Podpora od Marlus Group Vodný kameň – naozajstný nepriateľ? - Marlus Group
vodny-kamen

Z televízií nás neustále bombardujú rôzne reklamy, ktoré možno trochu naivne hlásajú dôležitosť „boja“ proti tvrdej vode a vodnému kameňu.

Väčšinou sa pri ich sledovaní zasmejeme a pobavíme. Hneď ako skončia na ne zabúdame.

Nerobíme však chybu?

 

Nakoľko nevyhnutné je zmäkčovať vodu?

Vodný kameň je pre práčky a iné spotrebiče doslova nočnou morou. Usadzuje sa na stenách nádob alebo hadíc, cez ktoré prúdi tvrdá voda, ktorá je ohrievaná a potom ochladzovaná. Tento problém spôsobuje nepríjemné škody na našom majetku. Dokáže zničiť toalety, sprchové kúty, vodovodné batérie, bojlery či už spomínané práčky.

Našťastie existuje efektívny spôsob, ktorým môžeme proti vodnému kameňu bojovať a ochrániť tak svoj majetok. Riešením sú zmäkčovače vody!

Tieto prostriedky vám môžu ušetriť nemalé financie. Keďže zmenia tvrdosť vody, odstránia tak nebezpečenstvo tvorby vodného kameňa a ušetria stále drahšiu elektrickú energiu, ktorá sa plytvá pri jeho nadmernej tvorbe.

 

Okrem toho odstránia aj iné problémy súvisiace s vodným kameňom

Takými sú napríklad zníženie výkonu spotrebičov, nepríjemný zápach, poškodenie plastov a zvýšená zátaž na životné prostredie. So zmakčovačmi vody sa takýmito nepríjemnosťami jednoducho nemusíte zapodievať!

Ak investujete do prevencie, ušetríte si zbytočné starosti, ktoré vás v budúcnosti bez zmäkčovača vody s vysokou pravdepodobnosťou čakajú. Na našej stránke nájdete široké spektrum sortimentu, ktorý je vytvorený špeciálne na zmäkčovanie vody. O kvalite našich výrobkov svedčí ich dlhoročná dominantná pozícia na trhu a stovky spokojných klientov.

Ak sa chcete zbaviť problémov s vodným kameňom a ostatných nepríjemností s ním spojenými, obráťte sa na nás so žiadosťou o bezplatné poradenstvo alebo obhliadku.

Odporúčané produkty

Najnovšie články

co-je-zmakcovac
26.12.2023

ČO JE a ČO NIE JE zmäkčovač vody?

Ak vo vyhľadávači zadáte, aby vám našlo zmäkčovač vody, nie vždy sa Vám naozaj ukážu skutočné zmäkčovače vody.

Prečítať článok
mapa-tvrdosti-vody-slovensko
1.12.2023

Mapa tvrdosti vody na Slovensku

Pod tvrdosťou vody rozumieme množstvo rozpustených solí vo vode. Konkrétne sa jedná o súčet obsahu vápnika a horčíka. Údaje na tejto mape pochádzajú z dlhodobých meraní vodárenských spoločností z verejných vodovodov na Slovensku.

Prečítať článok
teplo-z-podlahovky
28.11.2023

Teplo, ktoré lieči bolesti kĺbov a nevíri prach

Určite ste zažili ten pocit v starých veľkých domoch, kde je vám neustále zima. A tak sa tisnete čo najbližšie k radiátorom, aby ste sa ohriali. Ak ste predtým vonku poriadne premrzli, tak zdroj tepla bude prirodzene vaša prvá cesta.

Prečítať článok
tvrda-voda-a-zdravie
19.11.2023

V tvrdej vode sa horšie rozpúšťa mydlo, má však dôležité benefity pre zdravie

Slovensko je rozmanitá krajina s rôznou kvalitou vody, ale aj s rôznym stupňom tvrdosti vody. Kým na západnom Slovensku prevláda najmä tvrdá a veľmi tvrdá voda, stred Slovenska má mäkkú vodu. Jednotlivé rozdiely v takejto kvalite vody vplývajú nielen na zdravie, ale aj na spotrebiče.

Prečítať článok

Sme hrdými partnermi

sponzor4sponzor3Airwatec logojohnguest logoGreenfilter logoLogo Krausen
MERANIE
TVRDOSTI
VODY
ZADARMO
CHCEM TO
velka kvapkavelka kvapka
VYBRAŤ
VHODNÝ
ROZBOR
VODY
VYBRAŤ
velka kvapkavelka kvapka