Podpora od Marlus Group Inštalácie pitnej fontánky - Marlus Group

Pitná fontánka Marlus AFO 3D nainštalovaná u klienta

 

Odporúčané produkty

Fontánka na stenu

Pitná fontánka AFO 01

Nerezová pitná fontánka

Nerezová pitná fontána s tlačným ventilom na zavesenie na stenu. Ideálne umiestnenie do jedálne, na chodbu, miesto kde sú vaši klienti, žiaci, zamestnanci. Na mieste kde je možné napojenie na prívod studenej vody a odpad vody. Konzumácia vody je jednoduchým  ovládaním tlačným ventilom. Fontánka nie je vhodná na napúšťanie fliaš a pohárov. Fontánka je pevnej kovovej konštrukcie, odolná bežnému používaniu. Inštaláciou fontánky sa zbavíte plastových fliaš, barelov. Získate lacné riešenie pitného režimu, bez nákladov na kúpu drahej balenej vody. A ekologicky priateľské pre našu planétu.

Zobraziť detail
Pitná fontána AFO-02 - kvalitný zdroj čistej pitnej vody od Marlus

Pitná fontánka AFO 02

Nerezová pitná fontánka

Nerezová stojanová pitná fontána moderného dizajnu s tlačovým ventilom a jednoduchým ovládaním. Ideálne pre miesta s vysokým počtom zamestnancov, klientov, žiakov. Svojou konštrukciou je odolná bežnému používaniu, je ovládania tlačným ventilom na spustenie vody na pitie. Vhodné umiestnenie jedálne, chodby, tam kde je možné pripojenie na zdroj studenej vody a odpad vody. Fontánka vás zbaví skladovania plastových fliaš, barelov na vodu. jednoduchá obsluha, minimálne prevádzkové náklady, neobmedzený zdroj studenej vody. Fontánka vhodná na priamu konzumáciu pitnej vody. Nie je vhodná na napúšťanie vody do fliaš .

 

Zobraziť detail
Pitná fontána Marlus AFO-02 - elegantný a funkčný dizajn pre verejné priestory

Pitná fontánka AFO 3D

Nerezová pitná fontánka

Menšia dizajnová pitná fontánka určená pre deti  v materských škôlkach, v základnej škole pre nižšie ročníky. Vhodná do interiéru ako aj exteriéru.  Na ihrisku ideálne osvieženie pre deti a športovcov. Fontánka má odolnú konštrukciu, jednoduché ovládanie na pitie vody. Pre inštaláciu je potrebné umiestnenie, kde je možné napojenie studenej vody a pripojenie na odpad vody. Svojim prevedením nie je vhodná na napúšťanie vody a plastových fliaš. Použitím pitnej fontánky sa zbavíte plastových fliaš, barelov na vodu. Nižšie náklady na prevádzku, neobmedzený zdroj studenej vody, dlhá životnosť.

Zobraziť detail

Najnovšie realizácie

Sme hrdými partnermi

sponzor4 Honeywellsponzor3 ResideoAirwatec logojohnguest logoGreenfilter logoLogo Krausen
NOVINKA!
ONLINE
OBHLIADKA
CEZ MOBIL
REGISTROVAŤ SA
velka kvapkavelka kvapka
MERANIE
TVRDOSTI
VODY
ZADARMO
CHCEM TO
velka kvapkavelka kvapka