Podpora od Marlus Group Čím upraviť a filtrovať vodu doma? Osmotický filter – osmotická voda - Marlus Group
Osmotický filter na úpravu vody v domácnosti

V našom dnešnom článku si bližšie popíšeme ďalšiu možnosť filtrácie a úpravy vody v domácom prostredí.

Je dobré venovať kvalite vody dostatok času, pretože bez kvalitnej a zdravej vody nedokážeme prežiť viac ako tri dni.

Rovnako sa oplatí investovať do zariadení, ktoré zlepšujú úpravu a kvalitu vody. Pozitívne vplyvy na vaše telo zaregistruje veľmi rýchlo. Tak prečo si nedopriať takéto stavy už oddnes?

Myslite aj do budúcnosti, aj keď naša krajina má zatiaľ dostatok pitnej a kvalitnej vody, nemusí tomu byť takto aj o pár desiatok rokov. Začnite si vodu vážiť už dnes a pristupujte k jej používaniu zodpovedne. Neplytvajte s ňou zbytočne pri každom pustení vodovodného kohútika a pomyslite si, ako by to bolo, keby takúto vymoženosť dnes nemáte.

 

Osmotický filter – moderné zariadenie na filtráciu a úpravu vody

V súčasnej dobe rastie význam filtrov na filtráciu vody a jej úpravu. My rozoberieme princíp osmotického filtra (i keď v bežnej praxi sa stretnete aj s inými filtrami na filtrovanie a úpravu vody).

Všetky vodné filtre predstavujú najvhodnejšiu možnosť v rámci riešenia problémov s vodou. Zvoliť si vodný filter doma je výhodnejšie, ako kupovať balené vody v supermarketoch a obchodných domoch.

 

Osmotický filter radu M – 650

Najznámejším a najpoužívanejším je takzvaný osmotický filter radu M – 650. Ním budete chránení pred mechanickými nečistotami, vírusmi, či baktériami, ako aj pred ťažkými a škodlivými kovmi.

Je jedno, či ho použijete na úpravu vlastnej studničnej, či mestskej vody. Pokiaľ máte väčšiu rodinu, je určený priamo vám. Piť budete kvalitnejšiu vodu, rovnako budete používať lepšiu a zdravšiu vodu na varenie, kúpanie a ostatné domáce aktivity.

Jednotlivé osmotické filtre Marlus sú skonštruované tak, aby mali dlhú životnosť a nepoškodzoval ich tlak vody a nezničili sa filtračné nádoby.

 

Výhody osmotického filtra M-650

Prečo si zadovážiť do svojej domácnosti takýto filter? Tu sú najväčšie výhody osmotického filtra M – 650 firmy Marlus:

  • vysoká účinnosť a efektivita filtrácie (až 99,9 %) v domácnostiach
  • jednoduchá a rýchla montáž filtra
  • osmoticka voda
  • dlhá záručná doba – až 10 rokov
  • viacstupňový (až 6 stupňov) mechanizmus filtrácie
  • certifikovaný filtračný systém
  • nízke prevádzkové náklady

 

Čo dodať na záver? Neverte vždy tomu, že voda z vašej vodomernej šachty alebo zo studne je skutočne neškodná a bezchybná, pretože to hovoria iní. Radšej si vodu filtrujte a prípadne upravte jej zloženie. Je to jednoduché, pomocou najpoužívanejšieho a veľmi obľúbeného osmotického filtra M-650.

Šetriť na svojom zdraví sa nevypláca. Pamätajte na to, že kvalitná voda je potrebná pre dlhovekosť každého z nás. Nepodceňujte túto oblasť. Predsa nebudete piť vodu, ktorá nechutí ani vám, ani vašim rodinným príslušníkom. Navyše je znečistená a nespĺňa predpísanú kvalitu. Pite filtrovanú vodu a bunky vo vašom tele budú zdravšie a spokojnejšie. To vám garantujeme!

Najnovšie články

Zabíja zmäkčovač vody baktérie vo vode?
3.7.2024

Zabíja zmäkčovač vody baktérie vo vode?

Baktérie môžu byť škodlivé pre vaše zdravie, ale môžu byť pre vás aj dobré! Ale ako je to so zmäkčovačom vody? Zmäkčovač vody premieňa tvrdú vodu výmenou iónov , ktoré spôsobujú tvrdosť vody ako vápnik a horčík , železo, za mäkšie ióny sodíka a draslíka. Mineráli vo vode nie sú škodlivé, ale ak ich je veľa spôsobujú veľké škody a prejavujú sa ako vodný kameň. Poznáte to ako zanesené batérie, tvrdé slamené vlasy, nefunkčné kávovary, bojlery, vysoké náklady na elektriku. Naopak, mäkká voda prináša do vášho domova veľa výhod i keď zmäkčovač vody nezabíja baktérie ani neodstraňuje zápach vody a dusičnany.

Prečítať článok
Môžu sa vyskytnúť v zmäkčovači vody baktérie
25.6.2024

Môžu sa vyskytnúť v zmäkčovači vody baktérie?

Je možné aby sa množili baktérie v našom zmäkčovači vody?

Prečítať článok
Koľko soli nasypať do soľankovej nádrže
24.6.2024

Koľko soli nasypať do soľankovej nádrže

Počas servisovania zmäkčovačov vody sa často stretávame s otázkou koľko soli by malo byť v soľankovej nádrži, alebo koľko soli je vhodné, ideálne dosypať na bežnú prevádzku. Tabletovaná soľ je nevyhnutná pre správny proces zmäkčovania vody. A je dobré vedieť koľko soli je potrebné mať, alebo dosýpať do soľankovej nádrže.

Prečítať článok
Reverzná osmóza s NanoPad1 - efektívna technológia pre čistú a zdravú pitnú vodu
2.4.2024

Prečo si vybrať osmotický filter? 3 najdôležitejšie fakty

Je osmotický filter to najlepšie riešenie pre úpravu mestskej, alebo studničnej vody ? Ako filtruje vodu? Čo dokáže filtrovať ? Ako filtruje vodu ? Čo je to reverzná osmóza? Je naozaj voda po filtrácii bez minerálov?

Prečítať článok

Sme hrdými partnermi

sponzor4 Honeywellsponzor3 ResideoAirwatec logojohnguest logoGreenfilter logoLogo Krausen
NOVINKA!
ONLINE
OBHLIADKA
CEZ MOBIL
REGISTROVAŤ SA
velka kvapkavelka kvapka
MERANIE
TVRDOSTI
VODY
ZADARMO
CHCEM TO
velka kvapkavelka kvapka