marlus logo

Štúrová 155

Nitra

Rozbor vody

Rozbor vody vám ukáže objektívny stav kvality vašej vody. Po vykonaní rozboru vody budete vedieť, aké filtre potrebujete pre dosiahnutie skutočne čistej pitnej vody. Pomôžeme vám zorientovať sa vo výsledkoch i pri prípadnom výbere zariadení.

  • Hľadáte riešenie na úpravu studničnej vody? 
  • Neviete si poradiť akú vybrať filtráciu
  • Máte filtráciu a neviete či je účinná? 
  • Potrebujete zmerať tvrdosť vody, dusičnany, železo mangán, baktérie?
  • Zapácha vám voda a neviete čo s tým?  
  • Potrebujete skolaudovať vašu novostavbu?

Na všetky tieto otázky Vám vie odpovedať rozbor vody

K tomu aby ste sa vedeli správne rozhodnúť je dobré si dať urobiť rozbor vody. Ten vám ukáže či je vaša voda pitná, alebo je potrebná filtrácia vody.

V prípade záujmu o rozbor vody nás kontaktujte, alebo si vyberte niektorý z akreditovaných rozborov vody. Po spracovanej analýze vody vám zašleme výsledky a v prípade zlých výsledkov poradíme s výberom vhodnej úpravy vody.

Informácie a objednávky

0905 644 330

Problematika rozborov vody

Image

Bezplatný rozbor vody

Ak máte mestskú alebo studničnú vodu a hľadáte riešenie na úpravu tvrdosti vody alebo zníženie hodnoty dusičnanov, dusitanov , poprípade zákalu vody, tieto merania robíme pre klientov v rámci Nitry a okolia zadarmo.

Odmeriame vám hodnotu tvrdosti vody, dusičnanov, poprípade mangánu a železa. Zároveň vám vieme poradiť s výberom vhodnej úpravy vody a urobiť bezplatnú obhliadku miesta umiestnenia filtrácie vody.  

Bezplatná obhliadka a základný rozbor vody zadarmo - 0€

Objednať rozbor

rozbor studničnej vody

Kvalita studničnej vody

Studničná voda je častým zdrojom vody pre rodinné domy a niekedy aj jediným. Preto kvalita studničnej vody patrí k častým požiadavkám o preverenie jej kvality. Či je studňa hlboká alebo nie, kvalita vody nie je garantovaná. 

Tento test je skrátený oproti komplexnému a obsahuje 9 základných ukazovateľov: tvrdosť vody, vodivosť vody, reakcia vody (pH), celkové množstvo rozpustených látok (TDS), dusičnany, dusitany, železo, mangán, amónne ióny

Podrobnejší test studničnej vody, voda sa testuje v akreditovanom laboratóriu - 39€

Objednať rozbor

kolaudácia domu rozbor vody

Kolaudačný rozbor vody

Rozbor vody potrebný pre kolaudáciu prevádzky, domu – vyhláška zákona MZSR 247/2017 Z.Z. 

Podľa znenia zákona by mala byť vykonaná mimoriadna kontrola kvality pitnej vody v prípade pred prvým použitím nového vodovodu alebo jeho nového úseku. Rozbor vody musí byť taktiež vykonaný pre nové rozvody pitnej vody pred potvrdením kolaudácie stavby. Parametre, ktoré musí obsahovať tento rozbor sú taktiež stanovené vo vyhláške zákona  MZSR 247/2017 Z.Z.

Cena za rozbor vody - 129€

Objednať rozbor

Potrebujete rozbor vody? Napíšte nám:

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com
Obhliadka Zadarmo