bratislave a Trnave, ktoré zabezpečujú rýchly a osobitý prístup k zákazníkovi. MARLUS GROUP si váži kultúrne a spoločenské hodnoty svojho regiónu a považuje za dôležité, v akom prostredí žijeme a akú vodu používame a pijeme.

Automat na vodu v Matúškove – kľúč k čistejšej a zdravejšej vode

Zvolením Automatu na voduMatúškove si nezabezpečíte len kvalitnejšiu vodu pre vás a vašu rodinu, ale prispievate aj k zachovaniu životného prostredia. Množstvo chemikálií a nečistôt, ktoré sú voda filtruje, sa už nedostávajú do vodného cyklu a nezaťažujú naše prostredie.

Urobte krok k zdravejšej a chutnejšej vode už dnes. Preskúmajte ponuky Automatu na vodu spoločnosti a v prípade otázok sa neváhajte obrátiť na odborníkov, ktorí vám s radosťou poradia a pomôžu vybrať to najlepšie riešenie pre vašu domácnosť v Matúškove.

Potrebujete poradiť
s výberom produktu?

Vyplňte kontaktný formulár a urobíme vám bezplatnú obhliadku a poradenstvo. Alebo nám zavolajte a radi Vám zodpovieme všetky otázky.

25 rokov skúseností

Napíšte nám
Obálka

Zákaznícka podpora

Obhliadku si môžete objednať aj vyplnením tohto kontaktného formuláru

  Chránené testom reCAPTCHA - Ochrana súkromia, Zmluvné podmienky

  Sme hrdými partnermi

  sponzor4sponzor3Airwatec logojohnguest logoGreenfilter logoLogo Krausen
  NOVINKA!
  ONLINE
  OBHLIADKA
  CEZ MOBIL
  REGISTROVAŤ SA
  velka kvapkavelka kvapka
  MERANIE
  TVRDOSTI
  VODY
  ZADARMO
  CHCEM TO
  velka kvapkavelka kvapka