Podpora od Marlus Group Vodný kameň – naozajstný nepriateľ? - Marlus Group
Vodný kameň - skutočný nepriateľ domácnosti

Z televízií nás neustále bombardujú rôzne reklamy, ktoré možno trochu naivne hlásajú dôležitosť „boja“ proti tvrdej vode a vodnému kameňu.

Väčšinou sa pri ich sledovaní zasmejeme a pobavíme. Hneď ako skončia na ne zabúdame.

Nerobíme však chybu?

 

Nakoľko nevyhnutné je zmäkčovať vodu?

Vodný kameň je pre práčky a iné spotrebiče doslova nočnou morou. Usadzuje sa na stenách nádob alebo hadíc, cez ktoré prúdi tvrdá voda, ktorá je ohrievaná a potom ochladzovaná. Tento problém spôsobuje nepríjemné škody na našom majetku. Dokáže zničiť toalety, sprchové kúty, vodovodné batérie, bojlery či už spomínané práčky.

Našťastie existuje efektívny spôsob, ktorým môžeme proti vodnému kameňu bojovať a ochrániť tak svoj majetok. Riešením sú zmäkčovače vody!

Tieto prostriedky vám môžu ušetriť nemalé financie. Keďže zmenia tvrdosť vody, odstránia tak nebezpečenstvo tvorby vodného kameňa a ušetria stále drahšiu elektrickú energiu, ktorá sa plytvá pri jeho nadmernej tvorbe.

 

Okrem toho odstránia aj iné problémy súvisiace s vodným kameňom

Takými sú napríklad zníženie výkonu spotrebičov, nepríjemný zápach, poškodenie plastov a zvýšená zátaž na životné prostredie. So zmakčovačmi vody sa takýmito nepríjemnosťami jednoducho nemusíte zapodievať!

Ak investujete do prevencie, ušetríte si zbytočné starosti, ktoré vás v budúcnosti bez zmäkčovača vody s vysokou pravdepodobnosťou čakajú. Na našej stránke nájdete široké spektrum sortimentu, ktorý je vytvorený špeciálne na zmäkčovanie vody. O kvalite našich výrobkov svedčí ich dlhoročná dominantná pozícia na trhu a stovky spokojných klientov.

Ak sa chcete zbaviť problémov s vodným kameňom a ostatných nepríjemností s ním spojenými, obráťte sa na nás so žiadosťou o bezplatné poradenstvo alebo obhliadku.

Odporúčané produkty

Najnovšie články

Zabíja zmäkčovač vody baktérie vo vode?
3.7.2024

Zabíja zmäkčovač vody baktérie vo vode?

Baktérie môžu byť škodlivé pre vaše zdravie, ale môžu byť pre vás aj dobré! Ale ako je to so zmäkčovačom vody? Zmäkčovač vody premieňa tvrdú vodu výmenou iónov , ktoré spôsobujú tvrdosť vody ako vápnik a horčík , železo, za mäkšie ióny sodíka a draslíka. Mineráli vo vode nie sú škodlivé, ale ak ich je veľa spôsobujú veľké škody a prejavujú sa ako vodný kameň. Poznáte to ako zanesené batérie, tvrdé slamené vlasy, nefunkčné kávovary, bojlery, vysoké náklady na elektriku. Naopak, mäkká voda prináša do vášho domova veľa výhod i keď zmäkčovač vody nezabíja baktérie ani neodstraňuje zápach vody a dusičnany.

Prečítať článok
Môžu sa vyskytnúť v zmäkčovači vody baktérie
25.6.2024

Môžu sa vyskytnúť v zmäkčovači vody baktérie?

Je možné aby sa množili baktérie v našom zmäkčovači vody?

Prečítať článok
Koľko soli nasypať do soľankovej nádrže
24.6.2024

Koľko soli nasypať do soľankovej nádrže

Počas servisovania zmäkčovačov vody sa často stretávame s otázkou koľko soli by malo byť v soľankovej nádrži, alebo koľko soli je vhodné, ideálne dosypať na bežnú prevádzku. Tabletovaná soľ je nevyhnutná pre správny proces zmäkčovania vody. A je dobré vedieť koľko soli je potrebné mať, alebo dosýpať do soľankovej nádrže.

Prečítať článok
Reverzná osmóza s NanoPad1 - efektívna technológia pre čistú a zdravú pitnú vodu
2.4.2024

Prečo si vybrať osmotický filter? 3 najdôležitejšie fakty

Je osmotický filter to najlepšie riešenie pre úpravu mestskej, alebo studničnej vody ? Ako filtruje vodu? Čo dokáže filtrovať ? Ako filtruje vodu ? Čo je to reverzná osmóza? Je naozaj voda po filtrácii bez minerálov?

Prečítať článok

Sme hrdými partnermi

sponzor4 Honeywellsponzor3 ResideoAirwatec logojohnguest logoGreenfilter logoLogo Krausen
NOVINKA!
ONLINE
OBHLIADKA
CEZ MOBIL
REGISTROVAŤ SA
velka kvapkavelka kvapka
MERANIE
TVRDOSTI
VODY
ZADARMO
CHCEM TO
velka kvapkavelka kvapka