Podpora od Marlus Group Montáž Stop Kalku na odstránenie vodného kameňa - Marlus Group
  • Vodný kameň je problémom ako v domácnosti, tak aj vo firmách.
  • Účinným riešením na jeho odstránenie je zariadenie Stop Kalk. Nasledovná inštalácia bola realizovaná vo firme v Trnave.

Pri tejto montáži sme STOP KALK umiestňovali v kotolni. Hlavným problémom bolo neustále zanášanie špirál kotla vodným kameňom.

Riešili sme preto pripojenie prívodu studenej vody, zásobujúcej kotol vodou na ohrev. Prívod vody bol robený vlnovcom o priemere 3/4″.

Dôležitou časťou montáže bolo uzemnenie na kovovú časť potrubia. Je nutné aby bol spoj úplne čistý, bez poškodenia a hrdze.

Ak by ste si Stop Kalk inštalovali sami, treba dávať pozor na smer otočenia. Je na ňom umiestnená šípka, ktorá signalizuje v ktorom smere musí voda pretekať.

Taktiež doporučujeme, aby bol pred aj za Stop Kalkom umiestnený ventil, ktorým že možné zastaviť prívod vody. Ide síce o extrémne trváce zariadenie, ale v prípade jeho kontroly si takto zabezpečíte rýchlosť a bezproblémovosť jej priebehu.

Voda upravená Stop Kalkom a jej nové vlastnosti ostávajú v potrubí nezmenené. Aj po celú dĺžku potrubia ku konečnému odberu vody. V tomto je Stop Kalk mimoriadny. Upraví vodu a takto upravená voda už nevytvára vodný kameň po celej trase potrubia až na odberné miesto.

Cena tohto unikátneho pomocníka proti vodnému kameňu a hrdzi je 290 € s DPH.

Odporúčané produkty

Najnovšie realizácie

Sme hrdými partnermi

sponzor4sponzor3Airwatec logojohnguest logoGreenfilter logoLogo Krausen
NOVINKA!
ONLINE
OBHLIADKA
CEZ MOBIL
REGISTROVAŤ SA
velka kvapkavelka kvapka
MERANIE
TVRDOSTI
VODY
ZADARMO
CHCEM TO
velka kvapkavelka kvapka