vodný kameň a hrdza v domácnosti

Viete aká je najlepšia ochrana pred vodným kameňom a hrdzou pre teplú a studenú vodu?

Istotne to dobre poznáte aj vy. Veľmi vážnym a najčastejším problémom v každej domácnosti býva porucha domáceho spotrebiča. Skonštatovanie odborníka je väčšinou rovnaké : „Spotrebič nefunguje kvôli veľkému množstvu hrdze a vodného kameňa“.

Hrdza a vodný kameň dokážu znefunkčniť nie jeden domáci spotrebič. Pre nás spotrebiteľov to značí zvýšené finančné zaťaženie kvôli ďalším nečakaným výdavkom na opravu.

Dnes však môžete aj vy úspešne a jednoducho ochrániť vodovodné potrubie a tým aj spotrebič v dome alebo v byte pred zákerným vodným kameňom a hrdzou. Oveľa jednoduchším a účinnejším spôsobom, ako ste poznali doposiaľ.

A navyše ide o ekologické riešenie jednak pre vašu domácnosť, ako aj pre priemysel, poľnohospodárstvo a potravinovú výrobu.

V konečnom dôsledku je toto riešenie šetrné i pre celú okolitú prírodu. Okrem iného sa nemusíte spoliehať na stálu dodávku elektrickej energie, ani na inú chémiu, či soľ, ktoré sú potrebné na obnovu pri iných riešeniach, ktoré ste poznali doposiaľ.

 

Dajte STOP vodnému kameňu a hrdzi

Povedzte už dnes STOP vodnému kameňu a hrdzi vytvárajúcej sa v rozvodoch vody a tiež v rozvodoch spotrebičov. Využite najmodernejšiu technológiu 21. storočia, ktorým je takzvaný vodný kondicionér STOP KALK určený pre vašu domácnosť.

Tvrdá voda vie narobiť nemalé problémy a škody, to už vie snáď každý. A preto ju nemá z nás nikto rád, no samozrejme nepomáha ani našim spotrebičom. STOP KALK predstavuje nenáročnú metódu, ako sa vyslobodiť spod bremien tvrdej vody, respektíve umožňuje mať hodnotnú a prvotriednu vodu z hociktorého vodovodného kohútika.

V súčasnej dobe možno patríte aj vy k tým ľuďom, ktorí neberú vážne situáciu vo svojej domácnosti, respektíve si nevšímajú ujmy a straty, ktoré vám vznikajú práve tvrdou vodou. A pritom stačí tak málo. Na začiatku jedna investícia do jednoduchého a dlhodobého riešenia, ktoré vás zbaví problémov s tvrdou vodou, ako aj s vodným kameňom a tiež veľmi problematickou hrdzou.

Môžeme potvrdiť, že samotná investícia sa vám vráti už po niekoľkých mesiacoch, takže sa nemusíte obávať samotnej návratnosti.

 

Výhody zariadenia STOP KALK

V závere nášho článku si zhrňme hlavné dôvody, prečo mať namontované zariadenie STOP KALK vo svojej domácnosti:

  • Zlepšenie kvality a chute vody na pitie a na varenie.
  • Vyčistený a nezanesený ohrievač (bojler), kotol, solárny systém, všetky domáce spotrebiče budú bez vodného kameňa a hrdze.
  • Nezanesené a čisté rozvody vody bez hrdze a vodného kameňa (až 97 percentná účinnosť).
  • Sprchový kút, vaňa a vodovodné batérie bez vodného kameňa.
  • Ľahšie a účinnejšie pranie pre lepšie roztopenie pracieho prášku.
  • Zníženie usadzovania železa a mangánu.
  • Žiadne usádzanie húb a plesní.
  • Vhodné riešenie pre bazény, vírivky a sauny

 

Pre aký STOP KALK sa máte rozhodnúť bude závisieť hneď  od viacerých faktorov. Jedným z nich je prietok vody vo vašej domácnosti. Samotná svetlosť potrubia môže byť zmenšená s cieľom prispôsobenia pre montáž tohto zariadenia (napríklad od 1/2˝ / 15 mm až  po 2˝ / 50 mm). Najvhodnejšie zariadenie pre vašu domácnosť nájdete na stránkach kondicionéra STOP KALK.

Obhliadka Zadarmo