Podpora od Marlus Group Čím upraviť a filtrovať vodu doma? Osmotický filter – osmotická voda - Marlus Group
osmoticky_filter (1)

V našom dnešnom článku si bližšie popíšeme ďalšiu možnosť filtrácie a úpravy vody v domácom prostredí.

Je dobré venovať kvalite vody dostatok času, pretože bez kvalitnej a zdravej vody nedokážeme prežiť viac ako tri dni.

Rovnako sa oplatí investovať do zariadení, ktoré zlepšujú úpravu a kvalitu vody. Pozitívne vplyvy na vaše telo zaregistruje veľmi rýchlo. Tak prečo si nedopriať takéto stavy už oddnes?

Myslite aj do budúcnosti, aj keď naša krajina má zatiaľ dostatok pitnej a kvalitnej vody, nemusí tomu byť takto aj o pár desiatok rokov. Začnite si vodu vážiť už dnes a pristupujte k jej používaniu zodpovedne. Neplytvajte s ňou zbytočne pri každom pustení vodovodného kohútika a pomyslite si, ako by to bolo, keby takúto vymoženosť dnes nemáte.

 

Osmotický filter – moderné zariadenie na filtráciu a úpravu vody

V súčasnej dobe rastie význam filtrov na filtráciu vody a jej úpravu. My rozoberieme princíp osmotického filtra (i keď v bežnej praxi sa stretnete aj s inými filtrami na filtrovanie a úpravu vody).

Všetky vodné filtre predstavujú najvhodnejšiu možnosť v rámci riešenia problémov s vodou. Zvoliť si vodný filter doma je výhodnejšie, ako kupovať balené vody v supermarketoch a obchodných domoch.

 

Osmotický filter radu M – 650

Najznámejším a najpoužívanejším je takzvaný osmotický filter radu M – 650. Ním budete chránení pred mechanickými nečistotami, vírusmi, či baktériami, ako aj pred ťažkými a škodlivými kovmi.

Je jedno, či ho použijete na úpravu vlastnej studničnej, či mestskej vody. Pokiaľ máte väčšiu rodinu, je určený priamo vám. Piť budete kvalitnejšiu vodu, rovnako budete používať lepšiu a zdravšiu vodu na varenie, kúpanie a ostatné domáce aktivity.

Jednotlivé osmotické filtre Marlus sú skonštruované tak, aby mali dlhú životnosť a nepoškodzoval ich tlak vody a nezničili sa filtračné nádoby.

 

Výhody osmotického filtra M-650

Prečo si zadovážiť do svojej domácnosti takýto filter? Tu sú najväčšie výhody osmotického filtra M – 650 firmy Marlus:

  • vysoká účinnosť a efektivita filtrácie (až 99,9 %) v domácnostiach
  • jednoduchá a rýchla montáž filtra
  • osmoticka voda
  • dlhá záručná doba – až 10 rokov
  • viacstupňový (až 6 stupňov) mechanizmus filtrácie
  • certifikovaný filtračný systém
  • nízke prevádzkové náklady

 

Čo dodať na záver? Neverte vždy tomu, že voda z vašej vodomernej šachty alebo zo studne je skutočne neškodná a bezchybná, pretože to hovoria iní. Radšej si vodu filtrujte a prípadne upravte jej zloženie. Je to jednoduché, pomocou najpoužívanejšieho a veľmi obľúbeného osmotického filtra M-650.

Šetriť na svojom zdraví sa nevypláca. Pamätajte na to, že kvalitná voda je potrebná pre dlhovekosť každého z nás. Nepodceňujte túto oblasť. Predsa nebudete piť vodu, ktorá nechutí ani vám, ani vašim rodinným príslušníkom. Navyše je znečistená a nespĺňa predpísanú kvalitu. Pite filtrovanú vodu a bunky vo vašom tele budú zdravšie a spokojnejšie. To vám garantujeme!

Najnovšie články

spravna-instalacia-zmakcovaca-vody
5.3.2024

Inštalácia technológie na úpravu vody alebo filtrácie

Vybrali ste si filtráciu alebo úpravu vody? Našli sme pre vás riešenie ako upraviť vašu mestskú, alebo studničnú vodu? To čo sme navrhli, alebo ste si vybrali vám aj nainštalujeme. Je pripravených 8 technikov čo denne inštalujú, servisujú technológie na úpravu vody.

Prečítať článok
uprava-vody-podla-potreby
5.3.2024

Návrh úpravy vody podľa vašich potrieb

Voda v našich domácnostiach sa používa na veľa účelov, ako na pitie, varenie, kúpanie, pranie, kúrenie. Ale mať dnes kvalitnú vodu je v dnešnej dobe nie otázkou šance, ale voľby. Každý z nás sa môže rozhodnúť akú kvalitnú vodu bude mať na dennodenné používanie.

Prečítať článok
co-je-zmakcovac
26.12.2023

ČO JE a ČO NIE JE zmäkčovač vody?

Ak vo vyhľadávači zadáte, aby vám našlo zmäkčovač vody, nie vždy sa Vám naozaj ukážu skutočné zmäkčovače vody.

Prečítať článok
mapa-tvrdosti-vody-slovensko
1.12.2023

Mapa tvrdosti vody na Slovensku

Pod tvrdosťou vody rozumieme množstvo rozpustených solí vo vode. Konkrétne sa jedná o súčet obsahu vápnika a horčíka. Údaje na tejto mape pochádzajú z dlhodobých meraní vodárenských spoločností z verejných vodovodov na Slovensku.

Prečítať článok

Sme hrdými partnermi

sponzor4sponzor3Airwatec logojohnguest logoGreenfilter logoLogo Krausen
MERANIE
TVRDOSTI
VODY
ZADARMO
CHCEM TO
velka kvapkavelka kvapka
VYBRAŤ
VHODNÝ
ROZBOR
VODY
VYBRAŤ
velka kvapkavelka kvapka