Podpora od Marlus Group Ozónovanie bytov, predajní a firiem - Marlus Group
Profesionálne ozonovanie interiérov pre byty a firmy

Ozonizácia miestností je funkčná sterilizácia a dezinfekcia ovzdušia. Liečba ozónom umožňuje odstránenie škodlivých baktérií, vírusov, plesňových spór, plesní alebo alergénov, ako sú roztoče zo vzduchu a predmetov v miestnosti.  Neoceniteľnou výhodou tejto metódy je odstránenie zápachu.

Použitím ozónu sa môžete zbaviť nepríjemných zápachov, ako je zatuchnutý zápach, pach cigariet, zápach potu, pach po ohni, pach po varení, pachy mačiek alebo psov alebo pachy farieb, lepidiel, lakov atď.

 

Používame profesionálne ozonátory – s vysokou účinnosťou

  • ozónovanie interiéru bytu, firemné priestory, predane, ambulancie , atď.
  • odstraňovanie nepríjemných zápachov varenia, fajčenia, dymu, potu, zvierat a iných
  • odstránenie roztočov, baktérií, vírusov bez použitia chemikálií
  • zbavenie sa spór plesní a húb

Cena závisí od konkrétneho prípadu.

zvoncek

Ozonáciu vykonávame hlavne v Nitre, Bratislave, Trnave a ich okolí.

Ozonácia sa tiež používa na odstránenie zápachu farby, lepidla alebo vôňu nového nábytku po renovácii. Ozonácie je vhodná v prípade po chorobe jedného člena domácnosti, alebo ako dezinfekcia izieb v nemocnici po pacientovi na zničenie všetkých baktérií a zápachu.

Zároveň je ozónová dezinfekcia veľmi účinná pri dezinfekcii klimatizačných a vetracích jednotiek, zabraňuje šíreniu húb, plesní a roztočov, ako aj chorôb a vírusov. Ozón sa veľmi často používa – aj v potravinárstve m vo výrobe potravín, v mäso výrobe na elimináciu baktérií a zápachu po výrobnom procese.

Ozonácia je je dnešnej dobe odporúčaná aj pre kaderníctva, masérske salóny, wellness, športové kluby na dezinfekciu šatní, posilňovne, telocvične, tiež pre hotely, bary, pivnice a pod.

V dnešnej dobe je dezinfekcia ozónom jednou s popredných a účinných dezinfekcií , ktorá vás chráni pred baktériami, vírusmi. A navyše eliminuje zápach, likviduje roztoče, plesne.

 

Prečo používať ozón

Liečba ozónom je jednou z najúčinnejších metód dezinfekcie.

zvoncek

Ozón má veľmi silný baktericídny a fungicídny účinok, asi 50-krát účinnejší a 3 000-krát rýchlejšie ako chlór.

Ozón nezakrýva , ale naozaj odstraňuje nebezpečné mikroorganizmy a nepríjemný zápach .

Ozón je plyn, ktorý sa tvorí v prírodnom prostredí, jeho prevádzka spočíva v bezpečnej oxidácii látok ohrozujúcich zdravie. Liečba ozónom, ak je správne aplikovaná je ekologická metóda, ktorá nezanecháva žiadne vedľajšie účinky alebo nespôsobuje alergické reakcie – je tá správna metóda ktorá je neškodná pre ľudí a životné prostredie. Naopak, toto ošetrenie opakované najmenej dvakrát ročne zlepšuje kvalitu života alergikov a astmatikov, pretože ničí dráždivé huby, plesne a alergény.

Najnovšie články

Zabíja zmäkčovač vody baktérie vo vode?
3.7.2024

Zabíja zmäkčovač vody baktérie vo vode?

Baktérie môžu byť škodlivé pre vaše zdravie, ale môžu byť pre vás aj dobré! Ale ako je to so zmäkčovačom vody? Zmäkčovač vody premieňa tvrdú vodu výmenou iónov , ktoré spôsobujú tvrdosť vody ako vápnik a horčík , železo, za mäkšie ióny sodíka a draslíka. Mineráli vo vode nie sú škodlivé, ale ak ich je veľa spôsobujú veľké škody a prejavujú sa ako vodný kameň. Poznáte to ako zanesené batérie, tvrdé slamené vlasy, nefunkčné kávovary, bojlery, vysoké náklady na elektriku. Naopak, mäkká voda prináša do vášho domova veľa výhod i keď zmäkčovač vody nezabíja baktérie ani neodstraňuje zápach vody a dusičnany.

Prečítať článok
Môžu sa vyskytnúť v zmäkčovači vody baktérie
25.6.2024

Môžu sa vyskytnúť v zmäkčovači vody baktérie?

Je možné aby sa množili baktérie v našom zmäkčovači vody?

Prečítať článok
Koľko soli nasypať do soľankovej nádrže
24.6.2024

Koľko soli nasypať do soľankovej nádrže

Počas servisovania zmäkčovačov vody sa často stretávame s otázkou koľko soli by malo byť v soľankovej nádrži, alebo koľko soli je vhodné, ideálne dosypať na bežnú prevádzku. Tabletovaná soľ je nevyhnutná pre správny proces zmäkčovania vody. A je dobré vedieť koľko soli je potrebné mať, alebo dosýpať do soľankovej nádrže.

Prečítať článok
Reverzná osmóza s NanoPad1 - efektívna technológia pre čistú a zdravú pitnú vodu
2.4.2024

Prečo si vybrať osmotický filter? 3 najdôležitejšie fakty

Je osmotický filter to najlepšie riešenie pre úpravu mestskej, alebo studničnej vody ? Ako filtruje vodu? Čo dokáže filtrovať ? Ako filtruje vodu ? Čo je to reverzná osmóza? Je naozaj voda po filtrácii bez minerálov?

Prečítať článok

Sme hrdými partnermi

sponzor4 Honeywellsponzor3 ResideoAirwatec logojohnguest logoGreenfilter logoLogo Krausen
NOVINKA!
ONLINE
OBHLIADKA
CEZ MOBIL
REGISTROVAŤ SA
velka kvapkavelka kvapka
MERANIE
TVRDOSTI
VODY
ZADARMO
CHCEM TO
velka kvapkavelka kvapka