Podpora od Marlus Group Inštalácie zmäkčovača vody - Marlus Group
Všetky realizácie Inštalácie domácich filtrov Inštalácie stop kalku Inštalácie pitnej fontánky Inštalácie UV lampy na vodu Inštalácie na odstránenie dusičnanov Inštalácie zmäkčovača vody Inštalácie zmäkčovača na odstránenie tvrdosti Inštalácie na výrobu demi vody
Galéria inštalovaných zmäkčovačov vody - Prehľad našich úspešných projektov. Spoľahlivé riešenia pre čistú vodu od Marlus.

Galéria nami inštalovaných zmäkčovačov

Príklady inštalácie našich zmäkčovačov vody.
Nainštalovaný zmäkčovač vody alla

Ukážky inštalácií zmäkčovača proti tvrdej vode

Zmäkčovač vody najbežnejšie montujeme na úpravu vody do rodinných domov. Tiež sa často montuje ako ochrana pred vodným kameňom do penziónov, pekární, práčovní, kotolní, pred preso kávovary či do autoumyvárky.
Odstránenie tvrdej vody v reštaurácii - Zabezpečte optimálnu kvalitu vody pre vaše podnikanie. Účinné riešenie pre čistú a chutnú vodu

Kedy je rozumné mať zmäkčovač vody a predísť zbytočným škodám?

Tvrdá voda pôsobí pomaly, ale efektívne. Vedia to mnohé domácnosti, ale aj majitelia rôznych prevádzok, hotelov, reštaurácií a kuchýň.
Veľký Meder
Umiestnenie zmäkčovača vody v kúpeľni - nájdenie vhodného miesta pre inštaláciu

Ako nájsť vhodné miesto pre zmäkčovač vody?

Kde umiestniť a inštalovať zmäkčovač vody je často o hľadaní kompromisov. Pri výstavbe domu sa len málokedy počíta s tým, že zmäkčovač vody bude jeho súčasťou, a tak väčšinou chýba vhodné miesto na jeho umiestnenie.
Inštalácia zmäkčovača vody do skrinky - Čistá voda bez kompromisov. Spoľahlivá inštalácia pre čistú a zdravú vodu

Inštalácia zmäkčovača vody do skrinky

Niekedy sa pri našich montážach vyskytne problém s nedostatkom miesta. Zmäkčovač vody predsa len nie je vreckové zariadenie a preto potrebuje svoj priestor. Na nasledujúcom príklade uvidíte, ako sa dá takáto situácia vyriešiť.

Sme hrdými partnermi

sponzor4sponzor3Airwatec logojohnguest logoGreenfilter logoLogo Krausen
NOVINKA!
ONLINE
OBHLIADKA
CEZ MOBIL
REGISTROVAŤ SA
velka kvapkavelka kvapka
MERANIE
TVRDOSTI
VODY
ZADARMO
CHCEM TO
velka kvapkavelka kvapka