Podpora od Marlus Group Ozónovanie bytov, predajní a firiem - Marlus Group
ozonovanie-bytov-firiem

Ozonizácia miestností je funkčná sterilizácia a dezinfekcia ovzdušia. Liečba ozónom umožňuje odstránenie škodlivých baktérií, vírusov, plesňových spór, plesní alebo alergénov, ako sú roztoče zo vzduchu a predmetov v miestnosti.  Neoceniteľnou výhodou tejto metódy je odstránenie zápachu.

Použitím ozónu sa môžete zbaviť nepríjemných zápachov, ako je zatuchnutý zápach, pach cigariet, zápach potu, pach po ohni, pach po varení, pachy mačiek alebo psov alebo pachy farieb, lepidiel, lakov atď.

 

Používame profesionálne ozonátory – s vysokou účinnosťou

  • ozónovanie interiéru bytu, firemné priestory, predane, ambulancie , atď.
  • odstraňovanie nepríjemných zápachov varenia, fajčenia, dymu, potu, zvierat a iných
  • odstránenie roztočov, baktérií, vírusov bez použitia chemikálií
  • zbavenie sa spór plesní a húb

Cena závisí od konkrétneho prípadu.

zvoncek

Ozonáciu vykonávame hlavne v Nitre, Bratislave, Trnave a ich okolí.

Ozonácia sa tiež používa na odstránenie zápachu farby, lepidla alebo vôňu nového nábytku po renovácii. Ozonácie je vhodná v prípade po chorobe jedného člena domácnosti, alebo ako dezinfekcia izieb v nemocnici po pacientovi na zničenie všetkých baktérií a zápachu.

Zároveň je ozónová dezinfekcia veľmi účinná pri dezinfekcii klimatizačných a vetracích jednotiek, zabraňuje šíreniu húb, plesní a roztočov, ako aj chorôb a vírusov. Ozón sa veľmi často používa – aj v potravinárstve m vo výrobe potravín, v mäso výrobe na elimináciu baktérií a zápachu po výrobnom procese.

Ozonácia je je dnešnej dobe odporúčaná aj pre kaderníctva, masérske salóny, wellness, športové kluby na dezinfekciu šatní, posilňovne, telocvične, tiež pre hotely, bary, pivnice a pod.

V dnešnej dobe je dezinfekcia ozónom jednou s popredných a účinných dezinfekcií , ktorá vás chráni pred baktériami, vírusmi. A navyše eliminuje zápach, likviduje roztoče, plesne.

 

Prečo používať ozón

Liečba ozónom je jednou z najúčinnejších metód dezinfekcie.

zvoncek

Ozón má veľmi silný baktericídny a fungicídny účinok, asi 50-krát účinnejší a 3 000-krát rýchlejšie ako chlór.

Ozón nezakrýva , ale naozaj odstraňuje nebezpečné mikroorganizmy a nepríjemný zápach .

Ozón je plyn, ktorý sa tvorí v prírodnom prostredí, jeho prevádzka spočíva v bezpečnej oxidácii látok ohrozujúcich zdravie. Liečba ozónom, ak je správne aplikovaná je ekologická metóda, ktorá nezanecháva žiadne vedľajšie účinky alebo nespôsobuje alergické reakcie – je tá správna metóda ktorá je neškodná pre ľudí a životné prostredie. Naopak, toto ošetrenie opakované najmenej dvakrát ročne zlepšuje kvalitu života alergikov a astmatikov, pretože ničí dráždivé huby, plesne a alergény.

Najnovšie články

co-je-zmakcovac
26.12.2023

ČO JE a ČO NIE JE zmäkčovač vody?

Ak vo vyhľadávači zadáte, aby vám našlo zmäkčovač vody, nie vždy sa Vám naozaj ukážu skutočné zmäkčovače vody.

Prečítať článok
mapa-tvrdosti-vody-slovensko
1.12.2023

Mapa tvrdosti vody na Slovensku

Pod tvrdosťou vody rozumieme množstvo rozpustených solí vo vode. Konkrétne sa jedná o súčet obsahu vápnika a horčíka. Údaje na tejto mape pochádzajú z dlhodobých meraní vodárenských spoločností z verejných vodovodov na Slovensku.

Prečítať článok
teplo-z-podlahovky
28.11.2023

Teplo, ktoré lieči bolesti kĺbov a nevíri prach

Určite ste zažili ten pocit v starých veľkých domoch, kde je vám neustále zima. A tak sa tisnete čo najbližšie k radiátorom, aby ste sa ohriali. Ak ste predtým vonku poriadne premrzli, tak zdroj tepla bude prirodzene vaša prvá cesta.

Prečítať článok
tvrda-voda-a-zdravie
19.11.2023

V tvrdej vode sa horšie rozpúšťa mydlo, má však dôležité benefity pre zdravie

Slovensko je rozmanitá krajina s rôznou kvalitou vody, ale aj s rôznym stupňom tvrdosti vody. Kým na západnom Slovensku prevláda najmä tvrdá a veľmi tvrdá voda, stred Slovenska má mäkkú vodu. Jednotlivé rozdiely v takejto kvalite vody vplývajú nielen na zdravie, ale aj na spotrebiče.

Prečítať článok

Sme hrdými partnermi

sponzor4sponzor3Airwatec logojohnguest logoGreenfilter logoLogo Krausen
MERANIE
TVRDOSTI
VODY
ZADARMO
CHCEM TO
velka kvapkavelka kvapka
VYBRAŤ
VHODNÝ
ROZBOR
VODY
VYBRAŤ
velka kvapkavelka kvapka