Podpora od Marlus Group Sme firma ktorá plní svoje záväzky, získali sme ocenenie "Pečať bonity" - Marlus Group
bonita

Pečať bonity je ocenenie udeľované firmám na základe ich celkovej dôveryhodnosti, ekonomických výsledkov a schopnosti plniť svoje záväzky. S potešením vám oznamujeme, že patríme k malému percentu podnikov, ktoré sa týmto ocenením môžu pochváliť.

Získalo ho len 1,2 % uchádzačov, z celkového počtu 224 000 hodnotených slovenských firiem.

 

Čo je Pečať bonity?

Pečať bonity udeľujú dve nezávislé agentúri. Slovenská informačná a marketingová spoločnosť, a.s. a Národné informačné stredisko Slovenskej republiky, a.s.

Vyvinuli hodnotiaci systém, ktorý umožňuje zmerať bonitu komerčných subjektov, ktoré podnikajú na území Slovenskej republiky.

pečať bonity

 

O čom hodnotenie bonity vypovedá?

Odráža odhad pravdepodobnosti plnenia platobných záväzkov s ohľadom na hlavné problémy a riziká, ktoré sa začali objavovať v súvislosti s nedávnymi ekonomickými problémami vo svete.

Pozitívny výsledok svedčí o vysokej kapitálovej základni, dostatočnom zabezpečení, dlhej existencii finančnej histórie, dostatočnej likvidite, zmenách v odbytovom zabezpečení, platobnej morálne a iných faktoroch.

 

certifikát

 

Je nástrojom pre relatívne porovnanie bonity podnikov v Slovenskej republike. Rozdiel oproti globálnym hodnoteniam je hlavne v tom, že umožňuje porovnať jemnejšie odchýlky v hodnotení, čo výrazne vplýva na rozlíšenie medzi jednotlivými podnikmi.

Celkovo sa o toto hodnotenie uchádzalo až 224 000 firiem. Ale len 1,2 % vyhovelo naročným kritériám hodnotenia.

Sme hrdý na to, že patríme do tejto úzkej skupiny a aj naďalej sa budeme usilovať o to, aby sme svojimi službami zabezpečovali to najlepšie pre vás, našich zákazníkov.

 

Certifikát o získaní pečate bonity

pecat-bonity

Najnovšie články

co-je-zmakcovac
26.12.2023

ČO JE a ČO NIE JE zmäkčovač vody?

Ak vo vyhľadávači zadáte, aby vám našlo zmäkčovač vody, nie vždy sa Vám naozaj ukážu skutočné zmäkčovače vody.

Prečítať článok
mapa-tvrdosti-vody-slovensko
1.12.2023

Mapa tvrdosti vody na Slovensku

Pod tvrdosťou vody rozumieme množstvo rozpustených solí vo vode. Konkrétne sa jedná o súčet obsahu vápnika a horčíka. Údaje na tejto mape pochádzajú z dlhodobých meraní vodárenských spoločností z verejných vodovodov na Slovensku.

Prečítať článok
teplo-z-podlahovky
28.11.2023

Teplo, ktoré lieči bolesti kĺbov a nevíri prach

Určite ste zažili ten pocit v starých veľkých domoch, kde je vám neustále zima. A tak sa tisnete čo najbližšie k radiátorom, aby ste sa ohriali. Ak ste predtým vonku poriadne premrzli, tak zdroj tepla bude prirodzene vaša prvá cesta.

Prečítať článok
tvrda-voda-a-zdravie
19.11.2023

V tvrdej vode sa horšie rozpúšťa mydlo, má však dôležité benefity pre zdravie

Slovensko je rozmanitá krajina s rôznou kvalitou vody, ale aj s rôznym stupňom tvrdosti vody. Kým na západnom Slovensku prevláda najmä tvrdá a veľmi tvrdá voda, stred Slovenska má mäkkú vodu. Jednotlivé rozdiely v takejto kvalite vody vplývajú nielen na zdravie, ale aj na spotrebiče.

Prečítať článok

Sme hrdými partnermi

sponzor4sponzor3Airwatec logojohnguest logoGreenfilter logoLogo Krausen
MERANIE
TVRDOSTI
VODY
ZADARMO
CHCEM TO
velka kvapkavelka kvapka
VYBRAŤ
VHODNÝ
ROZBOR
VODY
VYBRAŤ
velka kvapkavelka kvapka