Podpora od Marlus Group Zmäkčovač vody Kvetoslavov - Marlus Group

Voda v Kvetoslavove a jej problémy

Občanov mesta Kvetoslavov siaha problém s tvrdosťou vody a následným výskytom usadenín vápnika, ktoré môžu spôsobiť veľa ťažkostí. Nielenže môžu zničiť domáce spotrebiče, ale tiež značne znížiť kvalitu pitnej vody a spôsobiť problémy s kožou. Je to problém, ktorý by nemal byť prehliadaný a potrebuje efektívne riešenie. Zmäkčovač vody Kvetoslavov od spoločnosti MARLUS GROUP je tou najlepšou voľbou.

Kvalitné riešenie od MARLUS GROUP

Ako renomovaná slovenská rodinná firma, MARLUS GROUP sa od roku 1998 špecializuje na riešenia zmäkčovania vody, úpravy vody a domáce filtre na pitnú vodu. S početnými inštaláciami v domácnostiach, firmách, hoteloch, nemocniciach a gastronomických prevádzkach po celom Slovensku, je firma schopná ponúknuť preukázateľne kvalitné riešenia.

Výhody Zmäkčovača vody Kvetoslavov

Zmäkčovač vody Kvetoslavov ponúka mnohé výhody, medzi ne patria zachovanie životnosti spotrebičov, zlepšenie kvality pitnej vody a zdravšia koža a vlasy. Jeho inštalácia môže tiež viesť k úsporám výdavkov na energie a na čistenie.

Miestny servis a podpora

Svojim zákazníkom MARLUS GROUP ponúka širokú sieť servisných stredísk v Nitre, Bratislave a Trnave. Okrem iného je to záruka osobného prístupu a miestnej prítomnosti, čo je dôležité pre rýchle a efektívne servisné služby.

Investujte do kvality svojej vody

MARLUS GROUP sa nielen zaujíma o kvalitu vody, ktorú pijeme a používame, ale aj o prostredie, v ktorom žijeme. Ak chcete zlepšiť kvalitu svojej vody a zaistiť svojmu domovu dlhodobé a udržateľné riešenie, zmäkčovač vody Kvetoslavov je najlepšou voľbou. Urobte krok k zdravšiemu životnému prostrediu pre seba aj svoju rodinu.

Zistite viac

Pozrite si našu webovú stránku a prepáčte sa do ponuky produktov, ktorú ponúka spoločnosť MARLUS GROUP a zistite, ako môžeme riešiť vaše konkrétne potreby. Ukážeme vám, ako správna úprava vody môže zmeniť váš život k lepšiemu.

Potrebujete poradiť
s výberom produktu?

Vyplňte kontaktný formulár a urobíme vám bezplatnú obhliadku a poradenstvo. Alebo nám zavolajte a radi Vám zodpovieme všetky otázky.

25 rokov skúseností

Napíšte nám
Obálka

Zákaznícka podpora

Obhliadku si môžete objednať aj vyplnením tohto kontaktného formuláru

  Chránené testom reCAPTCHA - Ochrana súkromia, Zmluvné podmienky

  Sme hrdými partnermi

  sponzor4sponzor3Airwatec logojohnguest logoGreenfilter logoLogo Krausen
  NOVINKA!
  ONLINE
  OBHLIADKA
  CEZ MOBIL
  REGISTROVAŤ SA
  velka kvapkavelka kvapka
  MERANIE
  TVRDOSTI
  VODY
  ZADARMO
  CHCEM TO
  velka kvapkavelka kvapka