Podpora od Marlus Group Inštalácia zmäkčovača vody do skrinky - Marlus Group
  • Niekedy sa pri našich montážach vyskytne problém s nedostatkom miesta.
  • Zmäkčovač vody predsa len nie je vreckové zariadenie a preto potrebuje svoj priestor. Ak navyše potrebujete aj druhý doplnkový prístroj, môže vás ich umiestnenie trochu potrápiť.
  • Na nasledujúcom príklade uvidíte, ako sa dá takáto situácia vyriešiť.

 

Nedostatok miesta pre zmäkčovač

Na prianie klienta na čo najväčšiu úsporu priestoru, sme sa rozhodli vsunúť zmäkčovač vody do skrinky.

Ide o typ ZM work 30 na zmäkčenie studničnej vody.

V studničnej vode je častý nadmerný výskyt rôznych pre človeka nežiadúcich baktérií. Preto bola do vodovodného systému pridaná aj UV lampa Sterilight. Tá spoľahlivo pripravý čerstvú a čistú vodu, ochráni vás pred patogénnymi organizmami a minimalizuje tvorbu plesní, baktérií a rias.

V porovnaní s inými spôsobmi dezinfekcie je UV lampa navyše šetrnejšia k životnému prostrediu.

 

Detaily riešenia

Pre správny chod zmäkčovača vody je za každých okolností nutné, mať dobre urobený odpad zo zmäkčovača. Ten je potrebný na odvod vody pri regenerácii, kedy sa prístroj zbavuje zachyteného vodného kameňa.

Táto procedúra prebieha zvyčajne v noci, okolo 2 hodiny. V tomto čase je malá pravdepodobnosť používania vody. Ak sa tak aj stane, netreba sa ničoho obávať. Aj počas regenerácie zmäkčovač prepúšťa vodu neupravenú. Váš domov tak nikdy nezostane bez možnosti použitia vody.

Na fotografiách si môžete všimnúť skrinku pred inštaláciou a po nej. Nakoľko v nej zostal dostatok miesta, pohodlne sa do nej zmestia aj vrecia so soľou, ktorá je využívaná pre už spomínanú regeneráciu.

Chcete sa poradiť o možnostiach inštalácie zariadení pre váš domov?

Odporúčané produkty

zmakcovac-vody-duomix-na-tvrdost-zelezo-1

Zmäkčovač vody SLIDE LCD

Zmäkčovač vody pre rodinný dom 4-8 osôb. Vhodný aj pre kaviarne, reštaurácie

Hľadáte riešenie na úpravu tvrdosti vody ? Zariadenie čo dokáže znížiť tvrdosť vody, eliminovať usadzovanie vodného kameňa. Zariadenie čo vás zbaví nánosov kameňa na batériách, obkladačkách, toaletách. Technológiu čo ochráni vaše rozvody vody pred zanesením, ochráni vaše tepelné čerpadlá, kotle kúrenia ?

Zmäkčovač vody SLIDE LCD 30, je vhodné riešenie na úpravu tvrdosti vody pre rodinný dom. Má dostatočnú kapacitu zmäkčenia vody, obsahuje 30 L. zmäkčovacej živice. LCD displej kde vás informuje o svojej činnosti, kedy bude regenerovať, koľko vody sa spotrebovalo do regenerácie, aký je aktuálny čas a ďalšie informácie.

Zobraziť detail
zmakcovac-carbon

Zmäkčovač vody CARBON LCD

Zmäkčovač vody so živicou DUO MIX CARBON, odstraňuje tvrdosť a vylepšuje chuť vody

Novinka na trhu zmäkčovačov vody, kde okrem zmäkčovania vody, zariadenie zlepšuje aj chuť vody.

Zmäkčovač obsahuje dve zložky a to živice na zmäkčenie vody a uhlíkovú zložku, čím sa zlepšuje chuť vody . Znižuje sa tvrdosť vody a tiež chlór, zápach vody, chemické zložky.

Zobraziť detail
zmakcovac-a-uv-lampa

Zmäkčovač vody a UV lampa 55 watt

Zmäkčovač vody Slide LCD a UV lampa 55 watt za akciovú cenu

Potrebujete riešenie na úpravu tvrdosti vody a elimináciu baktérií ? Zmäkčovač vody a UV lampa na centrálnom prívode vody je ideálne aby ste mali mäkkú vodu a bez baktérií,vírusov. Táto zostava zariadení je teraz akciovú cenu.

Zobraziť detail

Najnovšie realizácie

Sme hrdými partnermi

sponzor4sponzor3Airwatec logojohnguest logoGreenfilter logoLogo Krausen
MERANIE
TVRDOSTI
VODY
ZADARMO
CHCEM TO
velka kvapkavelka kvapka
VYBRAŤ
VHODNÝ
ROZBOR
VODY
VYBRAŤ
velka kvapkavelka kvapka